Jump to content
Kosin

Propozycja Discord

Recommended Posts

Ja wiem, ostatnio jak był ten temat został on odrzucony. Ale zgłaszam się z propozycją ogarnięcia takiego naszego discorda. Czemu? Ponieważ on się ciągle rozwija, coraz więcej osób na niego przechodzi, ma więcej możliwości i na pewno są osoby które wolałyby gadać na Discord niż na tsie. Nie mówię żeby zastąpił on tsa, bo to nie możliwe jeszcze na kilka lat, ale można już go zrobić, dla tych ludzi a także dlatego że jest on darmowym komunikatorem. Jedyne co można stracić to czas osoby robiącej. Dodatkowo z Discorda można zrobić miniforum.

Ogólnie i w skrócie, jeśli dacie mi zielone światełko to mogę być stworzycielem/opiekunem Discorda. Stracić nie stracimy, możemy tyko zyskać

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj poruszałem ten temat

Odnośnie zakładania, to ja jestem zwolennikiem, że jeśli coś należy do sieci, to jest podpięte pode mnie by nie dochodziło potem do sytuacji, w której ktoś sobie to przejmuje.

Na ten moment nie daje rady ogarnąć ts, a więc nie chce dodawać czegoś, czego nie będę mógł przypilnować :(

 

Staram się na razie ogarnąć forum, fanapge i serwery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, osoby która używa Discorda już od wielu miesięcy, jest to dobra propozycja. Funckjonalny komunikator z czatem głosowym i pisemnym, z mnóstwem możliwości i łatwym, popularnym dostępem. Z ogarnianiem serwera nie ma problemu przez różnorakie boty, slow mode i inne funkcje które można wcielić. Stworzenie odpowiednich kanałów, podstawowych rang to jest moment.

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra prosta piłka.

@-_- Rozumiem cię w pełni, że na tsie jest dużo ludzi itp. itd.  ale ty na tą platformę musisz wyłożyć mamonę.

Jako zaprawiony w boju użytkownik discorda, z kontem nitro premium na rok, korzystając z niej od jej początków, twierdzę, iż byłoby dobrze zrobić discorda classicowego. Discord jest darmowy, czemu nie? Możemy wstawić tam własne emotki classicowe. Możemy tam zarzucić praktycznie wszystko. Można nawet fajnie podłączyć go do strony, i korzystać z forum na discordzie, tak jest to możliwe.

Jeżeli nie masz czasu, bo masz dużo do roboty, a wiem że masz jej ogrom, to na spokojnie umawiasz się ze mną, kilkoma osobami, i pod czyimś nadzorem robimy discorda classicowego DLA CIEBIE. Wiadomo, że będzie on robiony pod ciebie i pod samo forum, a nie pod kogoś z nas. Jeżeli miałbyś problem z zarządzaniem to istnieje przecież takie coś jak opiekun tsa czy discorda, było już takie coś kiedyś.

Z całego serca i chęci proponuje zrobić taki discord. Jest to w 100% darmowe, robisz sobie kanały jakie chcesz, nie ma tam niestety zarobku, lecz po co jak to nic nie kosztuje XD. Klasa vip nic tam nie da, oprócz tego, że wskazywała by naszą rangę na forum. Jak dla mnie inicjatywa fajna, łatwy sposób na połączenie jeszcze większej ilości graczy z forum w jakikolwiek sposób. Pełno osób przerzuciło się na discorda, porównaj ile osób siedzi na tsie teraz a kiedy siedziało kiedyś, wydaje mi się, że różnica duża.

Wydaje mi się, iż jako jestem opiekunem jednego z serwerów, to nie jest problemem mi jakoś zaufać ze zrobieniem discorda. Jakby się nie podobało to zawsze można wszystko pozmieniać @Kosa Skill

Edited by SnuFFy
  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, -_- napisał:

Na ten moment nie daje rady ogarnąć ts, a więc nie chce dodawać czegoś, czego nie będę mógł przypilnować :(

 

Staram się na razie ogarnąć forum, fanapge i serwery

Rozumiem cie doskonale co to znaczy zawalone ręce roboty, ale tak naprawdę będziesz miał całkowitą kontrolę nad tym serwerem, a jednocześnie nie będziesz musiał prawie nic robić bo ja i widzę SnuFFY deklarujemy się do tego żeby zrobić i to przypilnować. Wiem że Kasia też ma zawalony ostatnio czas, dlatego może masz jeszcze jakąś dodatkową osobę, której ufasz bardziej niż nam, która by nas ,,przypilnowała" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że mocno naciskacie. 

Rozumiem, że chcecie zrobić tego discord'a, ale dopóki mamy ts'a to nic się nie zmieni, a i tak mało czasu mu już zostało. Z kilka miesięcy temu rozmawiałam z @-_-o tym, i uzgodniliśmy że możemy po skończeniu się licencji ts'a przejść na discord'a. Ale to były tylko rozmowy. Także na spokojnie, ale są na to plany i jak już trzeba będzie to najwyżej zgłosimy się do was po pomoc o ile będzie potrzebna. 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasza sieć została podpięta pod tego Discord. Na stronie głównej pojawił się widget do szybkiego połączenia.

Na dniach ogarnę do końca dział z serwerem, a nad rangami muszę jeszcze pomyśleć (na razie tylko opiekun serwera)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines