Skocz do zawartości

Mapcykl czy nie?


WOJTASIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie na temat mapcyklu. Czym jest mapcykl? Po ubiegnięciu czasu mapowego, mapa sama zmienia się na następną, która jest ustawiona w mapcyklu jako kolejna. Czyli nie było by głosowania, rtv, jedynie byłaby możliwość "malamapa" w razie w, jak będzie mało graczy. Myślę, że lepiej jest ustawić mapcykl i grać każdą mapę, niż cały czas mają być grane te same, bo trochę już jest to nudne.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania co nasz opiekun. Już mnie irytuje to, ze grane są w sumie ciągle te same mapy (głównie ratsy, którymi niedługo zacznę rzygać xd). Na serwer wgrana jest dosyć pokaźna liczba map, a tak na prawdę granych jest tylko kilka. Jestem jak najbardziej za dodaniem mapcyklu na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Shadow, ponieważ 30minut to troche za duzo, ja bym dał takie 20 lub 15. Jeżelichodzi o mapcykl to super pomysł bo ciągle jest grane tylko ; rats, eldorado, westwood, a reszta map nie gra. Wczoraj gralem troszkeł długo i był 4x eldorado 3x westwood i 3x rats. Bardzo dobry pomysł Wojtku :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej map będzie i już są wgrywane na okrągło nowe. Około 10 map zostało wgranych w ciągu ostatnich dwóch dni, na tym nie zamierzamy poprzestawać, aczkolwiek można już z tych map ładny mapcykl ustawić.

 

Mapcykl zostanie wprowadzony, będziemy monitorować jak to wygląda na serwerze i jak graczom to odpowiada. Jeśli chodzi o czas map, to zmniejszymy do 25 minut na Waszą prośbę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności