Skocz do zawartości

Konkurs


Blix

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs!!!

Jak pewnie widzicie po tytule mamy dla was konkurs

Do wygrania są :

1miejsce super premium

2miejsce premium

3miejsce vip 

a to wszystko na okres miesiąca 

Jedyne co musicie zrobić to napisać minimum 3 zdania w których mówicie dlaczego to własnie ty masz otrzymać jedną z tych usług 

Sponsorem a jednocześnie jurorem w tym konkursie jest dobrze wam znany @Vapros

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? Juz odpowiadam !

Jestem młodym, utalentowanym, sympatycznym, systematycznym, przystojnym, graczem cod moda, który lubi wygrywać.

Chciałbym wygrać ten konkurs, ponieważ lepiej gra się premkami za czyjeś pieniądze ! :D A poza tym przyda się na następne edycje, bo niedługo aktualną wygram ;)

 

  • Dziękuję 1
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym dostać co kolwiek gdyż nie potrafie grać a jakiś dodatek by się przydał. Pewnie byście powiedzieli żebym sobie kupił sam lecz pieniądze z konta mamy sie skonczyły. Jezeli coś wygram po wypłacie mamy zakupie coś więcej :).

  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na Konkurs

Chciałbym dostać najbardziej VIP'a, ponieważ denerwuje mnie troszkę fakt, że robię na mapach po 30-25 fragów a mój poziom ledwo wzrasta. Oczywiście, jeśli nie wygram tego konkursu to i tak zakupie VIP'a, ale wiadomo jeśli jest okazja to każdy się skusi na coś darmowego. Mam nadzieję, że maksymalny poziom niedługo zostanie osiągnięty u jednego z graczy i na nową edycję VIP się przyda ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać, ponieważ jestem graczem, który uwielbia wygrywać z innymi a napewno te SP/P/VIP by mi pomogły. Chciałbym wreszcie zobaczyć jak to jest być pierwszy w tabeli mając ponad 40 fragów ^^.  Jeszcze niedługo nowa edycja, więc kto wie może z tą SP/P/VIP bym wbił topke :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłem jeszcze w brzuchu mojej kochanej Mamy pomyślałem sobie że za 18 lat pogram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl przez moje krótkie życie dążyłem do tego aby spełnić to marzenie. Od małego gdy miałem rok żyłem aby za 17 lat zagrać na tym serwerze. W wieku 2 lat marzyłem o tym aby za 16 lat zagrać na serwerze, który mnie przykuje do siebie swoją miłą atmosferą. Gdy miałem 3 lata powiedziałem że za wszelką cenę zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl za 15 lat. Kiedy skończyłem 4 lata wykrzyczałem że za 14 lat zagram na najlepszym COD MODZIE w CS:GO. W wieku 5 lat poszedłem do przedszkola i moim młodym kolegom powiedziałem że za 13 lat będą mogli mnie spotkać na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W przedszkolu w wieku 6 lat wciąż mówiłem kolegom że za 12 lat będę grał na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W 1 klasie w wieku 7 lat ,gdy potrafiłem już pisać i czytać napisałem w zeszycie będę grać na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl za 11 lat. Gdy skończyłem 8 lat oznajmiłem mojej całej klasie że za 10 lat będę wchodził na serwer COD MOD Cs-Classic.pl i będę tam grał ponieważ jest tam miła atmosfera a ludzie którzy tam grają są dla Siebie mili i pomocni. W wieku 9 lat na chodniku kredą napisałem za 9 lat zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Gdy miałem już 10 lat i wiek dwucyfrowy zapisałem w pamiętniku za 8 lat zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Kończąc 11 lat w swoim pierwszym telefonie w notatniku zapisałem za 7 lat zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Mając 12 lat ustawiłem budzik w telefonie że za 6 lat zagram na COD MODZIE Cs-Classic.pl. Mając 13 lat z nowymi kolegami wybraliśmy się na wycieczkę rowerową podczas której mówiłem im że zagram na najlepszym COD MODZIE w CS:GO na COD MODZIE Cs-Classic.pl. W wieku 14 lat zdecydowałem się oznajmić moim rodzicom że za 4 lata zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Mając 15 lat byłem grzecznym chłopcem który wciąż marzył o zagraniu za 3 lata w CS:GO na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W wieku 16 lat podczas pierwszej imprezy wzniosłem toast za to że za 2 lata zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W wieku 17 lat w technikum przyjaciołom powiedziałem że został już tylko rok aby zagrał na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Dzisiaj kiedy już jestem pełnoletni i mam prawo jazdy mogę jeździć samochodem i krzyczeć przez okno że GRAM NA NAJLEPSZYM SERWERZE COD MOD W CS:GO NA COD MODZIE CS-CLASSIC.PL I ZAKUPIŁEM TAM PREMIUM aby móc się rozkoszować tym że po 18 latach czekania, ciągłego dążenia do tego aby zagrać na tym serwerze udało mi się i teraz mogę razem z innymi tworzyć miłą atmosferę na tym pięknym i cudownym serwerze. 

PS Chciałbym wygrać VIP-a, ponieważ premium ostatnio zakupiłem, na super premium nie chcę grać z powodu tylko 2 klas które nie przypadają mi do gustu. Natomiast na VIP-ie mógłbym udoskonalać moją ukochaną klasę - Furiat ❤️

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,mam przewlekłe zapalenie kość , miałem 6 operacji w tym 3 biopsje, 2 normalne operacje jakieś wycinanko guza na kosci i naprawa nerwu promieniowego, bo przy 5 operacji coś zepsuli ;p. 3 lata temu w Warszawie Powiedzieli ,że to rak czy coś a oni nie ogarniali co to po tem za pare miesięcy ,ze mam przerzuty na płuca ale też coś tam nie ogarniali tego (pozdro). Grałęm przez 6 miesięcy nie umiejąc podnieść nadgarsta i palców z czego pestkowanie wyglądało jak bym nawalał full auto, a bym mógł ruszyć ręką musiałem ruszać barkiem, w ten ręka bezwładnie ruszała sie po podkładce. Potem jakieś depresję, a teraz po tym wszystkim moge wrócić na wasz serwer i cieszyć sie z tego ,że moge grać w 100% a czasy w które grałem na serwery w cs 1.6, wracają. Dzieki ,że jesteście. Wgl nwm po co to napisałem boo.... i tak nie szukam atencji czy coś to dopisze ,że vip albo coś innego jest całkiem spoko, pograło by sie.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie konkursu

Z racji tego ze vapros jest bogaty XD pozwala wybrać wygranym jedną z usług

Według mnie i jego wygrali 

@panda here

@PoProstu

@magdalenagejzer

Gratuluję podajcie mi jaką usługe chcielibyscie otrzymac w wiadomosci pw oraz nie zapomnijcie od sid :)

Edytowane przez Blix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za udział w konkursie, przepraszam że  nie wszyscy wygrali ale mogliście się postarać bardziej :P. Pomyślę jeszcze nad jakimś konkursem i może niebawem będzie :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Blix zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności