Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] OptimusPrim


zbawiciel99

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Zbawiciel99

Nick oskarżonego: OptimusPrim

SID oskarżonego (komenda status): admin to jest więc nie problem

Godzina i data przewinienia: 15.08.2018 - 11:33:27

Opis sytuacji: Grałem sobie a admin dał mi za bugowanie expa. Prosze o udowodnienie bugowania expa a jak nie odebranie funkcji admina takiemu człowiekowi bo to 0 ogarniania sam wali na czitach ale jest do DR więc mam to gdzieś ale czekam na dowody. Bo to że bez czitowania jestem szybszy od niego to nie powód bana a jedynie powód degradacji takich nerdów jak on.

Dowody (demo, SS, świadkowie): własnie ja chce dowodów

Uwagi (opcjonalne):

  • Haha 5
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez dowodów nie ma sensu. Skoro bugowałeś xp to zapewne biłeś z noża/strzelałeś do tt/ct bez swojej kolejki. Twój nick widzę po raz pierwszy, więc jesteś pewnie nowy. Zapraszam do małej lektury. ;)

https://forum.cs-classic.pl/topic/6931-regulamin-cs-16-deathrun/

Co do Optimusa to jest to osoba, która ma najdłuższy staż z obecnych adminów, więc tekst: 

54 minuty temu, zbawiciel99 napisał:

Prosze o udowodnienie bugowania expa a jak nie odebranie funkcji admina takiemu człowiekowi bo to 0 ogarniania sam wali na czitach

Nie polepszy Twojej sytuacji. Tutaj na admina trzeba zasłużyć, liczy się opinia graczy, adminów jak i opiekunów, więc byle "internetowy gimbusek" nie dostanie tej rangi. :)

56 minut temu, zbawiciel99 napisał:

. Bo to że bez czitowania jestem szybszy od niego to nie powód bana a jedynie powód degradacji takich nerdów jak on.

Co ma do tego, że jesteś szybszy? Chcesz lizaka za to, że jesteś szybszy? Może nie każdego stać na jakiś komputer ze światełkami i innymi pierdułkami za 10000 zł.

  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w tym czasie nie bylo hltv na serwerze ale na komputerze to sprawdze. Ogolnie powod bana jest najczesciej uzywany u nas na serwerze. Polega to na tym, ze nie bedac 1 w kolejce lub nie bedac w kolejce strzelasz do TT co powoduje bugowanie exp. To samo tyczy TT gdy strzela do CT ktory nie jest 1 w kolejce. 

Ale poczekajmy na @OptimusPrim

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez dowodów klasa.

Sytuacja wyglądała tak.

Jakiś typo był w TT ja 1 w kolejce Zbawiciel 2. Zabiłem terroryste po czym ja zostałem terro i jeszcze w czasie trwania tej rundy wystrzeliłeś we mnie cały magazynek z mp5.

Co do tego że byłeś 1 to raz na mape jak na FB pisałem. Myślisz że jesteś nie wiadomo kto bo dodasz 300pkt w kondycje i biegasz jak kura za chlebem.

Poczytaj sobie na temat stref i dodaj do tego moje 500-999 fps a następnym razem do skargi dołóż dowody albo chociaż świadków.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zbawiciel99 napisał:

 

Dowody (demo, SS, świadkowie): własnie ja chce dowodów

 

W takiej sytuacji pisząc skargę potrzebujesz świadków. Można podrzucić demko z HLTV ale niestety nie było go na serwerze.
W momencie bana było kilku graczy na serwerze więc to nie problem. Wiem kto więc ewentualnie się zapytam.
Sytuacja nawet nie pozwala by mieć dowód na to, że bugowałeś exp. Demka nie ma więc jedynie świadkowie pozostają. To już walka o pietruszkę bo ban dawno minął, data zdarzenia to 10:33, sprawdziłem co nie co w logach. Przy okazji potwierdził się opis sytuacji Optimusa.
Dodatkowo doświadczenie Optimusa nie pozwala mi twierdzić, że się pomylił aż tak. Nie wiem czy Cię ostrzegał, kickował a później ewentualnie zbanował bo tego nie widzę. Nie musi tego robić choć ja na to nalegam. Każdy gracz powinien znać regulamin serwera a jego nie znajomość nie zwalnia z niewinności.

Co nie zmienia faktu, że Ty jesteś osobą oskarżającą i powinieneś podać w takiej sytuacji świadków (nawet wzór skargi tego wymaga).

Żeby zapobiec ewentualnej spiny tutaj, temat zamykam a skargę odrzucam. Bez dowodów wygląda to tak, że domagasz się dowodów na to, że bugowałeś exp. Ja z kolei domagam się dowodów na to, że nie bugowałeś. Słowo przeciwko słowu tu nie ma sensu. Jak już zdobędziesz świadków to proszę napisać do mnie na pw a ja otworzę temat na nowo. Daję na to 24h.

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności