Skocz do zawartości

Co jest? Aktualna sytuacja na serverze?


RyBsoN.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ten temat ponieważ chcę czegoś bardziej się dowiedzieć...

 

Nie chcę owijać w bawełnę i takie tam, więc prosto z mostu. CO Z SERVEREM? Od paru miesięcy nic się nie dzieje. Może po prostu zamknąć server i skreślić go z sieci jeśli tak działacie?

Zero informacji od opiekuna/opiekunów... A nawet nic od właściciela... 

 

A druga sprawa : Po zmianie nicku z Frostuuu na RyBsoN wszedłem teraz niedawno na coda. Specjalnie zmieniłem nick w csie spowrotem na Frostuuu bo wiem że tam miałem admina i premkę itp itd. I co się ukazało moim oczom? w /codtop10 nie było mnie w topce a miałem 2 klasy w topce... Około 120lv na strzelcu wyborowym i z 90lv na innej klasie mniej ważnej.. Po prostu mi ten lvl zniknął? No to fajnie się bawicie że tak powiem... TAK wiem... Podejrzewam to że był reset poziomów... W takim razie czemu MOLU ma nadal 157lv i DaisY 70... Czemu im nie zresetowano? Raczej tak się zdażyło bo reszta ma po 20-30lvle...  I tutaj kolejne pytanie. CZEMU ŻADNEGO INFA O RESECIE który był NIEWIADOMO KIEDY?

 

Ja nie chcę robić żadnych spin i nie wiadomo czego... Po prostu proszę o jakieś wyjaśnienie sytuacji i rozwiązanie tego wszystkiego w jak najlepszy sposób... Bo to nie można tak żyć...

 

 

@-_- @TGM @Ojdoss

 

To samo napisałem w KLUBIE COD MODA lecz wątpie że tam by ktoś z "klubowiczów" to przeczytał jak klub od 3 miesięcy nieaktywny...

 

Proszę o wypowiadanie się co na ten temat sądzicie... Może jest to nie przyjemne poruszanie takich kwestii.. Lecz ktoś kiedyś musiał to zrobić... I mam nadzieję że coś się poruszy i coś z tego wyniknie...

 

 

Ps. SORRY za dużą ilość zastosowanych wielokropek. Wiem że może to koleć w oczy lecz nie wiedziałem jak to ze sobą spójnie wszystko połączyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 minut temu, RyBsoN. napisał:

Może po prostu zamknąć server i skreślić go z sieci jeśli tak działacie?

Zero informacji od opiekuna/opiekunów... A nawet nic od właściciela... 

A co ja mam pisać?

Nie bardzo rozumiem. Opiekuni w tej chwili zajmują się serwerem, a ni eja. Pisałem, że nie stać mnie na kupienie reklamy dla tego typu serwerów, zważywszy na to, iż te koszta są ogromne.

Jest zbiórka

Jedyne wpłaty jakie dostałem to na pluginy pod CS:GO I JEDNA WPŁATA od @VORDEN na reklamę DR, której nie dozbierał do końca, a tam trzeba mieć minimum daną kwotę, więc na razie czeka na resztę jego wpłat.

 

Tak więc jakie mam dać informacje? Pisałem nie raz, że serwery cs 1.6 nie mają szans przebicia bze reklamy, a ja nie będę ładował ciągle swojej kasy w opłaty serwerów i reklamy serwerów, bo mnie na to nie stać. Dobra reklama dla takiego serwera to kozst minimum 5 zł za dzień, a skąd mam wziąć takie pieniądze?

 

@RyBsoN.  żeby nie było. TO nie atak, po prostu ja asm nie jestem w stanie nic zrobić. Wolę skuić się na serwerach CS:GO, ponieważ to one mają szansę żyć na ten moment bez władowania kupę siana, którego nie ma i nie będzie bez pomocy innych. Nie jestem w stanie wyczarować Wam pewnych rzeczy, a dla mnie cs 1.6 już upadł i za pół roku tych graczy będziesz jeszcze mniej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, -_- napisał:

A co ja mam pisać?

Nie bardzo rozumiem. Opiekuni w tej chwili zajmują się serwerem, a ni eja. Pisałem, że nie stać mnie na kupienie reklamy dla tego typu serwerów, zważywszy na to, iż te koszta są ogromne.

Jest zbiórka

Jedyne wpłaty jakie dostałem to na pluginy pod CS:GO I JEDNA WPŁATA od @VORDEN na reklamę DR, której nie dozbierał do końca, a tam trzeba mieć minimum daną kwotę, więc na razie czeka na resztę jego wpłat.

 

Tak więc jakie mam dać informacje? Pisałem nie raz, że serwery cs 1.6 nie mają szans przebicia bze reklamy, a ja nie będę ładował ciągle swojej kasy w opłaty serwerów i reklamy serwerów, bo mnie na to nie stać. Dobra reklama dla takiego serwera to kozst minimum 5 zł za dzień, a skąd mam wziąć takie pieniądze?

 

W pełni Cię rozumiem lecz nie do końca popieram. Dlaczego? Ponieważ podam Ci jeden przykład... Jesteś właścicielem jakiegoś sklepu. W sklepie nie układa się za dobrze. Utarg jest mały lub znikomy a na polepszenie sytuacji nie ma środków. I co w takiej sytuacji robisz? Według Ciebie to trzeba czekać aż jakiś bezdomny przyjdzie do sklepu i Ci da za darmo 2 samochody? No nie... Jako właściciel musisz wziąć za tą sytuację pełną odpowiedzialność i albo "wyłożyć pieniążki" (rozumiem że Cię nie stać spoko) ALBO po prostu "splajtować" czy jak to się tam nazywa... Zamykasz sklep i jesteś zwykłą szarą myszką.  

 

Sorry że to napiszę ale to tylko moje zdanie : Bez pieniędzy nie utrzymasz sieci jako właściciel która będzie DOBRZE funkcjonować. Ty jako właściciel musisz coś ogarnąć tą sytuację a nie za przeproszeniem wylegiwać się na wyspach i czekać aż ktoś wpłaci na zbiórkę...

 

Proszę, weź to sobie do serca. A co do reklam. oDD2 w 1.6 jakoś funkcjonuje bez reklamy... Tak samo dr (tam też chyba nie ma reklamy) a więc... Może wychodziło by zastąpić coda innym modem? Albo coś....

 

 

I jeszcze raz sorry że tak ostro. Mam nadzieję że mnie zrozumiesz... Jak nie, no to... trudno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
9 minut temu, RyBsoN. napisał:

W pełni Cię rozumiem lecz nie do końca popieram. Dlaczego? Ponieważ podam Ci jeden przykład... Jesteś właścicielem jakiegoś sklepu. W sklepie nie układa się za dobrze. Utarg jest mały lub znikomy a na polepszenie sytuacji nie ma środków. I co w takiej sytuacji robisz? Według Ciebie to trzeba czekać aż jakiś bezdomny przyjdzie do sklepu i Ci da za darmo 2 samochody? No nie... Jako właściciel musisz wziąć za tą sytuację pełną odpowiedzialność i albo "wyłożyć pieniążki" (rozumiem że Cię nie stać spoko) ALBO po prostu "splajtować" czy jak to się tam nazywa... Zamykasz sklep i jesteś zwykłą szarą myszką.  

Jestem właścicielem McDonald. Ludzie wykupują czy tam dostają udział w tworzeniu własnego sklepu. Ja udostępniam im platformę do tworzenia sklepu opartego o moje produkty, a to oni dbają oto by ich sklep się utrzymał. Ja nigdzie nie czekam na cud. Opiekuni chcieli się zająć serwerem, więc daje im ku temu możliwości. Jeżeli uznam, że te koszta opłacenia serwera są zbyt duże, to zamknę go.

Niedawno odeszło parę serwerów i zapewne tak się stanie i z tym jezeli nic się nie zmieni

9 minut temu, RyBsoN. napisał:

Proszę, weź to sobie do serca. A co do reklam. oDD2 w 1.6 jakoś funkcjonuje bez reklamy... Tak samo dr (tam też chyba nie ma reklamy) a więc... Może wychodziło by zastąpić coda innym modem? Albo coś....

Z tego co ja pamiętam, to jeszcze parę miesięcy temu DD2 stał full, a pod koniec kadencji Wercji już nikt tam prawie nie grał aż do teraz, co widać po GT. DR to DR, widocznie jest bardzo dobrym serwerem skoro dalej na nim grają.

Serwer DD2 dużo do życia nie potrzebuje, ale co innego jeśli chodzi o DR/COD i inne mody. Widocznie COD nie miał i nie ma stałych graczy, którzy chcąna nim grać. Widocznie im si e nie podoba, a DR odwrotnie.

Uważam jednak, że nie ma w tych czasach serwera, który dobrze stoi, a nie ma reklamy. Cała topka serwerów w PL stoi na reklamie za taką kasę, że to się w głowie nie mieści

 

@RyBsoN.  zobaczymy co odpowie, a Ciebie zapraszam do gry w CS:GO, ponieważ tam są o wiele większe możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -_- napisał:

Jestem właścicielem McDonald. Ludzie wykupują czy tam dostają udział w tworzeniu własnego sklepu. Ja udostępniam im platformę do tworzenia sklepu opartego o moje produkty, a to oni dbają oto by ich sklep się utrzymał. Ja nigdzie nie czekam na cud. Opiekuni chcieli się zająć serwerem, więc daje im ku temu możliwości. Jeżeli uznam, że te koszta opłacenia serwera są zbyt duże, to zamknę go.

Niedawno odeszło parę serwerów i zapewne tak się stanie i z tym jezeli nic się nie zmieni

Z tego co ja pamiętam, to jeszcze parę miesięcy temu DD2 stał full, a pod koniec kadencji Wercji już nikt tam prawie nie grał aż do teraz, co widać po GT. DR to DR, widocznie jest bardzo dobrym serwerem skoro dalej na nim grają.

Serwer DD2 dużo do życia nie potrzebuje, ale co innego jeśli chodzi o DR/COD i inne mody. Widocznie COD nie miał i nie ma stałych graczy, którzy chcąna nim grać. Widocznie im si e nie podoba, a DR odwrotnie.

Uważam jednak, że nie ma w tych czasach serwera, który dobrze stoi, a nie ma reklamy. Cała topka serwerów w PL stoi na reklamie za taką kasę, że to się w głowie nie mieści

 

Okej, wszystko rozumiem i w sumie się z Tobą zgadzam. A co do opiekunów... To może czas coś z tym zrobić? @TGM nie daje znaku życia... Od czasu do czasu napisze 1 wiadomość na SB i tyle go widzieli... Jako opiekun powinien coś zaradzić z serverem.. A jak nie to krzyżyk na drogę i cześć...

 

@-_- Niestety nie gram w CS GO. Dlatego tak "walczę" o 1.6.  Miałem parę kont w cs go lecz no... Niestety społeczność, brak umiejętności i brak możliwości I VAC'i  spowodowały to że już nie gram.. Chyba że w przyszłości... Kiedyś... Trochę uciążliwe jest granie na 30-40fpsach :x 

Edytowane przez RyBsoN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja się wypowiem jako Opiekun i jak ja patrzę na tą sprawę.

Na forum jestem często nie muszę nic pisać żeby dawać "znaki życia" bo jest to niepotrzebne. Każdy ma swoje życie więc pora to zrozumieć - Ty chodzisz do szkoły w zasadzie jak 80% użytkowników tej sieci natomiast ja chodzę do szkoły i pracuję więc nie mam tyle czasu co kiedyś - mogłeś nie wiedzieć.

Kolejna sprawa serwer, serwer upada ale bez reklamy nic nie zrobię bo oczywiście mogę zrobić reset zmienić klasy no ale nie wiem czy na razie jest sens a dlaczego? Serwer jest pusty i to nie jest ani moja ani @Ojdoss ani @-_- wina tylko braku reklamy na którą nie mamy niestety pieniędzy i serwer nie ruszy, kurde nie wiem czemu to jest tak ciężko zrozumieć...

Kolejna sprawa z tymi LVL'ami, nie wiem co się z nimi stało bo sam tego lvl nie mam a był on spory, szukałem pomocy w logach ale tam też nic nie było i nie chcę czegoś takiego słyszeć, że to mogłem zabrać ja lub @Ojdoss.

Ten wers kieruję do każdego czytelnika tego tematu.

Proszę nie robić gówno-burzy na forum, że opiekunowie tego serwera się nim nie zajmują bo jest na odwrót. z @Ojdoss mamy stały kontakt i ciągle kombinujemy jak postawić serwer na nogi bo jest dużo drzwi do sukcesu ale każdym kluczem jest pieniądz.. I tu powiem to co Karol - serwery 1.6 upadają i z czasem znikną bo nikt nie będzie chciał w tą grę grać.. Owszem były czasy świetności ale wszystko się kiedyś kończy.. Denerwują mnie takie wiadomości "zróbcie coś z tym serwerem bo graczy niema" - tak z "dupy" ich nie wezmę bo po prostu ich też nie ma.. Czepiać się łatwo ale zrobić coś samemu w tym kierunku to chyba zdecydowanie za wiele.

Myślę, że wystarczająco wam to wyjaśniłem. Nie mam nic więcej do dodania w kwestii tego tematu.

Pozdrawiam.

  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności