Skocz do zawartości

Prawdziwy Call of Duty (?)


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Chciałbym Was zaprosić na serwer, który dość mocno różni się od typowego COD znanego z CS, ponieważ jest to odwzorowany mod z gry Call of Duty stworzony na potrzeby pewnej osoby, o której nie będę tutaj pisał, bo nie wiem czy sobie tego życzy.

 

Serwer testuje tutja, ponieważ ma duży potencjał, a osoba zlecająca na ten moment ma sporo pracy i nie ma raczej czasu na grę przez dłuższy czas.

 

Co można znaleźć na serwerze?

Specjalny system spawn, który polega na stworzeniu dwóch stref

  1. Strefa spawn -> zwykły spawn, na którym respi się każdy gracz na początku rozgrywki
  2. Strefa punktów -> są to wyznaczone spawny na mapie, w których respi się gracz. Po śmierci respi się w najbliższym punkcie, lecz w taki sposób by znaleźć się blisko przyjaciół z team, ale też jest jedna uwaga, gracz nie może się zrespić w punkcie, który został zajęty przez wroga

Każda z drużyn ma zakaz wchodzenia tylko na strefy spawnu, ponieważ po wejściu na daną strefę, zaczyna zabierać mu HP, lecz strefa punktów wyznaczonych jest po to by ją zajmować przez wrogi team, a więc gra polega na odbijaniu sobie pozycji i pilnowaniu ich.

 

System killstreak. Na razie ubogi zawierający podstawy, ale stale poprawiany. Znajdziemy w nim:

  1. Radar (pokazuje wrogów na radarze)
  2. Core package (zestaw broni, itp)
  3. EMP ( usuwanie celownika, itp)
  4. NUKE (rozwala wszystkich graczy i kończy mapę)

 

Zamiast rund, są fragi w górnej tabelce i po zdobyciu danej ilości odtwarza się najpierw vote, potem zmienia się mapa. Wygrywa team, który albo użyje nuke, albo zdobędzie wymaganą lu przewyższającą ilość fragów. Mapa trwa 10 minut.

 

Hitmarker polega na tym, iż po trafieniu wroga pokazuje się tzn krzyżyk i specjalny dźwięk, który informuje nas o trafieniu wroga.

 

 

Resztę możecie sprawdzić sami, grając na serwerze.

 

 

Informuje, że to beta i nie zostało to wymyślone przeze mnie. Ja byłem zobowiązany do stworzenia tego i przetestowania, a więc to robię.

 

 

IP: 85.194.241.88:27156

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności