Skocz do zawartości

Konkurs Halloween


OptimusPrim

Rekomendowane odpowiedzi

naklejka-happy-halloween-tekst-9602.png.682e97f0dbd97b5c00ec9857863d08c8.png

Nagrody:

1.VIP i PREMIUM 11.07zł

2.PREMIUM 11.07zł

3.VIP na okres 3 dni

1.W zależności od liczby uczestników będzie określony czas trwania nagrody:

 0-5 uczestników - 1 tydzień 

 5-10 uczestników - 2 tygodnie

10-15 uczestników - 1 miesiąc

2.Konkurs trwa do 4.11.2018r.

3.Aby wziąć udział należy wykonać co najmniej jedną pracę z dowolnej kategorii:

 - rysunek związany w Halloween (Liczy się kreatywność - rysunek może być wykonany dowolną techniką)

 - straszna historia (Jeśli praca będzie z internetu dyskwalifikacja)

 - najlepsza dyńka (Zdjęcie dyni z jakąś wyciętą minką)

 - najlepszy kostium (Zdjęcie siebie w kostiumie na Halloween - dla odważych dodatkowo punktowane)

 - kreatywna rymowanka związana z Halloween

4.Liczba prac zwiększa szanse na wygraną.

 

Adminów proszę o rozpowszechnianie informacji o konkursie na serwerze.

 

Wyniki 5.11.2018r około 19:00

 

 

 

Edytowane przez OptimusPrim
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xde.thumb.png.a24da10ef9e2504940cc31997d8f58ff.png103691079_noelo.thumb.png.63850311ce216dc6c06133452124eca5.png

halolin cs.png

Siedzę w domu gram w metina
Na tsie Optiego ni ma
Wchodzę będzie serwerek grany
Halloween event dziś dodany
Kupuje poty wbijam na doline
Metin bity sypią się dynie
Widzę body bije bossa
Już czuję ze z nim kosa
Widzę metin jest w oddali
Body już berka pali
A tu nagle dropi skrzynia
Ja mu mówię bóg metina
Kurde patrze nie mam klucza
Body mi na handlu rzuca
Mówi do mnie nie ma sprawy
Dropła perła ja mokrawy
Mowie dzięki co chcesz w zamian
A on do mnie jestem Damian
Dodał mnie do gildii swej
Mówi body to nie gej
Widać fajna to przygoda
No i z bodym będzie zgoda

z zycia wziete troche *koloryzowane*

Edytowane przez schab
  • Like 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

dynia.png

 

W tym roku we wakacje gdy kolega był u mnie na nocce graliśmy w lola na 2 laptopach.Około północy stwierdziliśmy że coś zjemy to poszliśmy włączyć piekarnik by zjeść pizze.Nie wiedziałem jaki tryb ustawić więc ustawiłem któryś z trybów, piekarnik nie grzał więc wyłączyłem potem spróbowałem znowu... i w tym momencie wszystko zgasło, wystraszyliśmy się włączyliśmy latarki w telefonie i poszliśmy do rodziców powiedzieć że prąd wywaliło, a na ulicy świecą lampy.Oni na początku nic nie robili sobie z tego, my byliśmy przerażeni, bo na dworze obok domu mam skrzynkę elektryczną więc myśleliśmy że może ktoś coś zrobił, a do tego obok domu w takim blaszanym garażu było słychać jakby ktoś o niego walił ręką czy coś.Poszliśmy szybko do rodziców i wszystko opowiedzieliśmy, tata włączył zasilanie awaryjne i powiedział że to pewnie wina bawienia się piekarnikiem i od tego zrobiło się zwarcie.Był już prąd więc zrobiliśmy pizze w mikrofali i po zjedzeniu graliśmy dalej w lola przez tą noc byliśmy cały czas wystraszeni. 

Edytowane przez qrnt
  • Like 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opowiem wam historie moją, która zdarzyla sie dawno temu. Otóz, gdy zmarł mój dziadek, w moim domu tydzien pozniej pojawil sie duch(chyba), a bylo to z 10 lat temu. Był późny wieczór, i kładłem się spac, rodzice też poszli juz spac. Ale długoo nie mogłem zasnąć, a miałem otwarte drzwi od kuchni. W pewnym momencie zapaliło się swiatło, a w kuchni nikogo nie było

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem osobą która wierzy w duchy i wgl. Zawsze sie bałem spać w nocy plecami do większej cześci pokoju. Ciągłe wrażenie ze cos lub ktos za mna jest nie dawalo mi w spokoju spac i zostalo mi to do teraz. Kazdej nocy szafki lubią nagle sobie skrzypnac od tak po pare razy. Najczesciej wlasnie skrzypia gdy jestem odwrocony plecami. Noc w noc ten sam scenariusz. Zasypianie trwa u mnie dlugo przez to ze kazdy uslyszany przezemnie dzwiek ponownie otwiera mi oczy. Zawsze ta sama myśl - byle tylko zasnac przed 3:00. Ja wiem ze ta godzina ma znaczenie, nie raz budzilem sie po koszmarze dokladnie o tej godzinie, zalany potem przez sytuacje, ktora miala miejsce pare chwil wczesniej w mojej podswiadomosci. Mialem 3 sytuacje gdy nie moglem zasnac prawie przez cala noc.

Zawsze korzystam z lazienki jako ostatni. Ostatnia czynnosc przed wyjsciem - umyc zeby i do lozka. Zrobione, jeszce tylko obczaic czy wszystko wziałem z lazienki, patrze rozgladam sie, wszystko w jak najlepszym porzadku. Wychodze i ide do pokoju. Mam pokoj odrazu na przeciwko lazienki. Gasze swiatlo i klade sie spac. Cisza, leze juz z 30 sekund, nagle szum, szum pochodzacy zza drzwi mojego pokoju. Pomyslalem ze moze spluczka sie napelnia wiec czekam az przestanie, ale nie, juz minely 2 minuty. Zapalam swiatlo, i otwieram drzwi, nie musialem nawet wchodzić do lazienki aby stwierdzic co sie dzieje. Woda leciala pelnym strumieniem z kranu. Nie nie popsuł sie kurek, byl po prostu odkrecony na maksa.

Jeszce innego razu wlasnie kladlem sie spac. Na moim lozku zawsze wala sie pelno gratow. Bylo lato wiec na dziennym uzyciu miedzy innymi byla pilka do nogi, ktora tez wlasnie lezala na moim lozku. No nic ide spac wiec przekladam wszystko na biurko i krzeslo, pilke polozylem z boku mojego lozka. Klade sie spac i gasze swiatlo. Przykrylem sie, zamknalem oczy. Nie minelo 10 sekund jak poczulem lekkie uderzenie w moje lozko za moimi plecami. Nie wiedzialem co sie stalo, odwrocilem sie i spojrzalem za siebie. Obok mnie lezala pilka.

Ostatnia sytuacja jest bardzo dziwna, a zarazem bardziej przerazajaca. Bylem juz w lozku i robilem cos na telefonie. Ogarnalem juz wszystko wiec poszedlem spac, znaczy probowalem pojsc. Za kazdym razem jak tylko zamykalem oczy, czulem jak doslownie przedemna ktoś sie nachyla. Nie bylo to coś takiego jak pisalem na poczatku mojej historii, po prostu czulem naprawde obecnosc kogos kto sie do mnie zbliza. Tamtej nocy liczba ile razy zapalilem swiatlo jest chyba wieksza niz liczba strzelonych przezenie headshotow.

Nic nie zmyslone - Oparte na faktach

  • Like 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 20 lat [czyli 40 lat temu] byłem drwalem i mieszkałem sam w lesie, chciałem iść spać i nagle usłyszałem głosy "w końcu cię znajdę, w końcu cię zjem" a mimo, że jestem twardy chłopak i sie nie boje niczego to stwierdziłem, ze się przejdę sprawdzić co i jak u mnie w domku. Schodzę do piwnicy i znów ten sam głos mówiący "w końcu cie znajdę, w końcu cię zjem" idę dalej a tam po chwili jest światełko ja juz troche się przestraszyłem jednak ale podszedłem bliżej i zobaczyłem, że to małpka która grzebała w nosie i mówiła w końcu cię znajdę w końcu cię zjem. Dobranoc

 

 

Na górze wacki, na dole wacki, kto kocha wacki?.Ten kto w kolejce jest ostatni :D

 

Edytowane przez cianek
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W noc Halloween strzeż się, kosę swą przy sobie miej. Gdy ducha zobaczysz to czym prędzej wiej. I USP'A pocałuj bo USP to znak, że z duchami jesteś za pan brat.

Tutaj takie nawiązanie do klas jakby ktoś nie wiedział xd:

 Flashe, Hulki, Ironmany, Thory, Volveriny i Spidermany. Dzisiaj ze swojego respa wstają i do kolejki szybko dobiegają, jeśli nie chcesz ich się bać, musisz /free na czacie wpisać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... Moja historia jest taka , że jak byłem młodszy bałem się spać w nocy poprzez oglądanie horrorów z moim starszym bratem.I pewnego wieczoru przyśniło mi się ,że byłem sam w domu i oglądałem Krzyka [taki dosc stary film (horror)] W filmie było ujęcię żeby aktor się nie odwracał, a ja zażartowałem i się odwróciłem a za moimi plecami był mój starszy brat w kostiumie Krzyka przestraszyłem się i wtedy się obudziłem...Pobiegłem jak najszybciej do mojej mamy żeby własnie powiedzieć co sie stało przez ostatnie 30 minut.

Gdy tylko dzień zapadnie głuchy na serverze będą duchy^^ - SKILL0 2018 

Pozdro SKILL ll SKILL

a tam taka ladna dynka polecam sie na przyszlosc miszcz painta

Dynialadna.jpg

Edytowane przez SKILL ll SKILL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności