Skocz do zawartości

[COD CS:GO] Dostałem wiadomość od Świętego Mikołaja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam wszystkich graczy serwera Call of Duty CS:GO,

Dzisiaj w nocy otrzymałem wiadomość mailową od Świętego Mikołaja, w której informuje mnie, że zamierza niedługo odwiedzić serwer i rozdać prezenty graczom. Nie powiedział jeszcze kiedy to zrobi, lecz poinformował mnie, że będzie nagradzał osoby, które:

  • często grają na serwerze
  • odwiedzają forum
  • są grzeczne

Zapowiada się ciekawie, ponieważ najprawdopodobniej chodziło mu oto, że rozda usługi typu Super Premka, Premka, VIP lub pakiety usług, a także jakieś małe upominki typu XP, monety. Dodał jeszcze, że mamy słuchać dźwięków w grze, bo podobno gdy się pojawi, będzie można usłyszeć specyficzny dźwięk. 

 

Na końcu dodał, że akcja będzie trwała przez CAŁY miesiąc grudzień z różnymi przerwami o których niestety nie wiem, a więc wychodzi na to, że Mikołaj zamierza Was odwiedzać co parę dni, a może przez parę dni w tygodniu. Ani ja, ani opiekuni nie jesteśmy w stanie Wam powiedzieć kiedy dokładnie zawita i na ile, ale wyczuwam, że nagrody będą bardzo ciekawe i warto czekać jeśli ktoś chcę coś zdobyć.

 

Co o tym sądzicie? Mam nadzieję, że nie jest to żaden "fake news", bo zapowiada się ciekawie :( 

  • Like 3
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • Właściciel

Podobno przez problemy po aktualizacji i wydłużoną trasę mikołaj trochę się spóźni, lecz jest już niedaleko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ostatnia informacja jaką otrzymałem od Mikołaja

To ostatnie informacje przed przybyciem Mikołaja.

Mikołaj będzie brał pod uwagę to jak często gracie, czy fragujecie i oczywiście Wasze zachowanie. Brzydkie bany lub używanie niecenzuralnych słów na czacie na pewno mu się nie spodoba :)

Oczywiście wszystko zależy też od szczęścia, a same nagrody będą losowane często, lecz z małą ich ilością, a więc wszystko zależeć będzie od Was samych. Jeśli będziecie grać często, to macie większą szansę na zdobycie nagrody. Ilość nagród jest nieograniczona i będzie rozdawana do 26.12.2018r. Nadmienię jeszcze, że prezenty będą rozdawane w różny sposób, a więc będą dni w których szansa na otrzymanie prezentu będzie większa, a będą też takie, gdzie ta szansa będzie mała i wszystko zależeć będzie oczywiście od Waszego nastawienia. Nie będę ukrywał, że osoby które będą grać rzadziej, będą mieć mniejszą szansę na zdobycie nagród, ale tak to niestety działa i nic Wam na to nie poradzę.

Mikołaj powiedział też, że oczywiście to jaka jest godzina nie ma znaczenia, więc nie musicie siedzieć po nocach by coś zdobyć.

Szansa na prezent jest dla każdego indywidualna

 

Chyba to na tyle. Mam tylko nadzieję, że serwer nie będzie miał problemów ze stabilnością tak jak ostatnio mu się to zdarza

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oficjalnie mogę poinformować, że Mikołaj w końcu przybył na serwer.

Ledwo co przyleciał i już ponad 10 osób otrzymało usługi :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

W Wigilie mikołaj postanowił, że nagrodzi Was najlepiej jak u mnie i powiedział, ze postara się rozdać nagrodę każdemu, przynajmniej raz!

Oczywiście mówimy tylko o dniu 24.12.2018r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Małe podsumowanie

  1. Rozdano: 1092 usług, a więc na łącznie 1092 dni, czyli PONAD 3 LATA! W tym:
  • 293 usług PREMIUM
  • 278 usług VIP I PREMIUM
  • 255 usług VIP
  • 266 usług SUPER PREMIUM

Gratuluje każdemu kto wygrał choć raz którąś z uslug i mam nadzieję, że event Wam się podobał :D

 

To chyba największa akcja na tej sieci

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności