Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie V0RDEN


V0RDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: V0RDEN

Wiek: 29

Kilka słów o Tobie: Jestem Adrian, pochodzę z Grójca. W Counter Strike gram od bardzo dawna i to już chyba mój styl życia haha, żart. Lubię pykać w wolnej chwili jeżeli taką znajdę. Nie było mnie ponad rok ale dla DR zakupiłem sprzęt i wróciłem.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Jest kilka przykładów. Pierwszy - jak zawsze, chciałbym utrzymywać porządek na serwerze wtedy kiedy mogę czyli wtedy kiedy gram. Drugie - chciałbym coś pomóc serwerowi, to główny cel.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 10

Staż w grze: 15/16

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/V0RDEN/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Od poniedziałku do piątku: 30/60-90 minut, Weekend: 60-120 minut. Dużo zależy od kobity na ile mi pozwoli grać.

Czy uiścisz składkę adminowską?: Jeżeli chodzi o to, to serwer będzie dostawał ode mnie pomoc finansową

Edytowane przez VORDEN
  • Like 8
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zasady napisze ze jestem na TAK od groma + kazdy kto gral lekko ponad rok temu powinien znac tego Pana polecam serdecznie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż jestem na wyjezdzie wypowiem się.

V0RDEN jest pomocną osobą. Gdy jest na serwerze stara się panować nad atmosferą. Wybór jego na to stanowisko jest bardzo dobrym rozwiązaniem i zapewne w pewnym stopniu pomoże serwerowi wstać na nogi.

Jak dla mnie duże TAK.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności