HanRayS

Użytkownik
 • Content count

  47
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 18h 37m 6s

About HanRayS

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/20/1997

Informacje o Profilu

 • Nick
  HanRayS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  COD CS:GO

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. HanRayS

  3:1 Belgia
 2. HanRayS

  Jeśli ktoś lubi filmiki tego typu to warto zobaczyć pozostałe filmiki
 3. HanRayS

 4. HanRayS

  Zamiast zmieniać opis perku i iść na łatwiznę może trzeba go naprawić. Jedynie co mnie dziwi, to że opiekun nie zgłosili tego jeszcze do @-_-
 5. HanRayS

  Ad. 1 Zobaczmy do regulaminu: 2.2. Zakaz wykorzystywania jakichkolwiek bugów serwera ( klas, perków, sklepu oraz innych możliwych ) [ban na 1 dzień / w przypadku ponownego nadużycia Ban na zawsze] Opis perku predator: 1/1 z PPM, 1hp oraz brak obrażeń od upadku. Można go zabić tylko z kosy. Więc jest to wykorzystanie buga i powinny być za to bany. Ad. 2 W regulaminie nic nie ma na ten temat, ale z tego co pamietam opiekun zabronił latania duchem na respa i miały być za to bany.
 6. HanRayS

  Dużo tutaj pisać nie trzeba, znam speaka z poprzedniej serwerowni na której też miał admina więc i tutaj się nada. Jestem na Tak
 7. HanRayS

  Sprawdzałaś obie wersje launchera? Tą od steama i GF? Kiedyś miałem ten sam problem na launcherze GF (wtedy chyba jeszcze nie było wersji steamowej). Rozwiązaniem, które znalazłem w internecie to było usunięcie wszystkich plików gry oprócz folderów i pobranie patchera na nowo.
 8. „Szczęście jest wrogiem. Osłabia cię. W końcu masz coś do stracenia” ~~ Niki Lauda

 9. HanRayS

  KGB ma to samo... No to admirał do usunięcia. Co? Tak.
 10. HanRayS

  Moje propozycje: Chuligan - Dodać mu na początek +4 dmg z ak zamiast +3. Dodać 2x flash oraz zamiast deagle dać mu p250. Zamachowiec - Klasa do wywalenia. Pułkownik [p] - Zaprać mu ak albo m4, bazowe hp zmniejszyć do 20. Furiat [p] - Zwiększyć szansę na obrócenie do 1/8/9, bazowy speed zmniejszyć do 30. Strzelec Wyborowy - Podczas zamrożenia dmg większy o 2.3x, zwiększyć szansę na zamrożenie do 1/7, bazowy speed +15 zamiast +15 inty. Snajper - 1/1 z awp na 100lvl oraz dodać mu +10 kondycji na start. Chorąży - Od 100lvl 1/25 szansy na insta killa oraz 1/20 szansy na obrócenie przeciwnika. Od 150lvl 1/20 szans na insta killa oraz 1/15 szans na obrócenie przeciwnika. Obserwator - Początek bez zmian. Od 100lvl 1/3 na 4x dmg ze scouta. Zamiast cztki dać mu p250. El pistolero - Bez zmian. Medyk - Na start 3 apteczki oraz może ożywić 3 graczy. Na 50 lvl 4 apteczki oraz może ożywić 4 graczy, dodatkowo za ożywienie +150expa. Na 100 lvl 5 apteczek oraz może ożywić 5 graczy, za ożywienie gracza + 350expa. USP Mejster - dodać 1/2 na instakilla w głowę. Amadeusz - Na start 0 int. Max 100 inty gdzie 1pkt int = 0.3dmg wiecej. Elitarny Snajper [p] - Bez zmian. Black Pimp - Do wywalenia. Komandos - Bez zmian. Hashassyn [sp] - Usunąć. Podporucznik - Od początku zmienić 1.5x dmg w plecy na 1.3x. Od 50lvl neutralizuje 2 pociski oraz 1.5x dmg w plecy. Od 100lvl neutralizuje 3 pociski oraz 1.7x dmg w plecy. Zamienić ump na gaila. Zwiadowca [p] - Zamiast famasa dać mu bizona a bazową kondycje zwiększyć do 20. Grom - Podczas niewidzialności zyskuje dodatkowe 30speeda. Komandor - 1/15 szans na dezorientacje. Reszta bez zmian. Skoczek - Zamiast auga dać mu nove. Zwiększyć limit prędkości na bh. KGB - bez zmian. Stalker [sp]- Usunąć. Wsparcie ogniowe - Dodać 1/4 szans na wybuchnięcie zwłok przeciwnika które zadają 80 dmg obszarowych. Na 80lvl zwiększyć szansę do 1/3. Krwiopijca - zamiast mp7 dać mu UMP. Bóg deagla - bez zmian. Captain PRice - bazowy speed +10, reszta bez zmian. Cichy zabójca - dodatkowe 5dmg z broni. Dodać umiejętność która zwiększy jego speeda o 30pkt na 3sek, może jej użyć co 25sek. Egzorcysta [sp]- Usunąć . Demolitions - Bez zmian. Specialista [sp] - Usunąć. Saper - Bez zmian. Defuser - usunąć. Gliniarz - bez zmian. Seryjny - Bez zmian. Admirał - +15hp za killa. Zamiast zmniejszonej grawitacji dodać mu multijumpa. Reszta bez zmian. Generał [p] - bez zmian. Weteran - bez zmian. Zanim zacznie ktoś mi płakać, że jak to tak można usuwać klasy Super premium, a no można. Dopóki ich się nie pozbędziemy nie będzie balansu na cod modzie a właśnie usunięcie klas SP to wielki krok ku temu. Obecnie klasy premium są dla mnie lekko lepsze niż klasy zwykłe i nie psują zbytnio balansu. Również pod koniec edycji (tak tydz. przed) można robić zebrania gdzie będzie można przedyskutować sprawy cod modowe np. dlaczego klasa x dominowała pozostałe klasy, co dodać / usunąć itp.
 11. HanRayS

  Nigdzie nie pisze, że dostałeś UB. Prawdopodobnie napisałeś do Zjem cie i przekręciłeś wszystko bo tak z pupki nikt nie dostaje ub. Nikt z administacji nie wie o Twoim odbanowaniu.
 12. HanRayS

  Misja "Wyrzuć 15 perków" jest zbugowana. Jeden wyrzucony perk jest liczony jako dwa wyrzucone perki
 13. HanRayS

  Perk mefedron jest zbugowany. Można go używać cały czas a nie tylko raz na runde.
 14. HanRayS

  Jak już to "primo" może być tylko raz użyte. Secondo - to prawda każdy ma własne zdanie a ja mam prawo na te zdanie się wypowiedzieć. Terzo - każdą klasą jak się ukryjesz to masz 90% szans na zdobycie fraga (w dodatku, trzeba tą klasę ogarniać), a z tego co widzę to płaczesz o e-snajperów gdzie każdy tą klasą lata a nie kampi...
 15. HanRayS

  Zmniejszenie DMG nic tu nie da, takich klas nie powinno być na serwerze. Moje pytanie jest takie czy na zwykłym mm tak samo płaczesz, ze ktoś na hita z awp Ciebie zabija?