Skocz do zawartości

Głosowanie.


Makusiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Vote od Valve zostanie usunięte, choć uważam, że przy tylu mapach nie powinno być głosowania i powinniśmy zrobi mapcykl, który leci, by nie grano tych samych map

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- zgadam sie z mapcykl bo jak jest głosowanie i zostanie wybrana ta sama mapa to niektórym osoba nie dziala admin lub maja menu vipa na pistoletach i z kałachem albo awp wylatuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem to sprawdzić. Głosowanie te od Valve na ESC dalej można robić. Poprosiłem jedną osobe czy by zrobiła, na overpassie zrobił głosowanie na Cache, wszyscy (6 osób) dało TAK i mapa zmieniła się ale na Inferno, czyli chyba zgodnie z map cyklem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git, żadne głosowanie nie działa. Zobaczymy jak bedzie z aktywnoscią z tym map cyklem, oby przy zmianie map na te "mniej popularne" serwer nie pustoszał, cóż, zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Trzeba stworzyć taki cykl by podobał się graczom, a więc będziemy wymieniać mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobrze

a więc jakie mapy widzicie?

Dla mnie najpopularniejszymi są cache, inferno, mirage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Też tak myślę, że te 3 są najchętniej grane. Najmniej jest na overpassie obecnie. Sam bym zobaczył traina bo fajnie mi sie go grało, ale przy map cyklu, to ludzie bedą wychodzic i potem wbijać na kolejną mape. Chyba, że by przywrócić RTV może albo nawet te stare głosowania, te pomarańczowe po lewej stronie ekranu pod koniec meczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

RTV bez vote map nie ma najmniejszego sensu, bo jak? xD

Mapcykl zaktualizowany. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności