Skocz do zawartości

Emotki na ChatBox


Klejuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym przedstawić wam moją propozycję.

Moja propozycja dotyczy tego że osoby które w jakiś sposób wspomogły sieć po przez kupno Vipa czy dotacje mogłyby dostać własną emotke na chatbox.

Załóżmy że propozycja zostanie przyjęta . Można by do tego dać odpowiedni dział i osoby które wsparły sieć mogły by dostać własną emotkę.

Wzór :

Ranga : Vip/Donator

Nick emotki (jak ma się nazywać ) 

Link do emotki: ble ble ble....

Oczywiście co do Vipa to można by było zrobić że trzeba się zgłosić po emotkę i emotka znika tak jak vip czyli po miesiącu czy na ile tam się kupi.

Donator mógłby dostać emotke  na zawsze i stracić by mógłby  tylko gdy dostanie bana , sam będzie prosić o usunięcie , lub w miesiącu nie zostanie odnotowana 1 obecność.

Osoby z warnami nie mogą dostać emotki !!

 

Pozdrawiam :D:D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł jest całkiem okej (twitch), wiem o co ci chodzi jednak tak jak kolega wyżej powiedział nie jestem do końca przekonany czy dałoby to jakikolwiek rezultat w postaci większej ilości osób wspierającej/zakupującej coś. Już lepiej by było stworzyć gamę takich emotek, związanych z jakimiś wydarzeniami sieci. Tu już do pomocy by się przydały osoby większe stażem. Bądź mam też inny jeszcze pomysł ale narazie go nie zdradzę, też związany z emotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kosa Skill napisał:

Sam pomysł jest całkiem okej (twitch), wiem o co ci chodzi jednak tak jak kolega wyżej powiedział nie jestem do końca przekonany czy dałoby to jakikolwiek rezultat w postaci większej ilości osób wspierającej/zakupującej coś. Już lepiej by było stworzyć gamę takich emotek, związanych z jakimiś wydarzeniami sieci. Tu już do pomocy by się przydały osoby większe stażem. Bądź mam też inny jeszcze pomysł ale narazie go nie zdradzę, też związany z emotkami.

To nie ma na celu zachęcać tylko wynagradzać   donatorów na przykład bo spoko by było mieć własną emotikone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, lecz tutaj niepotrzebny. Lepszym wyjściem byłoby już zrobienie paczki emotek i udostępnienie jej każdemu albo ewentualnie już tylko dla tych vipów. Wątpie, że zjem cie czy ktokolwiek inny miałby czas, żeby komuś specjalnie własną emotkę na forum wgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobię to tu choć niech tylko ktoś mi ukradnie ten pomysł -.-

Ogólnie twój pomysł zainspirował mnie do konkursu dla naszych grafików by zrobić właśnie taką paczkę na chat i post, i byśmy głosowali która z paczek pojawi się na forum.

I tak naprawdę nagrodą by było właśnie to że twoje emotki znajdują się na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kosa Skill napisał:

Ogólnie twój pomysł zainspirował mnie do konkursu dla naszych grafików

Ps: jest tylko jeden grafik na forum i mało kto udziela się w dziale "grafika".

Co do samego pomysłu, niby spoko, ale jednak dla mnie lekka przesada. Mam podobne zdanie co do chłopaków wyżej, już lepiej byłoby zrobić jakąś paczkę tych emotek, tylko dla vipa, i byłaby dostępna tylko przez okres czasu, aż do usunięcia "ważności" samego vipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kosa Skill napisał:

Ogólnie twój pomysł zainspirował mnie do konkursu dla naszych grafików by zrobić właśnie taką paczkę na chat i post, i byśmy głosowali która z paczek pojawi się na forum.

Na forum mamy tylko jednego grafika, plus są osoby które za bardzo z grafiką nie mają nic wspólnego. Więc może zgłosiły by sie 2 osoby do takiego konkursu. 

17 godzin temu, Donozor napisał:

Lepszym rozwiązaniem było by dodanie prostego edytora tekstu lub unikalnych komend dla donatora / vipa do czatbox bo więcej emotikon zmniejszy czytelność.

Z tego co mi wiadomo i do tej pory zauważyłam, to czat ma tylko edytor tekstu w formie kodu z html przy regulaminie czatu (czyt. tekst nad czatem) który edytowałam sobie do woli, ale co do wpisów to nie ma tam nawet takiej możliwości, bo autor nie dodał takiej możliwości. gdyby tak było, to zapewne Karol wykorzystałby to (czy to przy jakichś ogłoszeniach i itp.)

22 godziny temu, The Boss napisał:

Moja propozycja dotyczy tego że osoby które w jakiś sposób wspomogły sieć po przez kupno Vipa czy dotacje mogłyby dostać własną emotke na chatbox.

Załóżmy że propozycja zostanie przyjęta . Można by do tego dać odpowiedni dział i osoby które wsparły sieć mogły by dostać własną emotkę.

Przypomnę tylko kawałek regulaminu czatu: 

2. Zaśmiecanie nielogicznymi, nie wnoszącymi nic do ogólnej dyskusji wypowiedziami będzie surowo karane - tyczy się to także wysyłania emotek. 

W większości taka emotka zastępuje słowo. Czyli taki typowy Vip chcący być wyróżnionym, pisał by tylko tymi emotkami, zaznaczymy również, że im więcej emotek tym dłużej wczytuje się forum, zapełnia pamięć i itp. (Dlatego jest ograniczenie w postach) A tego nie chcemy, możemy zrobić zestaw który dodawany byłby na jakiś czas, albo znajdźcie jakieś nowe, to z chęcią dodamy kilka na zawsze. Nikt nie mówi, że się nie da, bo się da.

Co to dodania Vip'owi/Donatorowi przywileju posiadania własnej emotki to przesada, bo tak ma już sporo przywilejów. 

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można by było zrobić tymczasowe emotki   na miesiąc  , temat zostaje otwarty, pierwsze  5-10 osób dostaję własną emotkę wybraną przez siebie.

Po miesiącu emotki są usuwane temat otwierany i znowu pierwsze 5-10 osób które w temacie poprosi o emotkę dostanie ją .

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Jeżeli chcecie nowe emotki, to proszę je podsyłać na PW, a ja zdecyduje czy je dodać czy też nie. Dodam jeszcze, że potrzebuje ikonek, które już będę mógł wgrać, a więc wiadomości typu "masz tutaj obrazek i zrób z tego emotke", odpadają w przedbiegu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności