Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Perm od Guci0


dAkINg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✫Da✫King✫Less✫
Kto zawinił? admin (GUCIO)
Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:145806117
Data i godzina zdarzenia: 30.06. 2018 godz 20:50 / 20:55
Mapa: De_Mirage
Opis sytuacji: Perm bez podania przyczyny . Do tego prócz mnie zbanowano jeszcze 5 osob. Obrazanie mnie i innych graczy publicznie przez administratora
Dowody: demko Runda 5:6 dla ct
http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1530383400-1530385320.zip

świadkowie:   @Bester @Czesio
Edytowane przez dAkINg
zmiana
  • Like 7
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z tym dużo wspólnego to się wypowiem.

Otóż miała miejsce sytuacja, że jeden gracz dostał od gucia bana za reklamowanie JB CSC. Spytałem się go dlaczego on dostał bana za reklamę tej samej serwerowni na której gramy. On odpowiedział, że mikrofon po mutacji i że jak się jeszcze raz odezwę to mnie zmutuje. Po czym zadałem to samo pytanie jeszcze raz dlatego, że nie otrzymałem na nie odpowiedzi. Akurat po zadaniu drugi raz tego pytanie dostałem PMUTE :) . Nie wiem dlaczego ale tak się stało. Ale to nie koniec całej historyjki. Potem Da King Less powiedział do niego, że to jest żałosne, a gucio mu na to odpowiedział cytuje ,,Sklej wary". Z racji tego, że to go sprowokowało powiedział co myśli i dostał pmute mimo tego, że gucio go do tego sprowokował swoją wypowiedzią. Potem się zdenerwowałem całą tą sytuacją i nazwałem go wazonem, i dał mi PGAGA XD. 

PS. Inni administratorzy pozwalali mi używać mikrofonu.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Zaznaczę, że to perm gag, bo tego nie dodałeś. Także reszta, to jest to skarga w dobrym miejscu ;)

Nie no co to ku*wa ma być?

Tłumaczyłam tyle razy, że admin nie może prowokować, nawet nie może przeklinać. Wiecie admin daje przykład. Ale to jest jakiś żart. Oczywiście oskarżyciel nie jest bez winy, ale no oskarżony to już kompletnie podpadł. Czesio obrywa mute'mi gag'iem na dzień za prowokacje, ty otrzymujesz gag'a i muta na 12h, czyli skrócę, jednak będzie w bazie. 

 

Miał tą skargę rozpatrzyć @3x3 jednak zobaczyłam, że to trochę mocne jest, a że zawsze biegnę w takie miejsca to ode mnie obrwa sie 2x. Gucio traci admina, bo już wcześniej miałam z nim problem. Tym bardziej dodatkowo nawet nie potrafi banować, mimo, że tłumaczyłam mu jak trzeba banować, a on nadal robił tak samo i musiałam odbanować kilka osób. Pozdrawiam. 

 

Przepraszam graczy, że taka sytuacja miała miejsce. 

  • Like 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności