Skocz do zawartości

Zapytanie


Kvasek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie kieruje głownie do opiekuna serwera jak i do @-_-.

1.Po pierwsze dlaczego reset jest robiony w srodku tygodnia gdzie 3/4 graczy albo pracuje albo poswieca ten czas na inne rzeczy, chodzi mi nawet o to ze informacja nie zostala podana na forum kiedy bedzie ten "reset".

2. Dlaczego w ogole jest zrobiony reset? Dodanie klas premium, zbugowanie perki, klasy - To nazywacie "resetem"?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset został zrobiony bo już minęło więcej niż miesiąc czasu a graczy było coraz mniej na serverze jak widzisz nie wszedł jeszcze nowe klasy a perki i klasy były już dodane przed resetem gracze sami już prosili o reset a to czy został zrobiony w środku tygodnia to nie ma znaczenia wkoncu jutro święto nikt nie pracuje więc nie rozumiem problemu? :D

 @KvasekStaramy się z Karolem je naprawić ale ma czas dopiero w sobotę nie chciałem do tego czasu zwlekać bo nie mogli się doczekać resetu no jest pobugowane niestety perków jest dużo zbugowanych ale na temat klas dostałem tylko informacje na temat obserwatora i żeby zboostować murzyna a także znerfić Egzorcyste nic więcej. 

 

Edytowane przez Gokuś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gokuś zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności