Jump to content
Zimny.

[Deathrun CS:GO] SZYBKA REKRUTACJA

Recommended Posts

Z racji tego, że poprzedni temat jest już przestarzały postanowiłem zrobić nowy. Potrzebuje osób które przegrają kilka godzin dziennie na serwerze.  

Wzór: 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość sourcemod (0-10): 

5. Sprawny i działający mikrofon:

6. Parę słów o sobie **:

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

12. Link do swojego GameMe:

• Like 1
  • Sad 1

1. Nick: тнє вσѕѕ

2. Imię: Tomek

3. Wiek: 15

4. Znajomość sourcemod (0-10): 7/8

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Tomek na tym serwerze miałem admina ale zrezygnowałem z niechęci do grania . Czasami można wyprowadzić mnie z 

równowagi ale staram się zachować spokój. Interesuję się informatyką , chodzę do 3 klasy Gimnazjum (ostatni rocznik hehe) , i to chyba tyle.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo widzę że serwer nie dawno wrócił a adminów potrzeba więc wyrażam swoją chęć pomocy.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy w tygodniu od 1/3H a w weekendy to 1/5h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tydzień 1/3h , Weekend 1/5h

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Prawie 1,500h a na DR mam jakieś 430/450h przegrane coś takiego

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak jak wspominałem wcześniej na DR miałem już admina bodajże 2/3 miesiące

12. Link do swojego GameMe:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/692628

14 minut temu, The Boss napisał:

1. Nick: тнє вσѕѕ

2. Imię: Tomek

3. Wiek: 15

4. Znajomość sourcemod (0-10): 7/8

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Tomek na tym serwerze miałem admina ale zrezygnowałem z niechęci do grania . Czasami można wyprowadzić mnie z 

równowagi ale staram się zachować spokój. Interesuję się informatyką , chodzę do 3 klasy Gimnazjum (ostatni rocznik hehe) , i to chyba tyle.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo widzę że serwer nie dawno wrócił a adminów potrzeba więc wyrażam swoją chęć pomocy.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy w tygodniu od 1/3H a w weekendy to 1/5h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tydzień 1/3h , Weekend 1/5h

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Prawie 1,500h a na DR mam jakieś 430/450h przegrane coś takiego

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak jak wspominałem wcześniej na DR miałem już admina bodajże 2/3 miesiące

12. Link do swojego GameMe:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/692628

Przyjmuje. Flagi zaraz dodam, zgłoś się po range na forum 

1. Nick: ☝|♡ραтяуккк♡| ☝

2. Imię:Patryk

3. Wiek:15.5

4. Znajomość sourcemod (0-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Patryk pochodzę z małego miasta Radomsko interesuję się piłką nożną

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:chciałbym pomóc w rozwoju serwera

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2/3 h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):weekendy i troche w tygodniu 

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:na 3 kontach 9000h

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

12. Link do swojego GameMe:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/830505

10 minut temu, 22891_1489016373 napisał:

1. Nick: ☝|♡ραтяуккк♡| ☝

2. Imię:Patryk

3. Wiek:15.5

4. Znajomość sourcemod (0-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Patryk pochodzę z małego miasta Radomsko interesuję się piłką nożną

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:chciałbym pomóc w rozwoju serwera

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2/3 h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):weekendy i troche w tygodniu 

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:na 3 kontach 9000h

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

12. Link do swojego GameMe:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/830505

Przyjmuję. Zgłoś sie po range na forum 

1. Nick: |Mort|

2. Imię: Przemysław

3. Wiek: 16(prawie 17)

4. Znajomość sourcemod (0-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon: chyba tak xD

6. Parę słów o sobie **: Mam na imie Przemus, lubie grac w pilke reczna i siatkowke, w zimie jezdzic na nartach. Bawic sie i wychodzic z przyjaciolmi. Jestem w 1 technikum na informatyku. 

Ponieważ iż chce pomoc w rozwoju serwera

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: godzinke dziennie jestem pewien ale to zależy od dnia bo w niektóre dni nawet po 2

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-18

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,5k godzin

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, tutaj na sieci nawet ;)))

12. Link do swojego GameMe: nie mam linku do gameme wiec podam sid: STEAM_1:0:245746512

• Love 1

W dniu 6.10.2018 o 16:53, |Mort| napisał:

1. Nick: |Mort|

2. Imię: Przemysław

3. Wiek: 16(prawie 17)

4. Znajomość sourcemod (0-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon: chyba tak xD

6. Parę słów o sobie **: Mam na imie Przemus, lubie grac w pilke reczna i siatkowke, w zimie jezdzic na nartach. Bawic sie i wychodzic z przyjaciolmi. Jestem w 1 technikum na informatyku. 

Ponieważ iż chce pomoc w rozwoju serwera

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: godzinke dziennie jestem pewien ale to zależy od dnia bo w niektóre dni nawet po 2

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-18

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,5k godzin

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, tutaj na sieci nawet ;)))

12. Link do swojego GameMe: nie mam linku do gameme wiec podam sid: STEAM_1:0:245746512

Przyjmuję. Zgłoś się po range na forum

@Kasia! Admin otrzyma odemnie jeszcze upomnienie, aby to odrobił. Dzięki za informacje  

Edited by Zimny.
  • Like 1

W dniu 6.10.2018 o 16:10, Zimny. napisał:

Przyjmuję. Zgłoś sie po range na forum 

Użytkownik @22891_1489016373 ma 2 warny. Niestety, ale nie może składać podań. Daję mu czas na odrobienie lub zaczęcie załatwiania zdjęcia warnów do jutra. Inaczej rangę admina usuwam z sb.

• Sad 2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines