Skocz do zawartości

2 mapy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, 

Wychodzę do was z pewnym pomysłem. Proszę potraktować ją jako luźną dyskusje. Otóż mam pomysł by do naszego only mirage dodać jedną mapę. I zrobić z niego Np mirage/dd2 or mirage/cache. Chciałbym poznać wasze opinie, a także jeśli jesteście Za takim pomysłem to waszą odpowiedź jaka by to mogła być mapa. Pamiętajcie żeby traktować to jako luźna dyskusje, a nie jako propozycje która trzeba odrazu odrzucić bądź przyjąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie spoko opcją było by dodanie ze dwóch mapek ( łącznie byłyby 3 ).

Zrobić żeby przed każdą mapą po prostu gracze głosowali jaką chcą następną i co miesiąc najmniej grana mapa ( na GT jest tabelka taka ) wypada i jest zmieniana na nową mapę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To ta sama sytuacja co z CS 1.6 gdzie mapą główną i najbardziej popularną jest dd2. Serwer jest only mirage, ponieważ takie serwery są najpopularniejsze (wystarczy spojrzeć na statystyki serwerów w GT, gdzie większość topowych serwerów w PL - w tym nasz - to serwery Only Mirage)

Zmiana na pewno nie nastąpi na tym serwerze i do czegoś takiego może dojść tylko na FFA, ponieważ dodanie tutaj mapy zniszczyłoby ten serwer

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na statystyki nie patrzyłem, jednak gram sobie też na innych serwerach i przynajmniej ja zauważyłem że mocno popularne jest mirage/cache, a jak tylko do czegoś dodasz DD2 to ludzie już nie grają :D Może dlatego że nie zostały jeszcze zmienione przez volvo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją, dla chwilowego odpoczynku od monotonii, można by zrobić raz nocnego mirka, raz jakiegoś śnieżnego czy coś.

Edytowane przez Peter
  • Like 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, serwer ładnie śmiga z jedną mapą i ten serwer powstał tylko z takim zamiarem, aby była TYLKO jedna mapa.

 

Też myślę, ze już ffa jest od kilku map. Większość gra tu tylko ze względu na jedną mapę i lepiej tego nie zmieniać. 

Temat zamykam, bo nie zostanie dodana druga mapa, jedynie o czym można pomyśleć to tak jak powiedział Peter, żeby dodać zimową lub nocną. Ale z tym to zapraszam do tematu z Propozycjami.

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności