Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Lord


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

W tym temacie będą poruszane kwestie związane z klasą Lord na serwerze New Diablo Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mam pytanie co do klasy lord. czy zostal naprawiony pancerz ze redukuje obrazenia oraz zakrwawienie? Mozna tez by poprawic wytrzymalosc u klas jak ktos maksuje poniewaz przy rozdaniu 50  punktow redukuje jedynie 8dmg, czyli jak widac nie oplacalne.  Lepiej dac 50pkt w zywotnosc i miec 50hp wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie bardzo rozumiem to porównienie HP do wytrzymałości, ponieważ HP jest stałą wartość, np: 50 HP i tyle, a wytrzymałość jest zależna od ilości strzałów, a więc skąd to obliczenie 8 DMG? 

Redukcja działa tak, że po sprawdzeniu CAŁEJ funkcji nadającej DMG lub zabierającej, sprawdza na końcu statystykę z redukcją tzn zręczność i jeśli ma, to

1.0 - (ilość pkt w zręczność/300)

50/300 to około 0.16, czyli 16%, a więć

1.0 - stała wartość DMG, którą zadal gracz odjąć 0.16, czyli klasa otrzymuje 0.84 DMG. Czy to mało?

Ktoś zadaje Ci 10 DMG, to dostajesz 8.4 DMG

Tyle na pewno zadaje AK, a więc jedna seria AK to 30*8.4, a więc jak w takiej sytuacji 50 HP jest lepsze od 50 w redukcję? Nie jestem w stanie zrozumiec tego porównania, bo wszystko zależy od sytuacji, a więc nie za każdym razem to 50 HP będzie lepsze, bo gdy te obrażenia będą zbyt duże, to bardziej przyda się redukcja, aniżeli HP.

 

To po części temat rzeka, bo można myśleć o tym jak to dokładnie ma działać i jaka jest sytuacja, ale nie potrafie zrozumieć tego 8 DMG, bo nie ma takiej wartości w kodzie. Skrypt oblicza to na zasadzie:

1.0 - (zrecznosc/300), a więc gdy ktoś ma 100 zręczności, to 100/300 = 0.33

1.0 - 0.33 to 0.67 i 67% DMG dostać, to jest bardzo mało, bo prawie połowa. Nie możemy też dopuścić do sytuacji, w której DMG będzie redukowane w 50%, albo w większej przy samej statystyce, bo gdy dojdą do tego itemy, itd to taka osoba jest niezniszczalna

 

Dodam jeszcze na koniec, że zręczność podsumowuje ATAK, a więc przed nią są wszystkie obliczenia i to ona jest ostatnia, czyli ogólny DMG jest brany pod uwagę i w ten sposób obliczana jest redukcja

 

Co do reszty, to jak najbardziej będą prowadzone prace przy Lord, bo jest jedną z gorszych premek, ale proszę dać mi jeszcze trochę czasu, ponieważ chcę załatwić sprawę z tym skanowaniem skillami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Skoro druid 9hp co 3 i fiolke to dlaczego klasa premium jest gorsza od zwyklej? Jak dla mnie 14hp to za mało w prownaniu do fiolki. Moze by tak mu dodać 17hp co 3sek i zmniejszyc lekko zwinnosc tak do 15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie płaczcie o to krwawienie.Jest to klasa PREMIUM za PIENIĄDZE czyli ta klasa musi się wyróżniać i być lepsza niż zwykłe.

No nie wiem @_Hades czy to nie płacz jak wczoraj co rundę ktoś o tym gadał :D

Edytowane przez Pycek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 25.04.2020 o 21:56, Op0rNiK0W napisał:

czas oślepienia powinien trwać maksymalnie do 1 sekundy oraz efekt krwawienia powinien być nakładany poprzez trafienie w głowe a nie ciało tak jak to było w cs 1.6

W dniu 25.04.2020 o 22:32, _Hades napisał:

Wcześniej miał szanse zakrwawić tylko strzałem w głowę, trzeba poprawić.

@PycekTo nie płacz tylko Zjem Cie pewnie o tym zapomniał

Opis klasy

Cytat

Posiada 20/100 szans na zakrwawienie ekranu przeciwnika (wywołuje krwawienie)

Także o niczym nie zapomniałem, a aktualizacja do tego weszła rok temu i to akurat bardzo dobrze pamiętam, więc to nie jest błąd, a efekt na ekranie skrócę, bo ta ilość i ich czas spowoduje, że ktoś nam niedługo padnie przed kompem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności