Skocz do zawartości

Odbudowa kącika?


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Po rozmowach z administracją forum, postanowiłam poświęcić trochę czasu i na nowo spróbować rozkręcić kącik jak tylko się da. Jednakże potrzebuje tutaj waszej pomocy...

Jak wiecie nie było mnie na forum rok, co wiąże się z tym, że przede wszystkim dużo nowych osób i większe oczekiwania od was. I tutaj kieruje do was pytania:

- czego najbardziej brakuje w kąciku?

- na który dział kłaść największy nacisk?

- może jakiś pomysł na nowy dział? Bądź zmiana któregoś z tych, które są?

Mam nadzieje, że z waszą pomocą przez miesiąc uda nam się rozkręcić kącik do takiego stopnia w jakim był :)

 

Z góry przepraszam za błędy, pisałam na telefonie ;v

 

Zachęcam do składania podań o redaktora :) Chętnie pomogę na początku nowym osobom :)

Edytowane przez Shino
  • Like 8
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powrót Q&A, tylko bez oznaczania ciągle tych samych osób. 

@MM. niestety nie mamy wpływu na to kto jest nominowany. Z tego co pamiętam w ostatniej edycji tego, był wymóg że dana osoba może być nominowana raz na pół roku / Tymbarkowa

Edytowane przez Tymbarkowa :3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście moim zdaniem najbardziej brakuje Q&A w kąciku. A jeżeli chodzi o to, na który dział kłaść największy nacisk, sądzę ze najlepszą opcją, byłoby rozruszać Wywiady.

@Wercia. właśnie próbuje dojść do tego co się stało z Q&A bo nie mogę nic na ten temat znaleźć xD / Tymbarkowa

@Tymbarkowa :3 o ile dobrze pamiętam, zostało to usunięte, bo była mała aktywność osób. Sądzę, że było to spowodowane tym, że danej osobie, nikt nie chciał zadawać pytań :v 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q&A zaraz ci odsłonię, bo ogólnie dział miał kompletnie zniknąć, ale użyłam swoich mocy i jest widoczny tylko dla mnie xD 

Zaraz powróci. 

 

Co do reszty, to tak jak ci powiedziałam, mam do ciebie zaufanie, więc szalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie nasza pasją ? ja to bym chcial , aby kazdy dodal od siebie jakis tekst, wierszyk , czasem poczytac sobie , moze jeszcze te wywiady , by sie dowiedziec wiecej o innych osobach , takie moje propozycje, bo faktycznie ten dzial umarl przez jakis czas , pozdr:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q&A powróciło do kącika!

@krzychux pisanie naszą pasją nie było zbyt popularnym działem. Co prawda, ludzie wrzucali tam czasami jakieś swoje pracę ale to raczej sporadycznie. 

Fajnie będzie wymyślić coś, co każdemu (albo chociaż większości) się spodoba.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o dziale "Wiadomości ze świata"? Korzystacie z niego czy raczej jest bezużyteczny?

Może chcecie w nim coś w stylu cotygodniowe/ comiesięczne  podsumowanie wiadomości ze świata w skrócie?

A w dziale "o wszystkim" nie dodawać pytań tylko może tworzyć tematy na jakiś temat. W tedy użytkownicy będą mogli tworzyć konwersacje na jakiś temat, wymieniać się doświadczeniami itp itd?

Edytowane przez Tymbarkowa :3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tymbarkowa :3 napisał:

Co sądzicie o dziale "Wiadomości ze świata"? Korzystacie z niego czy raczej jest bezużyteczny?

Może chcecie w nim coś w stylu cotygodniowe/ comiesięczne  podsumowanie wiadomości ze świata w skrócie?

A w dziale "o wszystkim" nie dodawać pytań tylko może tworzyć tematy na jakiś temat. W tedy użytkownicy będą mogli tworzyć konwersacje na jakiś temat, wymieniać się doświadczeniami itp itd?

Tak patrząc, to w dziale "Wiadomości ze świata" nic się nie dzieję, więc nie widzę większego sensu bo trzymać. Jeśli chodzi o te podsumowania, też jakoś dużego sensu nie ma tego robić, z uwagi na to, że tam nie ma jakoś dużego zainteresowania patrząc nawet po wyświetleniach/komentarzach/tworzeniu tematów związanych z wydarzeniami. 

Z tym tworzeniem tematu jestem za, warto byłoby stworzyć taką "serie" nawet na próbę, zobaczyło by się jakie jest zainteresowanie ową propozycją i tematami. Myślę, że I tak to nie zaszkodzi wypróbować, skoro i tak w kąciku nic się zbytnio nie dzieję.

Taka mała sugestia ode mnie, proponowałbym w dziale "Na wielkim ekranie" usunąć poddział "western" z prostego powodu, stoi pusty, żaden film nie został tam dodany od utworzenia I zamiast tego można dodać na próbę "przygodowy" może tam byłby chociaż jakiś film wstawiony. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • Shino odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności