Skocz do zawartości

Poszukiwany/a do pomocy!


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jakiś czas temu, a dokładnie już lekko ponad miesiąc wyszedłem do czytelników z tematem w kąciku nt. ich opinii na pytania, które są aktualnie ważne w istnieniu i prosperowaniu tego działu. Zagłosowało w tym temacie 15 osób, co jest dosyć dobrym wynikiem, zważając na to, że ktoś musiał wejść, przeczytać i zagłosować. Zapowiedziałem w tym temacie ( swoją drogą temat dalej jest otwarty i można głosować / wypowiadać się), że w następnym miesiącu czyt. teraz wrzesień nastąpią zmiany w budowie i prosperowaniu działu kącika. Do zmian tych finalnie nie doszło w tym miesiącu, ze względu na dużą obsuwę czasową z wdrażanym projektem i całkowicie nowym gruntem pod nogami, który musieliśmy stworzyć i podszlifować na tyle, by był warty wypuszczania tutaj - dlatego finalnie (przynajmniej mam taką nadzieję) zmiany nastąpią w październiku.

Do czego dążę i dlaczego tutaj? 

Ranga redaktora nie jest w 2018 roku rangą obleganą, a rekrutacja jest stale otwarta, obniżone zostały znacznie progi rekrutacyjne, a mimo to chętnych brak. Dlaczego? Zakładam, że odpowiedź jest prosta - komu się chce pisać na siłę recenzje, w których tak naprawdę nie czujemy się ani dobrze, ani pisanie tych "pierdół" nie jest dla nas przyjemne. Więc co to za zajęcie skoro trzeba je robić na siłę? 

Chciałbym to trochę rozdzielić, co nie oznacza, że z osób, które chcą pisać recenzję czy standardowo udzielać się w kąciku chcę całkowicie zrezygnować - wręcz przeciwnie, zapraszam do pisania podań na redaktora (takiego totalnie normalnego) w tym temacie!

A przechodząc do rzeczy. W związku z projektem, o którym pisałem na wstępie szukam osób, które w tym projekcie mi, administracji i aktualnym redaktorom pomogą. 

Nie ustalam żadnych progów rekrutacji. Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie pomóc, masz ochotę poświęcić trochę czasu na pracy przy forum i jednocześnie rozwijać się to po prostu napisz. 

Czego oczekuję od takiej osoby? 

-Trochę wolnego czasu - maksymalnie wyjdzie do godziny na dzień, przy czym tak naprawdę taka osoba zajęcie by miała dopiero od połowy każdego miesiąca do jego końca i niecodziennie, także jest to strasznie elastyczne. Dodatkowo im więcej osób tym większe rozłożenie zadań i więcej czasu dla siebie.

-Poprawność języka - myślę, że osoba, która wypowiada się w internecie, żeby sobie nie narobić wstydu powinna mieć to opanowane do takiego minimum, by nie robić błędów za błędem. 

-Najzwyczajniejszą w świecie chęci - nic na siłę, nie chcesz nie musisz, nikt do niczego nie zmusza.

-Umiejętność używania komputera, przeglądarki internetowej oraz klawiatury i myszki ;)

I to tyle, chyba nie tak dużo, nie? 

Co za to mogę zaoferować osobom, które są skłonne do pomocy? 

-Rangę redaktor ze wszystkimi jego przywilejami,

-Pomoc ze strony mojej, administratorów oraz innych redaktorów na sieci, 

-Dostęp do różnych informacji czy projektów przed ich finalnym udostępnieniem,

-Możliwość dobrania sobie czasu tak jak Tobie to odpowiada,

- Możliwość rozwoju - mimo, że robota jest bardzo prosta to oferujemy dostęp do informacji i pomocy, jeżeli takiej będziesz potrzebował/a w wielu zakresach. 

-Przede wszystkim pracy w przyjaznym otoczeniu - bo o to w tym wszystkim chodzi ;) 

Jeżeli masz ochotę pomóc to napisz post pod tym tematem wg. poniższego wzoru i daj znać proszę, czy chcesz, by Twój post był odkrywany. 

Cytat

Czy jest coś czym szczególnie jesteś zainteresowany/a:
Czy masz swoje propozycje odnośnie prosperowania kącika: 
Ile czasu dziennie (opcjonalnie) jesteś w stanie poświęcić: 
Kilka słów od siebie: 
 

Dziękuję wszystkim za jakąkolwiek aktywność i jeszcze raz zapraszam do tego tematu!

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś czym szczególnie jesteś zainteresowany/a: Elektronika 
Czy masz swoje propozycje odnośnie prosperowania kącika: Nie, ale z tego co czytałem to masz plan postaram się jakoś pomóc ;) 
Ile czasu dziennie (opcjonalnie) jesteś w stanie poświęcić: Tyle ile trzeba aktualnie jestem uzależniony od wchodzenia na forum więc praktycznie jestem cały czas oprócz godzin nocnych.
Kilka słów od siebie:  Czemu pisanie o sobie jest najtrudniejsze :D. Mam na imię Gracjan, chodzę do 3 technikum kierunek elektronika. Kiedyś chodziłem na karate i parę innych rodzajów sztuk walki ale żadna mnie nie wciągnęła na dłużej niż na rok. Aktualnie pływam dość dobrze ale nie planuje karty pływackiej. Sporty bardziej traktuje jak zajęcie 4fun a nie wygrana za wszelka cenę.

@Donozor zgłoś się po rangę, zaraz będę się z Tobą kontaktował :)

Edytowane przez Shino
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest coś czym szczególnie jesteś zainteresowany/a:Co mi zostanie przydzielone to wezmę .
 

Czy masz swoje propozycje odnośnie prosperowania kącika: Na razie nie mam pomysłów ale z czasem za pewne jakieś przybędą , bardziej składam te podania by wam pomóc.
 

Ile czasu dziennie (opcjonalnie) jesteś w stanie poświęcić: Hmm myślę że od 1-4h
 

Kilka słów od siebie: Mam na imię Tomasz mam 15 lat pochodzę z województwa opolskiego . Redaktorem byłem już kilka razy na innej sieci więc jakieś doświadczenie mam. Interesuję się piłką ręczną i  i zajęciami komputerowymi.

Przyjęty, dziękuję bardzo za podanie, będę się z Tobą dzisiaj kontaktował.

Edytowane przez Shino
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odzew i podania, ilość aktualnych redaktorów biorących udział w projekcie jak najbardziej nas zadowala, więc z uśmiechem na ustach mogę zamknąć ten temat i powiedzieć, że rekrutacja do projektu (tylko i wyłącznie) jest zamknięta, natomiast rekrutacji na redaktora ogólnego nie zamykam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • Shino odblokował(a) ten temat

Witam!
Z powodu reaktywacji projektu (nareszcie...) szukam osób chętnych do jego tworzenia ze mną i innymi osobami zaangażowanymi w tworzenie tego przedsięwzięcia. Osoby chętne zapraszam na PW do mnie lub wypowiedź tutaj zgodnie ze wzorem z pierwszego posta.

Dziękuję bardzo za pomoc i liczę na odzew, pozdrawiam! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności