Skocz do zawartości

nie wiem czemu dostalem bana :/ dlatego robie prose o ub


Matreusinio213

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Matreusinio123
Wycinek z konsoli(bez IP)*:Nie wiem gdzie znaleźć w cs go/nie dostalem
Serwer: cs go call of duty
Link do bana: http://codcsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:184679430&advType=steamid&Submit

Link do SSów: Nie dostalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś za BackTrack Aimbot, ogólnie @Peterdługo się zastanawiałem nad zbanowaniem tego gracza ponieważ zwlekałem 4 dni wydawał mi się normalny ale zauważyłem jak model mojej i innych postaci podczas gdy celował cofały się pod jego celownik nie wiem jak ci rozpisać te demko ponieważ ja to widziałem na kamerze pośmiertnej więc żeby być pewniejszy swoich przekonań sprawdziłem jego konto i zauważyłem że na jego koncie widnieją dwie blokady VAC więc jestem w 100% pewny że jeżeli odważył się oszukiwać na matchmakeingach to robił to także na serverze. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gokuś Może np. warto użyć czegoś takiego jak lista demek z pukawki? Skoro już jest to warto tego używać. Masz rozpisać demko, tak żeby Peter jutro miał to już gotowe, podpowiem Ci nawet, że masz szukać tutaj. Banujesz jako admin serwera, więc raczej inne zasady Cię nie obowiązują. Zamykam temat, żeby przypadkiem ktoś sobie postów nie chciał nabić, a Ty @Gokuś edytuj swój aktualny post. 

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności