Skocz do zawartości

Reaktywacja kanału YouTube


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł żeby reaktywować kanał na YouTube! Najlepiej od podstaw to nie będzie pustych subskrypcji. Potrzebne są co najmniej trzy osoby: grafik, osoba do mówienia, montażysta. Ale wiadomo, sieć serwerów jest dość spora przez co by można było wziąć jakiegoś gracza serwera (najlepiej wybranego przez administracje), żeby opowiedział o konkretnym serwerze. To byłby jeden kanał a potem rozbić i żeby każdy serwer miał swój kanał na YouTube, każdy by prowadziły najlepiej dwie osoby + montażysta. Dwie osoby są po to żeby jedna jak wyjeżdża na wakacje lub jakiś wyjazd prze który by nie miał dostępu do komputera to żeby pojawiały się materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma to najmniejszego sensu, mało kto wpisuje na YouTubie frazy "sieć serwerów, cs-classic, cs serwery" 
Jest to praktycznie zerowa reklama dla sieci z wiadomych przyczyn tzn. większość z osób oglądających te filmiki byłyby to już zarejestrowane osoby.
Skupiłbym się na rozwijaniu forum, niż tworzeniu pomniejszych oddziałów pod logiem CSC.

 

Edytowane przez Jakee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest, ale nikt nie ma na niego pomysłu. 

Co do tworzenia dla każdego serwera oddzielnie to już przesada. Nie ma komu dbać o jeden to po co od razu tyle. 

 

Jak ktoś się zobliguje do tworzenia nowych treści to się zgodzę i będzie to robił na naszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Prosta sprawa. Coś na yt jednocześnie żeby było reklama i było oglądane na YT? Frag movie wykonać. Z poszczególnych serwerów raz jednego gracza raz zbitke graczy (wiem że nie na wszystkich się da) albo jak już robić reklame to zrobić kilka krótkich filmików przedstawiajacych sieć i zrobić zbiórkę żeby pojawiało się przed filmami na yt (te filmiki też by były pewnym fragmovie ale nie dokońca.(wroce do domu to mogę wyjaśnić bardziej jeśli będziecie zainteresowani)) Można stworzyć jeden czy dwa filmy informacyjne ale tylko tyle. Jeżeli damy naprawdę ciekawe akcje. Ludzie na to trafia i uznają,, dobrzy gracze tam grają. Lecę I ja" I w ten sposób zdobędziemy choć jakąś część graczy. I wsystko na jednym kanale zrobić. 

Edytowane przez Kosa Skill
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Można by też ogarnąć z demek najlepsze momenty  (Śmieszki , fragi , omówienia aktualizacji  na jakimś serwerze , jak się aktualnie prezentuje serwer) Teraz zbliżają się święta więc można by było ogarnąć głosowe życzenia  po sklejane po kolei na wrzucić na YT że sieć cs-classic życzy wszystkim wesołych świąt - tylko przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje nie są dobrym pomysłem, chyba że robisz całkowitą przebudowę danego serwera, czemu? Bo nie miałbyś o czym gadać po prostu. Albo taki film co chwilę musiałbyś robić patrząc na szybkość postów na CODzie bodajże. O fragmovie już mówiłem. Mogę coś ogarnąć, tak samo jak krótką reklamę ogólną. Kwestia pozwolenia najwyższych i opiekunów o stworzenie tematów na subforach i na samo działanie. Nie wiem co rozumiesz przez śmieszki, ale większość śmieszków albo się nie nadaje do sklejenia, albo są w większości rozumiane jako zwykłe wkurzanie.
Jeszcze można tworzyć filmy pod konkursy. Rozstrzygnięcia, losowania

Edytowane przez Kosa Skill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kosa Skill napisał:

Aktualizacje nie są dobrym pomysłem, chyba że robisz całkowitą przebudowę danego serwera, czemu? Bo nie miałbyś o czym gadać po prostu. Albo taki film co chwilę musiałbyś robić patrząc na szybkość postów na CODzie bodajże. O fragmovie już mówiłem. Mogę coś ogarnąć, tak samo jak krótką reklamę ogólną. Kwestia pozwolenia najwyższych i opiekunów o stworzenie tematów na subforach i na samo działanie. Nie wiem co rozumiesz przez śmieszki, ale większość śmieszków albo się nie nadaje do sklejenia, albo są w większości rozumiane jako zwykłe wkurzanie.
Jeszcze można tworzyć filmy pod konkursy. Rozstrzygnięcia, losowania

Pokazywanie aktualizacji na serwerze jest dobrym pomysłem po prostu filmik który ma na celu pokazać co się na danym serwerze zmieniło.

Na przykład  nowe modele , większy tickrate  -przykład jakiegoś FFA bo w sumie na  takich serwerach nie ma co się za dużo zmienić ale ZM czy Diablo Mod DR to już o czym gadać.

Można by też ogarnąć Q&A z pytań pod filmami . Prezentacje wszystkich serwer po kolei jak wygląda rozgrywka. Jest dużo pomysłów tylko brakuje chęci i osób do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jest dobrym, ale jeśli masz o czym gadać na długie minuty i masz 100% pewność że ta aktualizacja się nie zmieni za tydzień np. pod naciskiem graczy. Jeśli chodzi o serwery CSGO to niestety, ale jeśli nie wyjdzie jakaś duża aktualizacja na serwerze np. Ze zmienioną totalnie rozgrywką, lub totalnie modeli to nie ma po prostu o czym mówić, albo jest ale tak jak mówię zaraz może się szybko zmienić to co powiedziałeś. NA stan aktualny miałbyś kilka pytań = jeśli nie jesteś charyzmatyczny a pytania dobre to skończysz film w 3 min. O przedstawieniu serwerów pisałem. Czyli szybka reklama ogólna sieci. Koncepcje bym musiał nagrać, zmontować i pokazać. Może i jest dużo pomysłów, ale zauważ że nie mamy kilku tysięcy subskrypcji na kanale by niektóre rzeczy miałby po prostu byt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności