Skocz do zawartości

Un-Ban PikaJew CoD Mode CS:GO


Pikajew

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PikaJew
Link do SSów/Demo: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_aztec-1537628460-1537630080.zip
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Disconnect: PikaJew zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: "multihack"
Koniec Bana: 22-09-2018

Serwer: CoD CS:GO
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=PikaJew&Submit=Search

 

 

Witam, od dłuższego czasu gram na waszej serwerowni, a od paru tygodni na Cod Modzie. Od siebie mogę dodać , że w przeszłości dużo grałem w Quake, a w CS'a GO gram od bety ( tak tej zbuggowanej ) zdarzało mi się jeździć na lokalne turnieje w obie gry. Natomiast nigdy nie używałem wspomagaczy celowania, które rzekomo były powodem bana. CS to gra skillowa tak jak Quake, chodzi w nich o reflex i precyzje, a używanie takiego addonu burzy sens grania i skillowania swoich umiejętności.

Powyżej zamieściłem link do demka meczu, po którym otrzymałem perm-bana. W czasie meczu jeden z adminów dostał wiadomość, aby mnie spectował na prośbę jednego z graczy.  Chciałbym o wyznaczenie dokładnych przedziałów czasu, w których objawia się "multihack", żebym mógł uargumentować ewentualne  zarzuty. Jedyne co na demku rzuca się w oczy to prędkość postaci, którą głównie osiągałem dzięki perkowi na prędkość(ok. +40 do szybkości), oraz zmodowanej myszce Logitech 502 **(Infinite Scroll) pozwalającej na sprawny bunnyhop bez używania zewnętrznych wspomagaczy. Używałem tej metody, ponieważ serwer nie posiada dolnego limitu prędkości postaci, ani banów za *keyspamming a ja wylosowałem fajny perk. Z mojej strony było to obejście regulaminu, ponieważ w regulaminie jest wzmianka o skrypcie, a ja takowego nie używałem.

Chciałbym przeprosić graczy za wykorzystanie tej "przewagi" (choć w statystykach ona się nie objawiła, a głównie mojej zabawie). Dodam również, że jest to mój pierwszy i jedyny perm-ban na serwerze community w CS:GO. Jest to również moje pierwsze odwołanie od bana, w razie pytań śmiało pisać ;)

 

*   Mam propozycje na zaimplementowanie pluginu auto-banującego skrypt BH, oraz keyspamming, co automatycznie odsieje niepożądanych graczy, jak i odciąży pracę Adminów/Modów

** Widoczny kick za keyspam przy użyciu mojej myszki.

** Jak działa infinite scroll

** Infinite scroll na MM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowałem cie głownie za podejrzenie mocne WH a no po około 3 rundach zaczołes BH jak na skrypcie wiec Zbanowałem 

Demko rozpisze jutro 

NAJLEPSZE JEST TO ZE TYP PODAJE DEMO NIE Z TEJ MAPY XDDD BO ZBANOWAŁEM GO NA OFFICE  http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_office-1537630080-1537631700.zip

Lecimy 

1 runda normalne 2 fragi 

2 runda po pierwsze podejrzanie sie zatrzymał przy scianie jakby konfigurował haxy ??? po czym zabija 2 osoby po lewej od respa strzelając nieco dziwnie,natychmiast wraca na prawą strone i skanuje w 100%celnosci smoke

3 runda BH PERFEKCYJNE po czym wychylenie takie na pewniaka w prawo 

4 runda ciagle kreci sie na respie nie wiem po co nawet XD i nagle wychyla z prawej strony po 2 fragi

5 runda znowu sie kreci na respie XD i potem wychodzi nie sprawdzajac nic i cyk na prawo niestety nie celne full auto

6 runda znowu kreci sie na respie XD i wychodzą typy a on strzela w nich i nagle albo mi sie zdaje albo przeleciał mu celownik do boku w prawo i wraca na miejsce 

7 runda znowu robi to samo i wychyla idealnie na mnie dodam ze nie mogl mnie slyszec taka klasa ciche kroki i ubranie wroga

8 runda nic podejrzanego oprócz ciaglego krecenia sie na respie

9 runda nic podejrzanego oprócz ciaglego krecenia sie na respie

10 Zobacz to BH no i potem wychylanie pewniak

ogolnie to oglądałem go juz jakis czas  

DZIEKUJE Peter we go zoba kto normalny tak sobie siedzi na respie XD ?

Edytowane przez Blix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blix napisał:

Zbanowałem cie głownie za podejrzenie mocne WH a no po około 3 rundach zaczołes BH jak na skrypcie wiec Zbanowałem 

Demko rozpisze jutro 

NAJLEPSZE JEST TO ZE TYP PODAJE DEMO NIE Z TEJ MAPY XDDD BO ZBANOWAŁEM GO NA OFFICE  http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_office-1537630080-1537631700.zip

Zamieściłem demko z poprzedniej mapy z prostego powodu, a mianowicie nie było ono po prostu dostępne do pobrania, gdy ja pisałem tutaj post ;)

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na dalsze szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem abstrakcyjna sytuacja dla mnie, nie ukrywam bo też nigdy nie miałem bana jak wcześniej wspomniałem. Jeśli admin nie ma pewności, to może obejrzeć poprzednie demka, na które również było parę narzekań i jest sama moja rozgrywka bez "konfigurowania haxow". W sprawie momentów w których się kręciłem na  spawnie / odrywałem dłoń z myszki używając tylko (WSAD) po porstu, z kimś rozmawiałem, a dlatego że lubię gestykulować nie skupiałem się bardziej na rozgrywce.

Jeśli chodzi o rundę 7, zwróć uwagę na minimapę, gdzie jeden po drugim zacząłem tracić sojuszników, nie trzeba mieć ponadprzeciętnych umiejętności dedukcji, żeby mieć spore podejrzenia o oponentach na "longu" w szczególności gdy ten nie jest kryty.

W 6 rundzie  " wychodzą typy a on strzela w nich", no niebywałe żeby strzelać w przeciwnika... Co do dalszego fragmentu obejrzyj demo w prędkości 1/8, oraz 1/4 i wskaż DOKŁADNY moment tego "multihack"

Runda 5, niestety nie wiem co to miało na celu, ale podajesz fragment w którym po nieudanym rush'u padam?

Czy w rundzie 4'tej było " nagle wychyla" raczej nie, masz minimapę i widzisz na niej oponentów ujrzanych przez sojuszników, widać też że celownik miałem skierowany na longa i nie spodziewałem się tak blisko pierwszego przeciwnika.

Jedyna runda, co do której mógłbyś mieć podejrzenia to 2'ga w której udało mi się zabić przeciwnika w smoke'u posiadającego czerwoną "aurę". Jeśli chodzi o "dziwne" zabicie 2 osób, mógłbyś sprecyzować swoją myśl?

 

Tak, jak wcześniej wspomniałem pobierz poprzednie demka i poddaj je ocenie, bo widać że nie masz pewności i argumentu szukasz na "pałę" podciągając każdą lepszą/fartowną akcję pod "haksy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pikajew napisał:

Całkiem abstrakcyjna sytuacja dla mnie, nie ukrywam bo też nigdy nie miałem bana jak wcześniej wspomniałem. Jeśli admin nie ma pewności, to może obejrzeć poprzednie demka, na które również było parę narzekań i jest sama moja rozgrywka bez "konfigurowania haxow". W sprawie momentów w których się kręciłem na  spawnie / odrywałem dłoń z myszki używając tylko (WSAD) po porstu, z kimś rozmawiałem, a dlatego że lubię gestykulować nie skupiałem się bardziej na rozgrywce.

Jeśli chodzi o rundę 7, zwróć uwagę na minimapę, gdzie jeden po drugim zacząłem tracić sojuszników, nie trzeba mieć ponadprzeciętnych umiejętności dedukcji, żeby mieć spore podejrzenia o oponentach na "longu" w szczególności gdy ten nie jest kryty.

W 6 rundzie  " wychodzą typy a on strzela w nich", no niebywałe żeby strzelać w przeciwnika... Co do dalszego fragmentu obejrzyj demo w prędkości 1/8, oraz 1/4 i wskaż DOKŁADNY moment tego "multihack"

Runda 5, niestety nie wiem co to miało na celu, ale podajesz fragment w którym po nieudanym rush'u padam?

Czy w rundzie 4'tej było " nagle wychyla" raczej nie, masz minimapę i widzisz na niej oponentów ujrzanych przez sojuszników, widać też że celownik miałem skierowany na longa i nie spodziewałem się tak blisko pierwszego przeciwnika.

Jedyna runda, co do której mógłbyś mieć podejrzenia to 2'ga w której udało mi się zabić przeciwnika w smoke'u posiadającego czerwoną "aurę". Jeśli chodzi o "dziwne" zabicie 2 osób, mógłbyś sprecyzować swoją myśl?

 

Tak, jak wcześniej wspomniałem pobierz poprzednie demka i poddaj je ocenie, bo widać że nie masz pewności i argumentu szukasz na "pałę" podciągając każdą lepszą/fartowną akcję pod "haksy"

Czekaj na decyzje końcową.
Próbuję rozkminić teraz co napisałeś - Blix osądza Cię również o BH i do tego się w ani jednym uzasadnieniu swoich akcji nie odniosłeś, czyżby skrypcik? 

NVM, we will see.

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Peter napisał:

Czekaj na decyzje końcową.
Próbuję rozkminić teraz co napisałeś - Blix osądza Cię również o BH i do tego się w ani jednym uzasadnieniu swoich akcji nie odniosłeś, czyżby skrypcik? 

NVM, we will see.

 

Założyłem, że jako członek UB-TEAM czytasz wszystkie posty, widocznie pierwszy przeoczyłeś, w którym to opisałem całą sytuację. Czekam dalej na decyzję i ewentualne pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pikajew napisał:

 

Założyłem, że jako członek UB-TEAM czytasz wszystkie posty, widocznie pierwszy przeoczyłeś, w którym to opisałem całą sytuację. Czekam dalej na decyzję i ewentualne pytania ;)

Czytałem, ale wciąż to jest trochę mało uzasadnione co do płynności skoku. Rozumiem infinite scroll bo sam posiadałem, ale aż tak xD?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam posiadałeś to wiesz jak to działa, dla tych co nie wiedzą zamieściłem w pierwszym poście kilka odnośników, w tym 1 z mm'a gdzie jest ograniczenie prędkości, a postać rozwijała max speed bardzo sprawnie, dzięki tej metodzie. Jeśli jesteś w stanie sprawdzić, rzucić okiem na logi, w szczególności na ilość zapytań serwera z mojej strony o używany przycisk +jump. Powinna być ona horrendalnie wysoka, jeśli serwer nie banuje za taki spam klawisza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzałem kilka razy i z obserwacji wynika, że clear.

Trochę farta troche skilla i macro.

 

Ale jeżeli nie jesteście pewni to pw i przyglądajcie się.

Edytowane przez Peter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności