Skocz do zawartości

Reset


MAUPISZON

Reset  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie reset (jak najszybciej)?



Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod kolegą z góry, już tam koło 70lv widziałem ktoś ma, jak taka klasa która ma jeszcze jakiś piorun/fireball ma duży lvl to maskara... Ja sam gram klasą, mam 40lv, 210hp a mag 40lv mnie na fireballa składa na dobrą sprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIE; zawsze było tak (rok temu) że jak średnia lvl przekraczała 70lvl to był reset natomiast 70lvl ma tylko demolition a reszta ma po 45lvl

Przemawia do mnie opcja że w ostatnie 2 tyg przed resetym było 2x exp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@SharMx1337 ten reset nie byłby z dnia na dzień, a gdybym ogłosił już datę resetu, to EXP byłby mocno zwiększony tylko po to, byście mogli sobie powbijać maksymalny lvl i sprawdzić dane klasy przed resetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym miesiącem na reset jest czerwiec, gdzie każdy już praktycznie ma wakacje. Ja bym poczekał do zakończenia roku szkolnego, większe "owoce" to przyniesie.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 21:37, WOJTASIK napisał:

Najlepszym miesiącem na reset jest czerwiec, gdzie każdy już praktycznie ma wakacje. Ja bym poczekał do zakończenia roku szkolnego, większe "owoce" to przyniesie.

Hm? Wbije w "wakacje" nowy gracz z 1lvl a każdy będzie miał po 70lvl chyba że będzie opcja jak kiedyś ; nowy gracz na servie każdy gra -30lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SharMx1337 napisał:

Hm? Wbije w "wakacje" nowy gracz z 1lvl a każdy będzie miał po 70lvl chyba że będzie opcja jak kiedyś ; nowy gracz na servie każdy gra -30lvl

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Za nim napiszesz kolejny post, pomyśl 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 13.05.2018 o 23:46, SharMx1337 napisał:

Hm? Wbije w "wakacje" nowy gracz z 1lvl a każdy będzie miał po 70lvl chyba że będzie opcja jak kiedyś ; nowy gracz na servie każdy gra -30lvl

No tak, ale nawet jeśli, to czekanie w ten sposób jest głupotą, ponieważ można to rozbić na jeszcze inne sytuacje:

Reset 1 lipca, a 1 sierpnia wchodzi nowy gracz i co? To samo o czym piszesz xD

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 09:43, WOJTASIK napisał:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Za nim napiszesz kolejny post, pomyśl 3 razy.

Może nie zrozumiałeś o co mi chodziło. A chodziło mi o to że w czerwcu przyjdzie dużo nowych osób bo zaraz wakacje, więc wbije se taki nowy gracz na serwa i każdy 70lvl a on 1lvl więc. Dla mnie NAJLEPSZY dniem na reset to pierwszy dzień wakacji a nie pierwszy czerwca.

Edytowane przez SharMx1337
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SharMx1337 napisał:

Może nie zrozumiałeś o co mi chodziło. A chodziło mi o to że w czerwcu przyjdzie dużo nowych osób bo zaraz wakacje, więc wbije se taki nowy gracz na serwa i każdy 70lvl a on 1lvl więc. Dla mnie NAJLEPSZY dniem na reset to pierwszy dzień wakacji a nie pierwszy czerwca.

Ja nadal zostanę przy tym, byś przemyślał to co piszesz. W sumie najpierw, zanim zaczniesz pisać, przeczytaj jeszcze raz mój post wyżej z 50 razy. Przytoczę Ci go:

W dniu 9.05.2018 o 21:37, WOJTASIK napisał:

Najlepszym miesiącem na reset jest czerwiec, gdzie każdy już praktycznie ma wakacje. Ja bym poczekał do zakończenia roku szkolnego, większe "owoce" to przyniesie.

A nawet wytnę najważniejsze zdania.

Cytat

Najlepszym miesiącem na reset jest czerwiec

Cytat

Ja bym poczekał do zakończenia roku szkolnego

 

 

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

jak najszybciej.

Kiedy chcecie reset?

 

+ Proszę sprawdzić nowy system ładowania, ponieważ poprzedni już nie działa. Jest to wersja BETA i może jeszcze ulec zmianie, a więc czekam na Wasze komentarze w innym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 09.06.18 czyli jutro sobota np 17:00

nowe ładowanie proste ale działa i przynajmniej nowi gracze nie będą się dziwili czemu defują pake na kosie

Edytowane przez liseq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, -_- napisał:

Nie jestem w stanie zwiększyć tego. Mogę to przedłużyć, np: o dwa razy 😕

No można ponieważ to trochę mało widoczne i zlewa się z czatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niekoniecznie zlewa się z czatem, ponieważ to zależy od Twojej rozdzielczości. U mnie jest mocno nad czatem. Ciężko jest dopasować HUD skoro każdy z Was ma różną rozdzielczość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności