Skocz do zawartości

Han - Ponowna rezygnacja.


HanRayS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HanRayS


Powód rezygnacji: Chciałbym napisać, że to przez małą ilość wolnego czasu ale niestety tak nie jest. Są dwa powody a pierwszym z nich jest przyjęcie Kamlosa na admina serwera przez Goku. Tak jak pisałem to na naszym klubie. Jest to typ, który często psuje atmosferę na serwerze, obraża graczy oraz podburza innych przeciw osobie, której nie lubi. Jestem na 100% pewny, że był zamieszany również w sytuacje z dawaniem sobie infa na ts (sprawa z Xtrim i jego kumplem), jak mnie pamięć nie myli sam mówił, że często z nimi siedział na ts gdy grali na codzie. Drugim powodem jest to, że Goku przekazał wszystko to co pisałem na klubie adminowskim Kamlosowi. W sumie to nie jest już tajemnicą bo cały serwer o tym wie. W temacie który jest założony w klubie spytałem się opiekuna dlaczego przyjął Kamlosa na admina i skrytykowałem jego decyzję. Zadałem to pytanie tam by również inni admini mogli się wypowiedzieć a niekoniecznie po to by od razu ta informacja trafiła do kamlosa (jakby przeszedł okres próbny i by został juz pełnoprawnym adminem oraz został by dodany do klubu nie miał bym żadnych pretensji jakby to sam przeczytał). Jak się dzisiaj dowiaduję gdy wszedłem na serwer, wszystko to co tam pisałem wyszło na światło dzienne gdzie nie powinno to mieć miejsca. Również dowiedziałem się o tym, że zostałem zwyzywany przez kamlosa na ts na którym przesiadywał również goku. 


Coś od siebie: Goku jeżeli chcesz robić syf na serwerze to rób go, ale byś później nie płakał że na serwerze nie ma graczy. W sumie już teraz jest bardzo mało graczy głównie przez twoje złe decyzje. Mam nadzieję, że nie powtórzy się taka sama sytuacja jak z codem na pewnej sieci gdzie sam byłeś opiekunem coda 😓. Dalej nie liczysz się z opiniami innych graczy a krytyki nie potrafisz przyjąć na klatę. Właścicielowi życzę powodzenia w utrzymaniu coda jak i całej sieci. Na serwerze dalej będę grał jak i czynnie uczestniczył w jego życiu ale teraz jako zwykły gracz bo tak naprawdę zwykły gracz może sobie pozwolić na więcej. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub.PNG.d824672a97b3e85d84bec722d87147f4.PNG

W sumie to nie chce się za bardzo mieszać ale umowa była, że do klubu dołączają admini po okresie próbnym...

Na miejscu @Myami czuł bym się mocno opluty, w sumie @HanRayS też może się teraz tak czuć i stąd ta jego rezygnacja :(

 

edit: myami tez został dodany.... dziwne rzeczy się dzieją HAHA :D

 

Edytowane przez RyKoS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności