Skocz do zawartości

Odwołanie od Bana


bnq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick; bnq

image.thumb.png.0019f8d207bb066377a72883f1ee339d.png

Serwer: Call Of Duty MOD, CS:GO

Link do bana; https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=bnq&Submit=Search

Gdzie i kiedy używałem WH? 

Jeżeli coś nie tak jest w poście to z góry przepraszam. nie przywykłem do pisania tego typu rzeczy/

 

 

 

Edytowane przez bnq
podwójny prtsc
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka na eldorado:  http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_eldorado_csgo_b3-1528455840-1528457460.zip

2 runda zaraz po podłożeniu paki, dość trafny skan domku (powrót celownikiem w stronę okna w momencie, w którym wycofywał się wróg)

12 runda skany domku później szybki i celny strzał na bs'ie

15 runda zagrał w domku tak jakby wiedział o nich mimo, że wcześniej tak asekuracyjnie nie grał

19 runda ostatni frag zagrał jak by był 100% pewien, że tam jest

20 runda Po wylądowaniu na dachu, była podobna sytuacja kilka rund wcześniej, wtedy natomiast wcelował się w piętro budynku (akurat tam były 2 osoby, na dole nikogo), teraz biegła jedna osoba na dole i akurat tam się wcelował z dużym wyprzedzeniem.

20 runda Idealne wyczekanie i wcelowanie się w ostatniego gracza, który był na dość mało oczywistej pozycji

30 runda od około 1:45 Idealnie rozegrana runda, idealne wcelowywanie się i "skany przez respa"

 

Link do demka na dust:         http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_dust2_2006_accy-1528459020-1528460640.zip

2 runda Wcelowanie się w longa w momencie , w którym zaczął iść przeciwnik

3 runda Warto obejrzeć początek w 1/4 prędkości bo ja nie wiem jak to skomentować

6 runda Początek rundy, pierwszy raz ktoś wcelowany w mida i podejrzany nie wychyla, dziwna akcja

16 runda Runda, której też warto się uważnie przyjrzeć

17 runda Też warto ją dokładniej obejrzeć

21 runda końcówka rundy, puścił pierwszego wroga tak jak by czekał na drugiego, o którym nie powinien wiedzieć

25 runda 1 vs 1 Cały czas patrzy na pakę, dopiero w momencie, w którym wychodzi wróg z tuneli on idzie je spojrzeć

 

 

Ogólnie gracz ze słabym movementem mający albo dużo farta i dobre timingi albo wh. Jego reakcje są różne, czasami naprawdę dobre i szybkie strzały z awp innym razem reakcji nie ma wcale a nawet nie wie skąd do niego strzelają. Wstawiam dwa demka bo demko na eldorado oglądałem za nim wbiłem na dusta i to ono mocno przyczyniło się do mojej decyzji.

Edytowane przez rykos155
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i jestem pełen podziwu, chętnie obejrzałbym demka wraz z zaznaczeniem wrogów bo nie wiem  jak to zrobić. Z tego co widzę to jesetm całkiem dobry;D

Alee Rykoś powiem Ci, że dawno ktoś nie ocenił i nie pochwalił tak mojej gry, jestem pod wrażeniem. Sporo osób gra tam które znam z innej serwerowni (tak jak wyżej kolega wspomniał, swoją drogą dzięki nim gram na tym serwerze i dla nich) Każdy z nas ma czasem takie mecze w których robicie niemożliwe rzeczy, a czasem nie idzie nic. Eldorado to tylko i wyłącznie perk robił te fragi bo nikt mnie sie nie spodziewał w takich miejscach tak szybko (gdzie co runde robiłem praktycznie to samo), natomiast dusta nie będę komentować bo zagrałem tam wielką Kupę. 

Jak sam Rykoś napisał; "Może zbyt pochopna decyzja ( zły jestem na forum bo mnie administracja olewa) ale miałeś dziwne akcja jak na ( nie oszukujmy sie :D ) dosc slaby movement :D"  

Opisano mnie ładnie patrząc na mnie tylko jak na cheatera a nie jako gracza

Ps. Każde demko które ma sporo fragów będzie miało dziwnie wyglądające akcje...

 

 

W dniu 8.06.2018 o 19:29, Klepunio napisał:

Nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale  z bnq na innej serwerowni grałem naprawdę długo. Był jednym z lepszych snajperów i nigdy jego gra nie wyglądała podejrzanie.

 

Dzięki, mam nadzieję, że jeszcze zgramy i kilką głów urwiemy na serwerze :P

 

Edytowane przez bnq
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Peter napisał:

Sprawdze jutro bo nie dam rady. Przepraszam, że wykorzystuje mój przywilej do maksymalnej ilości dni na sprawdzenie.

pozderki.

Spoko luzik i tak teraz pracuję więc nie mam jak grać.

Dopiero 13 tj. środa będę miał czas, żeby coś pograć i mam nadzieję, że to nie będzie coś tylko cod ;]

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności