HanRayS

Call of Duty CS:GO
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 4m 52s

About HanRayS

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  HanRayS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  COD CS:GO

Recent Profile Visitors

179 profile views
 1. Nazwa Klasy: Nie mam pomysłu na nazwę Opis: Wbudowany moduł odrzutowy (im wiecej int. tym wiekszy skok) oraz podczas tego skoku jest calkowicie niewidzialny do momentu wylądowania. Umiejętności można używać co 15s. Statystyki: Wit - 10 Kon - 5 Dmg - 0 Int - 0 Broń: Famas, usp/glock/dualki, 2x flash.
 2. Dodać plugin dla adminów na przenoszenie graczy oraz by admin słyszał i widział co gracze piszą jak są żywi
 3. 1. Twój nick: HanRayS 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): cs:go CodMod 3. Ranga: admin 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/62388-szybka-rekrutacja/?tab=comments#comment-393127
 4. 1. Nick: HanRayS 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 20 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak/Tak 6. Składka (tak/nie): Jeśli będzie trzeba to tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/786452 8. Parę słów o sobie **: Dominik lat 20, lubiacy karać botow ^^. Spokojny, opanowany do czasu gdy ktoś nie nadepnie mi na odcisk. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Raczej nic się nie zmieniło od ostatniego podania więc by być surowym adminem (kilka osób mnie zna więc wie o czym mówię xd) który by pilnował spokoju i porządku na serwerze. 10. Steam_ID: STEAM_1:1:43158559 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w robocze zależy od zmiany w weekendy raczej po południu 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 1800h 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tutaj nie, na innej sieci tak.
 5. Nie będę owijał w bawełnę. Przywrócić wersję codmoda która była przed resetem (tą ze zbugowanym betonowym ciałem). Dlaczego? Otóż większość perków jest zbugowanych, przykład: dostajesz predatora -> losuje inny perk -> perk x działa cały czas mimo że został wywalony bądź się skończył oraz zauważyłem, że nie tylko predator się buguje. Aby nie być "zbugowanym" trzeba resnąć całego cs`a (niepotwierdzone info). Jak większość graczy wie serwer odżył jak sieć X została zamknięta @Gokuś oraz @-_-, że tak powiem nie spitolcie takiej okazji bo większość graczy może już nie wrócić. Wcześniej jak serwer był pełen to teraz jest czasami po 10 osób.
 6. Warto jeszcze dodać deklarację typu dokumentu by przeglądarka wiedziała z jakiej wersji HTML korzystamy. Dla HTML5 będzie to <!DOCTYPE html> które dodajemy przezd znacznikiem <html>
 7. Tak @CatGirl
 8. Nazwa perku: wybuchające naboje Opis: 1/3-6 szans, że po zabiciu przeciwnika jego zwłoki wybuchną zadając 60dmg obszarowego.
 9. 1. Naprawić / dodać autobalance drużyn bo wcale nie działa. 2. Zmniejszyć szansę na drop fali śmierci. 3. Zwiększyć aktywność adminów na serwerze : 3
 10. Zwiększyć potrzebną ilość głosów dla następnej mapy do 75% + na ostatni wybór dać 2 mapy które miały najwięcej % z głosów graczy, no chyba, ze jakaś mapa w pierwszym głosowaniu osiągnęła te 75% to zmienia na nią.
 11. @CatGirl mam wrażenie że kociak była więcej razy na serwerze, poza tym jako świeży admin daje sobie naprawdę radę więc to Ona zasługuje na miano admina miesiąca.
 12. Perk: Skoczek Opis: Dostajesz nove + 10/15 dmg oraz posiadasz auto bh.
 13. Z tego co zauważyłem jedyną "reakcją" która daje nam punkty rep. są łapki w górę. Co wy na to by również reakcja "super" oraz "dziękuje" zwiększała nam punkty rep.?
 14. do sklepu z monetami dodać opcję kupna losowego perku za 10 monet, oraz dodać kupno 50% wytrzymałości za 20 monet
 15. 1. Nick: HanRayS 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 20 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak/Tak 6. Składka (tak/nie): Nie 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/786452 8. Parę słów o sobie **: Dominik lat 20, lubiacy karać botow ^^. Spokojny, opanowany do czasu gdy ktoś nie nadepnie mi na odcisk. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: By być surowym adminem (kilka osób mnie zna więc wie o czym mówię xd) który by pilnował spokoju i porządku na serwerze. 10. Steam_ID: podam jutro jak wrócę z nocki 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w robocze zależy od zmiany w weekendy raczej po południu 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 1800h 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tutaj nie, na innej sieci tak.