Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Azrael


Azraelazrael

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Azrael

Wiek:16

Kilka słów o Tobie:Mam na imię Damian, pochodzę z Elbląga mam 16. Interesuję się piłką nożną, rapem, Różnymi mixami :)

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ jak adminów nie ma to gracze robią co chcą, więc przyda się para rąk :D 

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?:Oczywiście

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):7/10

Staż w grze:3 lata

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Azrael/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):W weekendy zależy 1-4 ale aktywność trochę spadła ale aktywny od 6-8 jestem :D 

Czy uiścisz składkę adminowską?:Jak będę miał to owszem :) 

  • Like 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak tu tylko wypowiem w sprawie GT xD. Przy podaniu aqua napisales ze ma slabe GT. W sumie jak wszyscy. Natomiast ty w mojej ocenie masz gorsze GT od niego a sam zlozyles podanie xD (i jestem niemal pewny ze teraz wszyscy napisza ze masz dobre GT). 

Poza tym jak juz tu jestem to jestem na tak :D

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stary wyga troszku pogrzebałem.

W styczniu 2017 roku miałeś 16 lat czyli wychodzi na to że stanąłeś w rozwoju albo bynajmniej robisz nas fchuja. Z twojego zdj z pokazcie swoje mordeczki szacujac po wygladasz max 14-15 lat.

Po twoim GT nie widze tych 1-4h 6-8h.

W reszte wywalone jak dla mnie możesz być adminem bo i tak pewnie kilku zaniedługo ubyje a może pomożesz zaradzić coś naciulową liczbą graczy. 

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Optimus. Parę adminów zniknie w najbliższym czasie więc przydasz się. Ja sam miałem kiedyś podobną sytuacje z banami ale wszystko się ogarnęło :P GT nie jest złe, jak nie będziesz czegoś wiedział to spytasz. Na tak 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak @Zyguś

W przeszłości niemalże byłeś liderem łamiących regulamin. Choć ostatnio zauważyłem poprawę (mimo, że jest pewna kwestia w którą możesz być zamieszany ale jeszcze to zbadam). Przesiadujesz często na serwerze. Zasady znasz, graczy też tak samo jak oni Ciebie. Każdego da się naprostować
Przyjmuję na okres próbny '2 tygodnie'. Pw

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności