Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Rekrutacja na opiekuna serwera


KonWoy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że odchodzę z tego stanowiska, przydałoby się, aby ktoś mnie zastąpił ;)

Przede wszystkim osobie tej musi zależeć na serwerze. Musi być aktywna i posiadać chęć do dalszego rozwoju serwera
Do obowiązków opiekuna zalicza się m.in zajmowanie sprawami forum, organizowanie konkursów jak i sprawdzanie administracji

 

Wzór:

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość SMX (1-10):  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Smutny 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk
Nick: patrik
Wiek: 17 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Grając minimum 2 godziny dziennie (zależy od dnia), sprawy typu zrobienie coś przez konsolę, forum - jestem dostępny bardzo często
Staż na serwerze:  ~570h, około 8 miesięcy
STEAM: https://steamcommunity.com/id/ptrk1/ STEAM_0:1:75037997
Znajomość SMX (1-10): 9 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Guard 
Dlaczego akurat Ty: Jestem dosyć aktywnym graczem, i przede wszystkim lubię ten serwer i chcę, żeby się rozwijał (o tyle, ile to możliwe w powoli umierającej grze). Jestem też stanowczy i zwykle nie daję sobie wejść na głowę, co pokazuję jako guard. Faktem jest, że czasem jestem zbyt szczery i wulgarny, ale to oczywiście da się opanować. Mam dużo wolnego czasu, wolę raczej siedzieć w domu niż wychodzić ze znajomymi, co też jest jakimś plusemm. Uważam się za kreatywną osobę, mam kilka pomysłów na serwer, nie tylko na eventy (których brakowało, i mam zamiar zająć się nimi). Nie ma co się rozpisywać, każdy kto gra wie mniej więcej jaki jestem. Zdaję sobię sprawę, że mam kilka minusów, ale jestem gotów dać z siebie wszystko. 
  • Like 9
  • Haha 3
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Olaf
Nick: Creativity
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2,3h 
Staż na serwerze: Od Czerwca ubiegłego roku 
STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198197472131 /  STEAM_0:1:118603201
Znajomość SMX (1-10): 7
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  -
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Guard,Admin
Dlaczego akurat Ty: Jestem na tym serwerze stosunkowo dość długo,lubię na nim spędzać czas i starałbym się kłaść parcie na to,żeby serwer miał sporo kreatywnych eventów oraz aby panowała miła atmosfera.
Zgodzę się,że w niektórych momentach wykazuję się niezbyt mądrymi,czasami wulgarnymi powiedzonkami, ale starałbym się to ograniczyć na tyle,ile się da :).
Tak jak napisał to @ptrk1,Każdy ma jakieś minusy ale z tak wysoką rangą trzeba by było wreszcie się "ogarnąć" i zminimalizować wszystkie Minusy.

//

Edytowane przez Creativity
  • Like 8
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adrian

Nick: Huczin

Wiek: 19

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: w dni wolne ze 3-4 godziny, po pracy po południu 1,5h. Na forum jestem dostępny cały czas

Staż na serwerze: 958h od lutego zeszłego roku

STEAM: STEAM_1:1:104381779  https://steamcommunity.com/id/huczin/ 

Znajomość SMX (1-10): 6

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Guard na JB i admin na Arenach 1vs1

Dlaczego akurat Ty:  Jestem bardzo przywiązany do tego serwera i ciężko mi się z nim rozstać. Poznałem dzięki niemu wiele wspaniałych osób i zależy mi aby ten serwer dalej się rozwijał. Wiem, że popełniłem wiele błędów, ale nikt nie jest idealny. Chcę abyś aby gracze się nie nudzili na naszym ukochanym JB i staram się im zapewnić dobrą rozrywkę. Znam się również na ludziach i jak kogoś wystarczająco poznam to wiem czy jest godzien dostać stanowisko administratora. Jako guard udawało mi się zachowywać zimną krew i traktowałem wszystkich równo bez względu na relacje panujące między nami. To samo na arenach (które niestety już nie funkcjonują). Wiem kiedy można pożartować, a kiedy nie należy przekraczać pewnych granic. Miałem jedną "wpadkę" przez którą straciłem posadę, ale działo się to pod wpływem "kilku głębszych" i osób trzecich z którymi kontaktu nie utrzymuję. Już się ogarnąłem, i wiem że dałbym radę poprowadzić ten serwer . Oczywiście jestem otwarty na współpracę z innym potencjalnym opiekunem z którym razem moglibyśmy wymyślić wiele ciekawych eventów. Nie jestem osobą doświadczoną w kwestii pluginów itp., ale jest we mnie dużo energii i chciałbym się nauczyć wielu nowych rzeczy! Pozdrawiam :) 

  • Like 3
  • Haha 4
  • Uwielbiam 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Oskar

Nick: ceberi

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Tyle ile będę w stanie, ale minimum 1 h dziennie będę na pewno.

Staż na serwerze: 1334 godzin w 1,5 roku

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198296392682/

Znajomość SMX (1-10): 7 (czytam dużo)

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków)Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin DeathMach  CS:GO, kilkukrotny strażnik JB CS:GO

Dlaczego akurat Ty: Gram bardzo długo na serwerze (z małymi przerwami), lubię tutaj przebywać i rozwijać serwer. Może początki panowania jako guard nie były dobre ale z biegiem czasu dorosłem i myślę że ostatnie 6 miesięcy sprawowania jako guard było jako dobre. Zawsze byłem ciekawy jak to być opiekunem z "drugiej strony", mam dużo pomysłów by na serwer przyciągnąć nowych graczy żeby dalej rozwijać i dzięki opiekunowi będzie to jakoś realne. Zawsze byłem obiektywnym, przy wypowiedziach przy podaniach czy skarg, nigdy nie byłem stronniczy. Mam bardzo dobre stosunki z administracją i z zwykłymi graczami ale kiedy dochodziło do czegoś poważnego potrafię zachować zimną krew i opanować konflikt. Może nie mam doświadczeniach w pluginach ale czytam dużo i jeżeli będzie trzeba nauczę się, osobiście wolę ogarniać ze strony forum ale oczywiście jestem gotowy na współpracę z administracją i (jeżeli będzie) z drugim opiekunem. Mam oczywiście parę minusów ale staram się minimalizować moje "wady".

Edytowane przez ceberi
małe poprawki
  • Like 10
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię: Arek

Nick: Snuffik

Wiek: 17

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Na forum jestem większość czasu, na serwerze mogę posiedzieć czasami nawet do 6h, zależy to od szkoły.

Staż na serwerze: Gram od pierwszej edycji, 1500h+

STEAM: Snuffik , SteamID można wziąć z podania.

Znajomość SMX (1-10): 7 (Pierwszy raz miałbym styczność z byciem opiekunem w grze CS:GO)

Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie posiadałem wyższej rangi niż admin na serwerach CS:GO

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: 3xGuard JB, Admin JB, Admin Only DD2 x2.

Dlaczego akurat Ty: Zacznijmy od tego, że większość ludzi zna mnie z tego serwera jako osobę, która przychodzi i lubi sobie pogadać oraz pośmiać innymi. Z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów z osobami. Posiadałem własną serwerownie w Garry's Modzie, grupa na steam posiada aktualnie 360 członków, grupa powstawała od zera. Miałem w tamtej grze również 3x Opiekuna na innych serwerach ze względu na moje doświadczenie w tamtej grze, więc mam doświadczenie w prowadzeniu serwera i raczej bym sobie z tym poradził. Miałem oczywiście styczność z plikami LUA i maszyną w tamtej grze, więc jeśli wyglądałoby to podobnie w CS:GO, to z pomocą szybko bym załapał co i jak. Jak do tej pory dałem już ogromną ilość propozycji co do serwera, pomysłami na eventy też się już dzieliłem, więc z tym nie byłoby żadnego problemu.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 8
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • patrik zablokował(a) ten temat
  • patrik odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności