Skocz do zawartości

Skarga Wojtas


Donozor

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Twój Nick: Donozor
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
 
3. Nick oskarżonego: @WOJTASIK
 
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:39025504
 
5. Data i godzina zdarzenia: 2018-03-30 20:10
 
6. Mapa: office
 
7. Opis sytuacji: Nominuje mape po czym dostaje kicka.
W ramach przypomnienia dla admina:
12. Admin ma zakaz kickania graczy bez powodu ! (np. po to żeby kolega wszedł ) 
 
 
//edit:
Admin ma przestrzegać regulaminu a nie wymyślać zasady na poczekaniu nie zgadzasz się z czymś to pisz propozycje.
Pokaż twarde dowody kiedy mi mówiłeś że coś takiego jest w postaci demka lub innego nagrania świadkowie mogą kłamać choć wątpię że takich znajdziesz.

Twój cytat i zachowanie pokazuje że masz problem ze zrozumieniem regulaminu.
"Proszę od miesiąca Was..." by Wojtas,  jakimś dziwnym trafem mam demka od 1 marca więc kłamstwo nie popłaca i można to łatwo sprawdzić wszyscy zainteresowani mogą pisać o to na pw chętnie podzielę się gdyż to nie pierwsze takie zachowanie admina.

Edytowane przez Donozor
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

4. Jeśli gracz nie wykonuje poleceń Admina, admin ma prawo go kicknąc/zbanowac

Proszę od miesiąca Was o to, żebyście nie nominowali map typu ar_poolstay, wiocha, gdy jest dużo ludzi na serwerze. Byłeś niejednokrotnie na serwerze, gdzie o tym wspominałem, prosiłem, abyście tego nie robili, bo później muszę ponownie zmieniać mapę, gdyż jest młyn na serwerze jak jest mapa tego typu, którego wymieniłem wyżej. Na serwerze było 15 osób, a Ty nominowałeś ar_poolstay, czasami trzeba myśleć, zanim się coś zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

By załatwić tego typu problemy, stworzę nowy system mapcykl dla małych map wzorujący się na tym z cs 1.6.

Mapy cs_wiocha, ar_poolstay oraz cs_sauna_go będą blokowane. Na ten moment mapy wycofałem z mapcykl.

 

Skarga słuszna, ale tym razem stanę w obronie Wojtasa, bo ma po części rację, choć źle zareagował z tym kick, bo mogleś naprawdę nie wiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności