Inverse

[ODRZUCONE]Podanie Inverse

//Podanie składam ponownie z powodu poprzedniego odrzucenia, które w większości było spowodowane małą aktywnością na serwerze. 

1. Nick: Inverse
2. Imię: Marek
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka: tak
7. Link do swojego GameMe: classicffa.gameme.com/playerinfo/802999
8. Parę słów o sobie: Mam na imię Marek i mieszkam w niemiecko-polskim mieście, gdzie w Niemczech skończyłem liceum. Znalazłam pracę po niemieckiej stronie, a w wolnym czasie poza graniem w csa chodzę na treningi siatkówki lub na typowe wypady ze znajomymi.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Społeczność na cs-classic ma fun z gry i prowadzi nieprzeciętną atmosferę. Tą właśnie atmosferę niszczą cheaty oraz ludzie uprzykrzający innym grę w każdy inny sposób, których ja jako admin chciałbym jak najszybciej się pozbywać. Aktywni gracze z ostatniego okresu kojarzą mnie, a ja sam aktualnie jestem w top1 na serwerze :). Lubię pracę w grupie, mam dłuższy staż cs:go i uważam, iż jestem lubiany przez część graczy, która komunikuje się z innymi.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:70172566 | steamcommunity.com/id/invversse/
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 godziny dziennie, weekendami więcej
12. W jakich godzinach grasz?: Dni robocze 18-24 | Weekendami i w trakcie świąt różnie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2700h 
13. Czy posiadałeś już admina?: tak

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak, odrzuciłam poprzednie podanie, bo zacząłeś co dopiero grać, nawet cie nie znałam, tylko zaprosiłeś mnie po to, żeby zapytać się o to czy cie przyjmę. 

Ale, ja jednak nadal zostałam sceptyczna i  cie obserwowałam, później dostałam zgłoszenie od byłego admina, że coś z tobą nie halo. 

 

Specjalnie "polowałam" na ciebie na serwerze. I co? Wyszło, że jak byli admini, czy to w tej samej drużynie czy na spect to grałeś jak "noob".

Ale, nie zostawiłam tego tak łatwo, specjalnie wbiłam na innym koncie. Siedziałam obserwowałam, nie od dziś gram. Dostałam demko, kazałam przejrzeć osobie która jednak ma lepsze do tego oko, kazał mieć na ciebie oko, to specjalnie śledziłam cie, aby to sprawdzić. I złapałam.

 

Zostałeś zbanowany. Nie mam zamiaru cie odbanowywać. Pewnie zaraz wyskoczysz z tekstem, ze przecież grasz już długo, ale mnie to nie obchodzi.

 

 

Odrzucone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.