Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Kvasek


Kvasek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kvasek
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Chetnie wspomoge serwer finansowo
7. Link do swojego GameMe**:  http://classicffa.gameme.com/playerinfo/776732
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dawid, ostatnio wybiło mi 19 wiosen, aktualnie pracuje, lecz planuje w przyszlosci iść do wojska.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Powodem tego jest, że  napewno chcę wspomóc  innych adminów w ich obowiazkach. 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy, nie umiem określić ile moge dziennie poswiecić czasu na granie. (Cos moze mi wypaść, nie bede mial ochoty na granie(bede zmeczony po pracy)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w kazdy dzien praktycznie 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktaulnie mam ponad 1700H kiedy zaczalem grac? Nie pamietam, grałem czasami robilem sobie przerwy(wciagaly mnie inne gry)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem raz admina na serwerze cod mod(cs go) w cs 1.6 posiadalem kiedys admina na ponad 17 serwerach, komendy sa podobne wiec tu tez raczej dalbym rade.
 
 
Wymagania:
 
1. Ukończone 17 lat +
2. Spędzone 25 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +/- Wiadomo czasami mozna sobie po zartować 
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum -     Nie bede ukrywał lecz jako iż gram na serwerze tym na ktorym pisze podanie nie ma tutaj dużo do udzielania sie jak narazie moje oczy widzą, wiec tez nie szukam na sile pisania gdzie indziej postów.
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +
Edytowane przez Kvasek
  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale postaram się wyciągnąć ile mogę.

Nie grasz za długo i dużo na serwie więc słabo trochę, wśród społeczności serwera również się nie wyróżniasz. Musisz się pokazać, abym mógł Cię oceniać lepiej, bo jak na razie to widzę tylko twoje podanie. A i kiedyś rzuciłem Ci ak bo pamiętam jak chciałeś dropa i nicku nie umiałeś przeczytać XDD.

Co do wymagań jako tako spełniasz z sb problemu nie ma, bo możesz nas podpytywać :) 
Doświadczenie z tego co wynika posiadasz, także jesteś mile widziany.

 

W ostateczności jestem za okresem próbnym jeżeli zostałbyś przyjęty.
Pozdrawiam,

Peter :king2:.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to sam nie wiem jaką opinie mam wystawić. Rzadko kiedy na siebie wpadamy, wiec ciężko mi określić. Jak już spotkałem Cię na serverze, żadnych problemów nie sprawiałeś. Mikrofon posiadasz, mutacje również - więc plus. Adminów potrzeba, gdyż jak wiadomo, ciepła pogoda idzie, a cziterów trzeba łapać.

 

Jestem na neu/tak z przewagą na TAK.

Edytowane przez contezz
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak czasem na Ciebie wpadałem i z Twoją kulturą nie jest najlepiej także to musisz na pewno poprawić jako admin (nie nadużywać tego) no i przestać trollować czytaj - latać z zeusem ciągle jak to zawsze robiłeś xD :) . Tak to jestem na tak.

Przyjęty na 2-tygodniowy okres próbny (jeśli będą jakieś skargi czy coś to niestety stracisz admina). Napisz do mnie lub do Kasi na pw(forum) ze steam_id.

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności