Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] MenVip


eGaD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

 eGaD

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

 Admin

3. Nick oskarżonego

 MenVip

4. Steam_ID oskarżonego

 STEAM_1:1:215963825

5. Data i godzina zdarzenia

 08.17 około 11 i 08.15 około 23

6. Mapa

 de_cache/ westwood_big

7. Opis sytuacji

 pierwsza sytuacja z dnia 08.15 gdzie gracz zdenerwował się a menvip po niedługim czasie zaczął go obrażać / druga sytuacja z dzisiaj gdzie ja nieświadomie tepnołem kogoś w oknie nie wiedziałem tego gdyż zrobiłem to nieświadomie podczas gry dopiero zobaczyłem to na demku do czego sie przyznaje admin zwrócił mi uwagę chociaż bardzo byłem przekonany że tego nie zrobiłem, co prawda mogłem to zrozumieć po jego 1 upomnieniu lecz admin przez to ze byłem pewny ze tego nie zrobiłem zdenerwował sie i i powiedział cytuję ,zaraz ci wykurwie bana,  oczywiście dostałem ostrzezenie i na tym powinna sie skonczyć jego gadanie o tym chociaz rozumiem ze chciał mi to wytłumaczyć ale nie musiał tak reagować agresywnie oczywiscie dostałem bana na 24h a w regulaminie pisze dokładnie 2.14. Zakazuje się wrzucania umiejętnością Oszusta poza mapę/z dużych wysokości oraz bugowaniu w txt i innych graczach. [Ostrzeżenie / 30min / godzina / dzień]  czyli na ostrzezeniu powinno sie skończyć jak dla mnie gdyż zrobiłem to nieświadomie a nie specjalnie stanąłem sobie w oknie i czekałem aż dam rade kogoś tepnąć. 

Jeszcze nasz kochany admin kiedy mówili do niego ze ktoś wyzywa kogoś na chatcie powiedział poprostu zeby nie patrzył na chat :)

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_westwood_big-1534498230-1534499844.zip minuta gdzies przy połowie-koncu mapy  / http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_cache-1534367349-1534368952.zip tutaj akcja zaczyna sie od 16 i konczy gdzies przy 20
Edytowane przez eGaD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po pierwsze chciałbym Cię eGaD najmocniej przeprosić za moje chamskie jak i grubiańskie zachowanie na serwerze nie powinno się to wydarzyć !

Po drugie jak sam Rykoś napisał zasługuje na karę i mam nadzieje , że owa zostanie mi wymierzona ! Jeżeli dostanę szanse nadal sprawowania bycia adminem w co szczerzę wątpię to będę lepszy dla graczy .! 

Po trzecie co do samego bana , to na niego zasługujesz i zrobił bym to samo gdybym miał drugi raz taka okazje. Dlaczego? Wykorzystywałeś klasą Hawkeye do wskoczenia na txt (nie perk oszusta, jak miało to miejsce dziś ) po pierwsze do przeskakiwania i skrócenia sobie drogi Do przeciwników na niewidce , a po drugie stałeś na tym murku chwaląc się kolegom ''Patrz gdzie jestem!'' pisałem na ten temat z Blixem nic nie zrobiłem ponieważ nie miałem pewności czy to było txt musiałem sprawdzić demko ( mapa De_amalia godzina 23.36-00.02 dzień 16.08.2018 ). Blix jednakże dał ci upomnienie , pomimo tego że mu napisałem iż wielokrotnie wykorzystywałeś ten murek. Bez odpowiedzi. A dziś jak na samym demku słychać nic nie chciałem ci zrobić tylko upomniałem i to grzecznie! Nie trzeba było mnie prowokować ( dla mnie jest to brak szacunku do gracza wyższej rangą ) jestem ciekaw czy taka samą dyskusje odbywasz z innymi adminami bądź kolegą Blixem do którego nie zawahałeś się natychmiastowo napisać.  Wróciwszy do bana :2.2. Zakaz wykorzystywania jakichkolwiek bugów serwera ( klas, perków, sklepu oraz innych możliwych ) [ban na 1 dzień w przypadku ponownego nadużycia Ban na zawsze].  Wykorzystałeś Perk Po którym zbugowałeś innego gracza w txt (dokładniej w oknie). A no i za to: 2.1. Zakaz wchodzenia na tekstury - ( miejsca gdzie nie dostaniemy się na serwerze bez modyfikacji dodatkowych skoków oraz innych mocy ) [Ostrzeżenie / Ban na 30 min / Ban na tydzień] . Ostrzeżenie było od Blixa ale ban na 30min powinien być wykonany wczoraj w nocy poprzez Blixa za wielokrotne wykorzystywanie txt (przynajmniej jak dla mnie). Niestety pamiętliwy ze mnie drań. 

Twoje słowa!!!" gdyż zrobiłem to nieświadomie a nie specjalnie stanąłem sobie w oknie i czekałem aż dam rade kogoś tepnąć.  "

Na tym bym skończył pisanie usprawiedliwienia bana .

Po czwarte co zauważyłem już miesiąc temu, wasze zachowanie i odzywki jako graczy  (nie mówię o wszystkich i nie mam zamiaru pisać których)  do adminów i niektórych graczy są krótko mówiąc nie na miejscu!. Nie wiem czy macie taki kontakt z innymi adminami ale ja nie toleruje i nie będę tolerował takich odzywek jako admin , gracz czy jako człowiek !. Dlatego też moja reakcja była taka a nie inna !( Patrz punkt pierwszy. )

Czekam na zamknięcie sprawy poprzez , któregoś z wyższym rangą i karę .!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MenVip napisał:

A dziś jak na samym demku słychać nic nie chciałem ci zrobić tylko upomniałem i to grzecznie! Nie trzeba było mnie prowokować ( dla mnie jest to brak szacunku do gracza wyższej rangą ) jestem ciekaw czy taka samą dyskusje odbywasz z innymi adminami bądź kolegą Blixem do którego nie zawahałeś się natychmiastowo napisać. 

Gracza wyzszego rangą ?Ja przepraszam ale admin jest dla graczy a nie gracze dla admina i to nie jest tak ze jest on lepszy od graczy to po pierwsze 

Po drugie to nie pierwsze takie zachowanie z twojej strony 

Po trzecie jestem bez stronny w tej sytuacji Egad napisał do mnie i słusznie doradziłem mu napisanie skargi 

 

@MenVip Tracisz admina rozmawiałem o tym z włascicielem 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności