Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Nekromanta


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SharMx1337 napisał:

czy jest mozliwość zeby osoby wkrzeszone dostawały jakąś broń? typu mac10 mp9 bo jak ludzi wskrzeszam to są oni freekilami bo mają tylko glocka

masz broń za złoto ^^

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co myślicie o tym by w przypadku użycia skilla, Nekro dostawał +5HP za każdego uleczonego (uleczonego, czyli dodał mu HP, a nie każdą osobę w promieniu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh chodzi mu o to ze kiedy nekro leczy swoich np 3x do fulla za kazde uleczone hp na 1ladowanie dostaje 5hp czyli jak leczy 2 osoby na raz ma 10hp co 3sek(do momentu kiedy sie uleczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienić szanse na wyssanie hp z 1/x do 100% i zmniejszyć do 5hp z hita jak ma taric'a. W rozwoju za mane zastąpić zmniejszenie szansy wyssania hp, na mniejszy czas wskrzeszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
14 godzin temu, SharMx1337 napisał:

te +5hp nie dziala

Proszę, weryfikujcie to co piszecie, bo tracę czas na sprawdzanie tego

Wszedłem teraz na testówke, zbiłem sobie i botom 50 HP, następnie stanąłem na kosie obok nich i użyłem, z 85 zrobiło się 120

85 + 25 = 110 + 5*2 = 120, czyli się zgadza

13 godzin temu, Op0rNiK0W napisał:

zmienić szanse na wyssanie hp z 1/x do 100% i zmniejszyć do 5hp z hita jak ma taric'a. W rozwoju za mane zastąpić zmniejszenie szansy wyssania hp, na mniejszy czas wskrzeszania.

Z tego co widzę, to błąd jest w kodzie, bo na dwa razy jest to zrobione

Mianowicie: Wyssanie Energi skraca też czas respawnu, więc możecie tutaj napisać co checie

  • Wyssanie energi (czyli HP)
  • Krótszy czas respawnu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem to nie miało działać przy fullu? jak masz full 200hp to ci doaje 205 to o tym ci na pv pisalem. Jak chodzi o to co ty pisales to ten buff jest bez sensu lekko bo i tak i tak nekro moze sie leczyc wskrzeszając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Dodałem poprzednio rejestrowanie tej szansy i trzeba przyznać, że nie było to tak często, więc nie widzę problemu by to zwiększyć. Z rozwojem będzie to szansa 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności