Skocz do zawartości

Skarga na Roar


Sopi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Sopi

Nick podejrzanego*: Roar

Dane podejrzanego [SID]*:  Nie wiem, poszukajcie sobie.

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 09.15.2018r. godz. około 10

Twój dowód*: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1536997545-1536999611.zip  - demo pobrane z Waszego GOTV

Rodzaj cheata*: Wh, no smoke

Nazwa mapki: Mirage

Czasy podejrzanych akcji*:  Tak, jak Ci obiecywałem Roar, tak też robię. Proszę o obejrzenie wszystkich ticków i odpowiednio ukaranie tego delikwenta permanentym banem.

10000 - wybuch granatu, który uniemożliwia ujrzenie przeciwnika, a nasz jegomość do niego strzela.
19000 - piękne namierza celownikiem przez ścianę, po czym wyczekuje, aż przeciwnik wychyli z rampy.
21900 - strzela w przeciwnika, który schowany jest za "boxem", z nadzieją, że trafi mu głowę. Proszę zwrócić uwagę, że wraz ze zmianą pozycji przez przeciwnika, on wędruje za nim celownikiem.
29000 - ładne namierzanie przez ścianę, wieńczone nieudanym prefire.
30000 - znowu strzela w model, schowany za ścianą.
31200 - kolejny prefire.
31500 - proszę zobaczyć, jak wodzi celownikiem za przeciwnikiem, który lata przy schodach.
32500 - widzi, że przeciwnik stoi na schodach, a on czeka, aż przeciwnik wychyli.
32880 - kolejne namierzanie przeciwnika schowanego na CT z lewej strony ( zobaczcie, że wcześniej skanował skrzynię w "21900 ticku", a tu czeka na drugiego przeciwnika, który schowany jest z drugiej strony ).
34000 - strzelanie prosto w model.
38000 - wyczekuje przeciwnika, po czym gdy tamten odchodzi, on zeskakuje do "andera"
39000 - kolejne magiczne info od boga, że przeciwnik jest za ścianą.
51500 - powiecie, że normalne skany, ale zauważcie, że kiedy nadbiegał przeciwnik, to ten strzelał prosto w jego model.
54000 - hmm... kogo by tu sobie zeskanować tego w "apsach", czy może tego w "anderze"? Nasz pupilek wybrał "ander" i próbował zeskanować model prosto w głowę.
54300 - majstersztyk, wrócił się do poprzedniego przeciwnika, namierzając mu głowę przez ścianę z próbą zeskanowania.
56000 - wodzenie celownikiem przez ścianę.
59300 - kolejne próby skanowania prosto w przeciwników.
61000 - to już się robi nudne - centralnie wie, gdzie jest schowany przeciwnik.
67800 - ładnie patrzy, gdzie schowani są przeciwnicy.
68200 - oczywiście - kolejne namierzanie prosto na model przeciwnika.
86000 - nie widział mnie jeszcze, a już celownik prowadził prosto na model.
97000 - jak widać przez smoke widzi równie dobrze, co i przez ściany :D.
111000/117000 - namierzanie obu modeli przez ścianę, pierwszy prefire, natomiast drugie namierzanie przez "boksy" już nie.
115000 - próba zeskanowania przez smoke nieudana, bo przeciwnik nie wychodził, a nastepnie namierzanie przeciwnika przez nierozbite okienko kuchenne, ale zonk - była tam kolejna ściana "bsowa" XD.
116000/117400 - namierzanie modelu przez ścianę.
126000 - no cześć ziomeczku, fajnie Cie znowu "WIDZIEĆ".
142000 - ładnie patrzy się na mnie przez ścianę, nawet czai się z fleszem, po czym nie wychodzi mu prefire.
162000 - kolejne patrzenie przez ściany.
164000 - piekne namierzanie przez ścianę, ale prefire znowu nieudany.
172000 - namierzanie modelu przeciwnika i próba zeskanowania go, zakończona "hedszotem" przez smoke i ścianę :D.
192000 - namierzanie przeciwników i skany przez smoke.
194000 - namierzanie schodów przez ścianę i prefire prosto w model przeciwnika.
194800 - namierza mnie przez ścianę i strzela prosto we mnie, ale kiedy smoke opadł - okazało się, że strzelał do mnie przez ścianę :D.
196000 - kolejne zabójstwo przez smoke.
196800 - już "widzi" przeciwnika na "szorcie" i czeka, aż ten się wychyli. 
202500 - podobna akcja, co i na początku - mierzy przez ścianę przeciwnika, który skrada się na rampę i kiedy zobaczył, że ten postanowił kampić, rzuca mu pod nogi granat.
203000 - widzimy, że antyflesza nie ma, ale przez smoke już miał do przeciwnika strzelać.
215500 - celował na model przeciwnika przez ścianę, ale okazało się, że jest na "szorcie", a nie "anderze".
220000 - próba skanu przeciwnika, który schowany jest za ścianą.
222100 - kolejne magiczne info od boga.
223000 - nieudany skan na szorcie.
240000 - kolejne namierzanie modelu przez ścianę, a następnie przez smoke.

To tyle, mam nadzieję, że wystarczy na zbanowanie naszego przyjaciela. Mam jeszcze "haki" na kilku graczy, ale nie chce mi się już dzisiaj tego rozpisywać. Pzdr.


 

IP /Nazwa serwera: Only mirage

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sopi 

Podanie SID to twoja robota, nie będę teraz wpisywał w game.me tego nicku, bo wiele osób było na serwerze  z takim nickiem. Podasz mi to, a następnie sprawdze. I na przyszłość rozpisuj mi rundami i minutami, a nie wartościami tick z demoui. 

Edytowane przez Peter
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności