Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko By Klepunio =)


Klepunio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Klepunio
2. Imię:Michał
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 (w pare dni przypomnę sobie wszystkie potrzebne komendy)
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK
6. Składka (tak/nie):TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/498001
8. Parę słów o sobie **:Jestem Michał, bardzo lubię sport i e-sport, interesuję się motoryzacją.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**Ponieważ jestem aktywnym graczem i niejednokrotnie na serwerze nie było admina, kiedy był potrzebny
10. Steam_ID: STEAM_1:1:122608174
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-8h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 10:00-02:00, weekendy 10:00-02:00, w roku szkolnym będzie to wyglądać inaczej.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4166h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) Tak, posiadałem admina na 2 różnych serwerowniach.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Michale, jesteś jednym z bardziej rozpoznawalnych graczy na serwerze, nie przypominam sobie żadnej spiny z twoim udziałem, więc ode mnie masz TAK

 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na nie.

Jak na swoj wiek jestes strasznie nieogarniety.

Szczegolnie jak nie ma admina czesto naduzywasz mikrofon.

Jestes niemily w stosunku do innych graczy (czasami)

Potwierdza to sytuacja nawet ze mna.

Ostatnio  zle dzialal mi mikrofon i zaczales mnie przedrzeźniać i się smiać.  Jak dorosniesz to wróć. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepunek czyli w skrócie brak życia (10:00-2:00) . W csa nie ma zbytnio podjazdu ale na admina może się nada. Muuka dostał admina a to jest podobny poziom więc czemu nie 😄 Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ponieważ jest często na serwie oraz  jego staż na serwerowni  mówi sam za siebie.

 

PS: KASIU jak by co podałem argumenty proszę nie ukrywać więcej moich postów . Pozdrawiam cieplutko 

Edytowane przez Kamlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób jest za tym żeby dać ci admina ja też widzę że nie jesteś problematyczny, dużo czasu siedzisz na serwerze co prawda zdarzy ci się przeklinać bądź krzyknąć na kogoś dam ci szanse na razie cię przyjmę na okres próbny żeby zobaczyć czy się spisujesz, regulamin także znasz. Zgłoś się do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności