Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie RomantykNLO


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:RomantykNLO

Wiek:16

Kilka słów o Tobie:Jestem Dawid, dla przyjaciół Dave xd. Mieszkam w Olsztynie, trenuję siatkę. W wolnym czasie gram w csa i robię różne rzeczy ze znajomymi, teraz są wakacje więc mam go duużo. Po wakacjach idę do 2 LO, jestem na profilu mat-geo-wos. Po LO mam zamiar iść na politologię(O ile zdam w ogóle 2 klasę LO xd). Poza tym od niedawna chodzę na siłownie, chociaż rzeźba od bicia się ze starszym bratem już jest :D. Dodam jeszcze że gram na tym serwerze od  2014. Nie chwaląc się oczywiście. 

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Tak jak napisałem wyżej w wolnym czasie gram w csa, a nie zawsze admini są na serwerze. Nawet dzisiaj miałem już sytuacje, w której gracz powinien dostać bana. Ale admina nie było. Myślę, że jeden więcej nie zaszkodzi. 

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Jasne, nawet tutaj na tej sieci. 

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Hoho, kiedyś mogłem napisać że 8/10 ale teraz to 5, max 7 ale to takie naciągane. Ale wystarczyłoby mi przypomnieć parę komend i od razu bym je sobie przypomniał. 

Staż w grze: Nie wiem już sam. Jak ktoś znajdzie moje stare podania to tam może zobaczyć. Ale na pewno dłuuugo

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/RomantykNLO/193.33.176.143:27015/ Myślę że GT na +-. Dzisiaj się jeszcze nie zaliczyło, ale grałem 1.5godz xd

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Od 1 do 3 godz. 

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak

Jest tu ktoś? 

 

Edytowane przez RomantykNLO
  • Like 3
  • Haha 3
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak , znam romantyka długi czas (stary znajomy) jest bardzo ogarnięty, wiek jest ok. Można mu zaufać itp. Gt +/-

Pozdrawiam Shadow

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-Ogólnie to tak pląta się po serwie

-No i botek z niego

 

A tak serio to na TAK

+AMX się poduczy chłopak

+GT szału nie ma dupy nie urywa ale w wakacje każdy się przyda

+Staż

+Chopok wie co robi

Poffodzonka BotQ

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myślę, że nie ma co dłużej czekać choć miło by było gdyby więcej graczy i adminów się wypowiedziało
historia GT nie jest bardzo długa ale wystarczająca. GT jest dobre, na serwerze nie ma póki co z Tobą problemów i niech tak pozostanie
przyjmuję Cię na okres próbny 2 tygodnie, standardowo

pw

ps. 2000 wpis, masz szczęście :D

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności