Skocz do zawartości

Rushowanie


Yaahuuu

Rekomendowane odpowiedzi

po wejsciu na serva automatycznie mnie wywala i pisze ; pure server    does not match the server's file  w przetlumaczniu na polski to

czysty serwer nie pasuje do pliku servera

NWM OCO Z TYM CHODZI POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada anty rashowa na małch mapach, poniewż jak ktos nie zdąrzy kupic broni/naladowac sie/sprawdzic rune/item często tali upadły paladyn ninja raszują. Wtedy taka gra niema sensu jak kazdy na starcie ginie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą ,napisalem o ttm nieco na dole ale mozne zaczne od nowa: upadły jest poto zrobiony do rashu ... On ma tylo same linki więc inna klasa moze go z łatwością pokonac. Upadly jak zrashuje to albo zabije 1-2 osobe i wraca na spawna sie zregenerowac i tak cały czas.Irytuje mnie tali paladyn bo to jest juz inny rush paladyn jest pod ladpwanie sie a nastepnie zabijanie, problem sie zrobil z tym jak skoki zostaly wprowadzone pod sm skill i wtedy paladynem na takich mapach jak: westwood eldorado sauna wiocha itp zraszuje w niecale 3sek +zwinnosc i ma dotego jeszcze pociski . zabija kogos szybko sie wraca i to jest chujowe nierozumiem tez tych typów jak demolition czy lush nobo sami grają paladynami rasują naladowani a potem wyzywają nihlathakow (mnie) i mówią ty jestes jebanym nobem itp a sami niewiedzą ze grają klasą latwo do skątrowania przez nihlathala i to wkurwia, tez jezeli chodzi o nihlathaka to niektórzy mowią ze ona powinna miec piorun a inni mowia ze niepowinno byc pancerza . Zastanowcie sie tempe buraki ze jak ja place te walone 30zl na nihlathaka to kurwa moge se nim pograc rozumiem ze inni placzą i nazekają na rush np taki sharm (ja) a oni nazekają na moje kulki więc powinien byc lekki nerf paladyna ( niewspomne jak ma wymaxowana grawitke speeda i +space to ...) np jak ktos gra druidem i ma max zwinke nic nikt niereaguje poniewaz druid nie jest po kile jest bardziej pod teamwork mianowicie: nih puszcza firebala nekro go lecZY a druid wykańcza ) szkoda ze na tym serwie niema timworka bo kazdy gra klasą taką sami jak inni . Wrucąc do upadlego to mogli by zrobic to ze laduje sie co 8sek 30 linek i to powinno wyjasnic sprawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem całego tematu.

W dniu 27.03.2018 o 21:55, SharMx1337 napisał:

po wejsciu na serva automatycznie mnie wywala i pisze ; pure server    does not match the server's file  w przetlumaczniu na polski to

czysty serwer nie pasuje do pliku servera

NWM OCO Z TYM CHODZI POMOCY!!!

Zreinstaluj cs go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności