Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]rekrutacja na admina


zampol10092

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: fluffy
2. Imię:kacper 
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10):  7-10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak 
6. Parę słów o sobie: jestem kacper mam 15 lat duzo czasu spedzam na komputerze
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:  jak juz napisalem duzo czasu spedzam na komputerze na serwerze mam juz przegrane 45h w ciagu 5 dni 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 45h przegrane w ciagu 5 dni mowi samo za siebie, w skrocie mam duzo czasu 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze  oraz weekendy godziny 13:00 a koncze z przerwami do 1:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: mialem 3 konta na pierwszym koncie przegrane ok 1000 h na innych ponad 200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  niestety nie ale mysle ze sie nadam 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zacznijmy od tego że podanie nie jest w szybkiej rekrutacji, ale może to lepiej bo wyraze swoją opinie.

Zastanawiam się skąd znajomość komend admina na 7 skoro nawet admina nie miałeś nigdy

Dostałeś już 5 banów w tym 1 za współprace

 

flufyf.thumb.png.da269affd691d32f0cb41d7b4b3b1c18.png

Bardzo często muszę Cię upominać żebyś wykonywał cele

Nie przestrzegasz regulaminu a chcesz pilnować porządku na serwerze. Nie widzę w tym żadnego sensu

+ Sytuacja z dzisiaj, upomniałem Oskaruśia żeby się nie darł, po czym ty zacząłeś robić sobie jaja i gadałeś "szeptem"

20 minut temu, zampol10092 napisał:

przesterzeganie calego regulaminu a nie przestrzeganie tylko jednej zasady to dwie inne rzeczy 

Jakiej jednej zasady? Przecież złamałeś 3 zasady: Cele mapy, szparowanie i współpraca

 

Wypowiedz pod własnym podaniem

 

 

 

Edytowane przez Zimny.
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak bany dostawalem za cele oraz za wspolprace to sie zgadza ale niektore bany za cele byly takie ze mowilem ze ide na 2 sekuny zeby mnie nie banowac ale jednak dostawalem tego bana za cele  wiekszosc banow jest od kvaska jeden na 30 min za cele ale w regulaminie jest napisane ze max 20 min 

jesli chodzi o komendy jestem w stanie sie ich nauczyc w chwile 

przesterzeganie calego regulaminu a nie przestrzeganie tylko jednej zasady to dwie inne rzeczy 

Edytowane przez zampol10092
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności