Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie-haxyn


haxyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: haxyn
2. Imię: błazej
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:jasne
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/754208
8. Parę słów o sobie **: jestem blazej mam 16 lat, chodze do 1 liceum aktualnie, moja ortografia jest na bardzo dobrym poziomie, lubie uprawiac sport, glownie pilka nozna, bieganie. w szkole mam rowniez w miare dobre oceny. staram sie nigdy nie wyzywac graczy .
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:poniewaz nikiedy na serwerze nie ma administratora, a mysle ze spelnilbym sie w tej roli. mam rowniez jedne z wyzszych kd na serwerze-1.88 wiec gre ogarniam troche
10. Steam_ID: STEAM_0:1:191876748
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5h dziennie chyba ze bedzie duzo nauki to tak z 2-3
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1200h ale mam skila
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
 
jak chcesz moge dodac jeszcze raz z poprawionymi bledami oraz w dobrym miejscu
dobra jak nie chcecie to nie, moze kiedys pozniej jeszcze podanie dam
tnk nie uzywam mikrofonu poniewaz nie czuje potrzeby, w kazdym momencie moglbym mowic przez mikrofon ale mi nie zalezy
Edytowane przez haxyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podania składa się w temacie z szybką rekrutacją. Minus, bo nie czytasz ze zrozumieniem.

Mimo, że jest szybka rekrutacja to poczekam na komentarze adminów.

To, że masz "wysokie kd" nie oznacza, że ogarniasz grę, bo grać to ty możesz świetnie, ale funkcji administratora nie ogarniasz/ogarniesz. 

Nie będę od razu sceptyczna, ale grasz trochę. Twój wiek jest na granicy, wiec poczekam na opinię adminów. 

 

Twoja ortografia to też za bardzo poziomu nie ma, bo są błędy, do siebie szacunku też nie masz. Imię z małej litery. Zdania zaczyna się z dużej litery, to co napiszesz i jak to napiszesz, pokazuje jak dbasz o siebie i wokół siebie, jak robisz to na odwal, aby coś mieć to ci to nie wychodzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,

Widać, że sporo grasz na serwerze, KD nie jest wybitnie wysokie i mało mówi o tym czy będziesz ogarniał funkcje admina, choć jak "dobrze ogarniasz gierke" To będzie ci łatwiej w sprawdzaniu.

Bardzo mało  się odzywasz na serwerze, praktycznie nigdy cię nie słyszałem albo nie pamiętam. Nie wiem jak byś sobie poradził i jakbyś się zachowywał. Nie zaskoczyłeś mnie w tym podaniu.

Czekam na więcej wypowiedzi ale jestem za tym aby dać mu "okres próbny". Jak coś przeskrobiesz to po prostu wylatujesz ;)  Dałbym ci jedną szansę ale moje słowa są "nagięte" i uzależnione od innych.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, KD świadczy co najwyżej o skillu #fart, a nie o ogarnianiu komend i serwera.

No i tyle złego, teraz plusy

Widuję cię często na serwerze i jesteś aktywny w życiu serwera (czyt. rozmowny i pomocny).

Nie zauważyłem jeszcze abyś przeklinał (chyba że nie usłyszałem ;) ).

SB na dobrym poziomie.

Jestem jak najbardziej za okresem próbnym, ale pamiętaj jedna pomyłka i out.

Pozdrawiam :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były admin i stały gracz mogę dodać coś od siebie. Prawda, że grasz dosyć dużo na serwerze, ale w podaniu brak dojrzałości, szczerze mówiąc taki temat ma na celu poznanie osoby a nie czytanie wychwalania się, ponieważ słowa "jestem dobry" może powiedzieć prawdopodobnie każdy z serwera który za takiego siebie uważa.

Popieram chłopaków, aczkolwiek musisz zacząć używać mikrofonu - wg mnie admin powinien mieć luz, ale i też pokazać innym jak się zachowywać, zaś na serwerze bardzo często zdarza się, że np sam daję info a reszta się nie odzywa, tak samo jest i w Twoim przypadku - na mnie to działa jak płachta na byka, tracę chęć do dalszej gry, ale jeżeli nawet dziecko, które ma 13 lat jest przed mutacją pomaga i stara się udzielać w uzasadniony sposób, to taka osoba wg mnie jest cenniejsza.

Pozdrawiam

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty wyżej idealne. 

To, że "umiesz" grać nie oznacza, że można powierzyć ci rangę admina. Pokaż się od lepszej strony, bo jak na razie to pokazałeś jakim nieogarniętym i bezmyślnym jesteś. 

 

Odrzucam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności