Jump to content
KonWoy

[JB CS:GO] Rekrutacja na opiekuna serwera

Recommended Posts

Jako, że odchodzę z tego stanowiska, przydałoby się, aby ktoś mnie zastąpił ;)

Przede wszystkim osobie tej musi zależeć na serwerze. Musi być aktywna i posiadać chęć do dalszego rozwoju serwera
Do obowiązków opiekuna zalicza się m.in zajmowanie sprawami forum, organizowanie konkursów jak i sprawdzanie administracji

Wzór:

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość SMX (1-10):  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 24

Imię: Patryk
Nick: patrik
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Grając minimum 2 godziny dziennie (zależy od dnia), sprawy typu zrobienie coś przez konsolę, forum - jestem dostępny bardzo często
Staż na serwerze:  ~570h, około 8 miesięcy
STEAM: https://steamcommunity.com/id/ptrk1/ STEAM_0:1:75037997
Znajomość SMX (1-10): 9 
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Guard 
Dlaczego akurat Ty: Jestem dosyć aktywnym graczem, i przede wszystkim lubię ten serwer i chcę, żeby się rozwijał (o tyle, ile to możliwe w powoli umierającej grze). Jestem też stanowczy i zwykle nie daję sobie wejść na głowę, co pokazuję jako guard. Faktem jest, że czasem jestem zbyt szczery i wulgarny, ale to oczywiście da się opanować. Mam dużo wolnego czasu, wolę raczej siedzieć w domu niż wychodzić ze znajomymi, co też jest jakimś plusemm. Uważam się za kreatywną osobę, mam kilka pomysłów na serwer, nie tylko na eventy (których brakowało, i mam zamiar zająć się nimi). Nie ma co się rozpisywać, każdy kto gra wie mniej więcej jaki jestem. Zdaję sobię sprawę, że mam kilka minusów, ale jestem gotów dać z siebie wszystko. 
  • Like 9
  • Haha 3
  • Sad 1
  • Love 1

Imię: Olaf
Nick: Creativity
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2,3h 
Staż na serwerze: Od Czerwca ubiegłego roku 
STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198197472131 /  STEAM_0:1:118603201
Znajomość SMX (1-10): 7
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  -
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Guard,Admin
Dlaczego akurat Ty: Jestem na tym serwerze stosunkowo dość długo,lubię na nim spędzać czas i starałbym się kłaść parcie na to,żeby serwer miał sporo kreatywnych eventów oraz aby panowała miła atmosfera.
Zgodzę się,że w niektórych momentach wykazuję się niezbyt mądrymi,czasami wulgarnymi powiedzonkami, ale starałbym się to ograniczyć na tyle,ile się da :).
Tak jak napisał to @ptrk1,Każdy ma jakieś minusy ale z tak wysoką rangą trzeba by było wreszcie się "ogarnąć" i zminimalizować wszystkie Minusy.

//

Edited by Creativity
  • Like 7
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Love 7

Imię: Adrian

Nick: Huczin

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: w dni wolne ze 3-4 godziny, po pracy po południu 1,5h. Na forum jestem dostępny cały czas

Staż na serwerze: 958h od lutego zeszłego roku

STEAM: STEAM_1:1:104381779  https://steamcommunity.com/id/huczin/ 

Znajomość SMX (1-10): 6

Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Guard na JB i admin na Arenach 1vs1

Dlaczego akurat Ty:  Jestem bardzo przywiązany do tego serwera i ciężko mi się z nim rozstać. Poznałem dzięki niemu wiele wspaniałych osób i zależy mi aby ten serwer dalej się rozwijał. Wiem, że popełniłem wiele błędów, ale nikt nie jest idealny. Chcę abyś aby gracze się nie nudzili na naszym ukochanym JB i staram się im zapewnić dobrą rozrywkę. Znam się również na ludziach i jak kogoś wystarczająco poznam to wiem czy jest godzien dostać stanowisko administratora. Jako guard udawało mi się zachowywać zimną krew i traktowałem wszystkich równo bez względu na relacje panujące między nami. To samo na arenach (które niestety już nie funkcjonują). Wiem kiedy można pożartować, a kiedy nie należy przekraczać pewnych granic. Miałem jedną "wpadkę" przez którą straciłem posadę, ale działo się to pod wpływem "kilku głębszych" i osób trzecich z którymi kontaktu nie utrzymuję. Już się ogarnąłem, i wiem że dałbym radę poprowadzić ten serwer . Oczywiście jestem otwarty na współpracę z innym potencjalnym opiekunem z którym razem moglibyśmy wymyślić wiele ciekawych eventów. Nie jestem osobą doświadczoną w kwestii pluginów itp., ale jest we mnie dużo energii i chciałbym się nauczyć wielu nowych rzeczy! Pozdrawiam :) 

• Like 3
  • Haha 4
  • Love 6

Imię: Oskar

Nick: ceberi

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Tyle ile będę w stanie, ale minimum 1 h dziennie będę na pewno.

Staż na serwerze: 1334 godzin w 1,5 roku

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198296392682/

Znajomość SMX (1-10): 7 (czytam dużo)

Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków)Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin DeathMach  CS:GO, kilkukrotny strażnik JB CS:GO

Dlaczego akurat Ty: Gram bardzo długo na serwerze (z małymi przerwami), lubię tutaj przebywać i rozwijać serwer. Może początki panowania jako guard nie były dobre ale z biegiem czasu dorosłem i myślę że ostatnie 6 miesięcy sprawowania jako guard było jako dobre. Zawsze byłem ciekawy jak to być opiekunem z "drugiej strony", mam dużo pomysłów by na serwer przyciągnąć nowych graczy żeby dalej rozwijać i dzięki opiekunowi będzie to jakoś realne. Zawsze byłem obiektywnym, przy wypowiedziach przy podaniach czy skarg, nigdy nie byłem stronniczy. Mam bardzo dobre stosunki z administracją i z zwykłymi graczami ale kiedy dochodziło do czegoś poważnego potrafię zachować zimną krew i opanować konflikt. Może nie mam doświadczeniach w pluginach ale czytam dużo i jeżeli będzie trzeba nauczę się, osobiście wolę ogarniać ze strony forum ale oczywiście jestem gotowy na współpracę z administracją i (jeżeli będzie) z drugim opiekunem. Mam oczywiście parę minusów ale staram się minimalizować moje "wady".

Edited by ceberi
małe poprawki
  • Like 10
  • Haha 2
  • Love 2

Imię: Arek

Nick: Snuffik

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Na forum jestem większość czasu, na serwerze mogę posiedzieć czasami nawet do 6h, zależy to od szkoły.

Staż na serwerze: Gram od pierwszej edycji, 1500h+

STEAM: Snuffik , SteamID można wziąć z podania.

Znajomość SMX (1-10): 7 (Pierwszy raz miałbym styczność z byciem opiekunem w grze CS:GO)

Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie posiadałem wyższej rangi niż admin na serwerach CS:GO

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: 3xGuard JB, Admin JB, Admin Only DD2 x2.

Dlaczego akurat Ty: Zacznijmy od tego, że większość ludzi zna mnie z tego serwera jako osobę, która przychodzi i lubi sobie pogadać oraz pośmiać innymi. Z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów z osobami. Posiadałem własną serwerownie w Garry's Modzie, grupa na steam posiada aktualnie 360 członków, grupa powstawała od zera. Miałem w tamtej grze również 3x Opiekuna na innych serwerach ze względu na moje doświadczenie w tamtej grze, więc mam doświadczenie w prowadzeniu serwera i raczej bym sobie z tym poradził. Miałem oczywiście styczność z plikami LUA i maszyną w tamtej grze, więc jeśli wyglądałoby to podobnie w CS:GO, to z pomocą szybko bym załapał co i jak. Jak do tej pory dałem już ogromną ilość propozycji co do serwera, pomysłami na eventy też się już dzieliłem, więc z tym nie byłoby żadnego problemu.

Edited by SnuFFy
  • Like 7
  • Confused 1
  • Love 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines