Skocz do zawartości

Śmierć rapera XXX Tentacion.


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Raper XXX Tentacion ( Jahseh Dwayne Onfroy) został postrzelony dzisiaj rano na Florydzie. Podobno kilku nieznanych jeszcze sprawców oddało kilka strzałów w jego stronę gdy wsiadał do samochodu, celując w głowę. Kilka dni wcześniej sam raper w relacji na żywo na platformie Instagram mówił o swojej tragicznej śmierci: "Jeśli stanie się najgorsze i w jakiś sposób umrę tragicznie, i nie zdążę spełnić swoich marzeń, to chcę wiedzieć, że dzieciaki, które otrzymywały moje przesłanie, będą w stanie zrobić coś dobrego ze swoim życiem i przekłuć moje nauki w coś pozytywnego. Jeśli nagle umrę, to chcę wiedzieć, że dzięki moim słowom przynajmniej 5 milionów dzieciaków będzie szczęśliwych - mówił."

Kilka godzin później, też na Florydzie zginął inny czarnoskóry raper, czyżby miałoby to prowadzić do jakiejś większej afery? Tego dopiero możemy się dowiedzieć.

xxx.jpg.5a08dac24f0a5cdb731fc26056ec41eb.jpg Tak wyglądał, a jak ktoś nie kojarzy to niech przesłucha ten oto kawałek

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 2
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł. napisał:

I bardzo dobrze, damski bokser powinien sczeznąć w piekle :) 

Kobieta powinna wiedzieć gdzie jej miejsce XDDD

No cóż X kozak, jeden z moich ulubionych raperów, szkoda że sobie zginął ;x

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paweł. napisał:

I bardzo dobrze, damski bokser powinien sczeznąć w piekle :)

Idąc twoim tokiem rozumowania, laska która zdradza swojego faceta który dawał jej wszytko czego chciała a gdy on popełnił błąd i poszedł do więzienia to ona skakała po innych facetach jak po trampolinie, to na co ona zasługuje?

Bo moim zdaniem jeśli ona nie miała szacunku do niego i do siebie to nie widzę w tym nic strasznego że on nie miał szacunku do niej i dał jej to na co zasłużyła.

Szacunek za szacunek :)

Nie wiem czy to twój czarny humor czy na poważnie. Ale w takiej sytuacji moim zdaniem powinno się powstrzymać od takich wypowiedzi.

Nikt nie jest święty, każdy ma coś za uszami i jestem pewien że ty również :)

A co do samego artysty, jest mi smutno na myśl że taka osoba odeszła. Jego muzyka wiele razy pomogła mi w trudnych chwilach, i jestem przekonany że nie jestem jedynym przypadkiem.

Fakt miał problemy z prawem nie był święty, jak każdy z nas nikt nie jest idealny, lecz X wiele razy pokazywał że mimo iż wiele razy popełnił błąd potrafi się zrehabilitować i zrobić coś dobrego. Idealnym przykładem są koncerty charytatywne czy sytuacje na koncertach czy w zwykłym życiu gdzie potrafił zejść ze sceny i pomagać fanowi. 

Sam fakt że tak młoda osoba przeżyła tak wiele, popełniała tak wiele błędów ale mimo to starała się pokazać że z każdej sytuacji jest wyjście i nie można się poddawać sprawia że jest mi po prostu smutno.

I wracając jeszcze do twojej wypowiedzi @Paweł., pisząc swoją wypowiedz mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego że wcale dzięki temu nie jesteś lepszy życząc komuś czegoś złego w piekle ;)

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to straszne że takie rzeczy mają wogle miejsce i że tak wspaniały czarnoskóry raper zginął oczywiście mój ulubiony ponieważ lubie tego typu pioseneki myślę że te sprawy mogą być powiązane wiadomo narkotyki i sława robią swoje mam nadzieję że sytuacja się uspokoi ponieważ nie chcę widzieć kolejnych ofiar moich ulubionych raperów takich jak np. 6IX9INE :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Paweł. napisał:

I bardzo dobrze, damski bokser powinien sczeznąć w piekle :)

To nie zostało potwierdzone, poza tym Xanax bardzo dobrze wyjaśnił Twoją wypowiedź. 

A co do tematu to XXX wypowiadał się na temat śmierci tak jakby wiedział, że coś niedługo się stanie. Albo po prostu wiedział że jest kontrowersyjny i że wielu ludziom się to nie podoba.   Bardzo szkoda chłopaka bo mówił prawdę i pomagał w wielu momentach :/ Ale no cóż, taki los bycia raperem w USA. Gangi, narkotyki czy chociaż problemy z policją robią swoje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności