Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][DIABLO MOD] Rekrutacja NA Admistartora


Psychiczny_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Psychiczny_
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 14,5
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  3. Pierwszy Raz Jestem Adminem.
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/767080
8. Parę słów o sobie **: Lubie gre na DiabloMod oraz jestem lakiernikiem w zyciu prywatnym.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym nabyć nowych umiejętności, 
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: na serwerze DiabloMod: Spedzam Bardzo Dlugo W Poniedzialek Rzadko I W Czwartek Wspieram Mocno Serwer Kupujac Ciagle Prawie Premki Na Dlugo Exp Dodatkowy.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy od 10:00 [Jak Rodzice Se W Pracy Siedze Od 10:00 do 20:00 I Tak W Niedziele Poniedzialek Wcale Wtorek od 18:00 do 20:00 sroda 10:00 do 13:00 tak okolo bo mam wolne, Czwartek Wcale. Piatek 18:00 Do 20:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Mysle ze moj profil odpowie na to pytanie https://steamcommunity.com/profiles/76561198826706419/
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie, zawsze moze byc ten pierwszy raz 
15. Dlaczego Ja?: Nigdy Nie Bylem Na Zadnym Adminem I Bym Chcial Przynajmnie Raz
16. Czm Wybralem Ten Serwer?: Bo Nie Ma Zadnych DiabloModow Juz I To Jest Jedyny I Bym Chcial Na Jakims Byc
17.Jestem Mocno Aktywny Ostatnio Mniej Bo Gram Na [COD MOD] Cs-Classic
18. Szybko Sie Ucze Siedze Dluzej Raz Tak I Jestem NoLifem I Jestem Uzalezniony Duzo Graczy Mnie Zna I Wnerwiam Ich Czasami Jak Na Zniewolony/Nihtalak/Upadly Ich Zabijac
19. Jakich Nazw Uzywalem?: xMrHaski, Psychiczny_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, jego głos brzmi zbyt dziewczęco popełnia błędy ortograficzne pisząc.Jak dla mnie ma max 12 lat a takie osoby są zbyt niekompetentne i za mało doświadczone, aby zostać adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na niie, ponieważ

-Grajac na cod modzie nie umiales sie zachować i dostałeś perm muta(wiem chodzi teraz o diablo) ale jezeli nie umiesz sie zachowac na jednym serwerze to na drugim na pewno też nie

-Wiek

-SB

-Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. Ten fragment dosłownie skopiowałeś z podania D3MO : 

8. Parę słów o sobie **: Lubie gre na DiabloMod oraz jestem lakiernikiem w zyciu prywatnym.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym nabyć nowych umiejętności.
 
+ Trochę Cię znam z Diablo i jestem negatywnie nastawiony do Twojej osoby z pewnych powodów, ale nie mają wpływu na ocenę. Bardziej to, że skoro nawet podania Ci się nie chce samemu napisać to co dopiero admin?
 
P.S. Nie wiedziałem, że w Twoim wieku można już być lakiernikiem ;]
P.S.2 Założyłeś konto na forum żeby złożyć podanie :)
Edytowane przez Red Eagle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności