Skocz do zawartości

CHEATER! - policjaGirl


Błyskotliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Błyskotliwy

Nick podejrzanego*: policjaGirl

Dane podejrzanego [SID]*: Niestety nie mam, ale myślę, że nie będzie to problemem by zbanować gracza

Data (dzien, gg:mm) zajścia: Dzisiaj w nocy przed godziną 1 i rano koło godziny 12.

Twój dowód*:

https://www106.zippyshare.com/v/HTjqVFK3/file.html

https://www106.zippyshare.com/v/Kka5qmzc/file.html

(dwa demka, które zostały przeze mnie rozpisane)

Rodzaj cheata*: na pewno wallhack/aimlock

Nazwa mapki: de_mirage, de_mirage_winter

Czasy podejrzanych akcji*: tutaj wszystko rozpisałem

akcja na de_mirage (godzina około 00:30 - 10.12.2018)

1:25 - wbiega pod drewno na site - co robi? patrzy przez ścianę na 5 graczy terro (nie jest to normalna reakcja), powoli stara się "wychylić" na rampe, celownik przeskakuje na terrorystę na respie i próbuje jakoś dziwnie strzelać/zatuszować sytuację?
2:50 - wbiega na rampe, wychodzi robi normalnego killa na awp, kończą mu się naboje i bum - wie, że za ścianą jest przeciwnik (chociaż nie ma prawa tego wiedzieć), wyciąga ak47 i wychyla się z prefire'em i zabija.
4:15 - terrorysta wchodzi na rampę, a on już chce się na niego wychylić, lecz terrorysta cofa i on bez namysłu po prostu za nim biegnie. Już nie sprawdza pozycji? Reszta w miarę ok.
6:30 - terrorysta zabija gracza w CT, poczym on go zabija (naturalna kolej rzeczy), następnie chowa się przed drugim TT i zaraz na niego wychyla. Informacji na temat drugiego terrorysty nie było ani na czacie, ani podczas rozmów graczy.


Gracz na chwilę wyszedł, lecz wrócił.

12:30 - tu zaczął jakąś pajacerkę, ciężko cokolwiek rozpisać, movement gówniany jak jakiegoś silver elite, tak gra osoba która robi po 50 fragów na rundę? okej :D


Później praktycznie cały czas pokazuje to jakim jest botem i biega za jakąś dziewczyną szukając atencji xDDD.

21:30 - wbiega na rampe, strzela z prefire'em, po bodajże 3/4 zabójstwie celownik mu ponownie dziwnie przeskakuje.


akcja na de_mirage_winter (godzina około 12:00 - 10.12.2018)

1:30 - stojąc na boxie na a, przesuwa celownik celowo w lewo by mieć kontrolę nad graczem, którego widzi, że idzie od mida. Obił go i cały czas stał na nożu patrząc w stronę schodów/connectora nie bojąc się w ogóle, że mógłby podbiec mając cichobiegi czy zrobić cokolwiek innego. Dodaje info dla gracza, cytuje: "- 90" skąd informacja jak bardzo go obił? (nie wiem, może na serwerze można sprawdzić w trakcie gry ile się zadało obrażen)XD.
2:40 - rzuca granat z bombsite'u A na rampę po czym daje info - rampa dwóch (sprawdziłem na prędkości 1/4 i nie widział żadnego z graczy, lecz info podał?)
3:25 - biegnie gracz od rampy to postanowił sobie wejść na pałac (trochę się z nim poobijał) i nie ma w tym nic nadzywaczajnego - normalna akcja. ALE UWAGA. Gdy schował się na do pałacu widząc gracza, który jest na boxach (tetris) wyjmuje granat i go rzuca. Gracz momentalnie widząc to przez ścianę, odsuwa się i kieruje wzrok na wybuchający granat obok niego. Info od boga? Jak to możliwe? Po raz kolejny świetna intuicja go nie zawodzi?XD ok.
4:00 - stojąc na bsie na A daje info, że w tym przypadku (ja) wbiegam connector. Ponownie sprawdzam prędkość 1/4 i nie widać mnie, a jednak info jest podane. (Gram na 4:3 więc w tym przypadku może to być uzasadnione, ale nie jestem pewny)
5:10-5:20 (dwukrotnie popatrzył przez ścianę gdzie biegnę (ja), gdyż zacząłem ich obiegać. 5:20 perfidnie pokazuje jak patrzy przez ściane.
6:05 - biegnę od mida - on już wcelowany w moją głowę, która pojawi się akurat w tym momencie w connectorze (klasa cichobiegi więc słyszeć oczywiście nie może), nagle od 2 map się postanowił wcelować? dokładnie w tym momencie kiedy tam byłem? No pewnie :)
6:25 - rzuca molotov na tetris, następnie mówi - Vegeta ma 0 i po raz kolejny pytanie, skąd on o tym wie? I to chowanie się za schodami nie widząc gracza (znaczy widząc, ale używając wh) DRAMAT.
6:50/6:52 - sprwadza dwukrotnie gdzie idziemy w terro - oczywiście normalna reakcja patrzyć na ścianę tak po prostu :)
7:00 - kolejny raz sprawdza czy ktoś go już przypadikem nie obiega :)
7:10 - sprawdza i widzi kogoś przez ścianę, już się chowa i kampi i podaje info - connector. (mimo, że po raz kolejny nie widać ani nie słychać typa) - cudowna intuicja.
7:50 - mówi, cytuję: "jeden na midzie, drugi idzie od b" Skąd informacja, że idę od B? Kilkanaście sekund wcześniej biegnąc na B z paką przez aparty podał informację od Boga, że gramy only A jak co. (akurat miałem zamiar i zamiar położyć ją właśnie na B) niesamowite.
9:00 - oczywiście znów bez namysłu świetny timing, widząc przez ścianę, że już wbiega ktoś do connectora on po prostu się tam odwraca i od razu go zabija :)
10:00 - byłem święcie przekonany, że nie wychyliłem i gracz mnie nie widział, a informację podał (więc na czacie mnie poniosło - lecz byłem święcie przekonany, że coś tu jednak śmierdzi) niestety zostałem zbanowany za obrazę gracza więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce :)

przyznaję się i w tej jednej sytuacji akurat się pomyliłem! :)

jedziemy dalej

13:30 - grając po stronie terrorystów już nie jest sobie w stanie pozwolić na tyle co w CT, lecz widząc gracza (oczywiście przez ściany) szybki przeskok w pałacu, wiedząc że w CT awupa wcelowana, taktyczny smoke i oczywiście wychylenie z bsa (i oczywiście, jest to normalna sytuacja, która się zdarza podczas meczy - ale tutaj, gdzie podałem już dużo za dużo przykładów to po prostu już wiadomo, że on tego nie robi bo pomyślał i dobrze gra tylko dlatego, że jest gównem i grać nie potrafi)
14:15 - widząc gracza za connectorem, na chwilę zobaczywszy gracza przy jungli zaczął strzelać, ale tylko gdy zauważył, że gracz z connectora wchodzi na schody momentalnie się ukrył.
16:43 - info rampa rashuje (gracza nie widział, nie słyszał) widział oczywiście jedynie dzięki wspomagaczom :)

zobaczywszy dalej jak gra po prostu wyłączyłem grę, bo szkoda czasu by patrzeć na to jakim jest ścierwem.

Podsumowując 110% cheat, który myśli, że jest dobry. Czy tak gra osoba, która zajmuje 1 miejsce w rankingu i ma 20000 punktów? Która robi po 50 fragów albo i więcej na mapie jak tylko są gracze? No cóż, widać wszystko czarno na białym, jeżeli ktoś ma wątpliwości co do mojej oceny i tego co tutaj rozpisałem to proszę iść do lekarza :)

 

napisałem drugi temat, gdyż ten jest chyba bardziej przeznaczony do tego aniżeli poprzedni, aczkolwiek zamiar jest ten sam :)

Edytowane przez Błyskotliwy
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dorzucę coś od siebie. Czekam, aż pojawi się demko z dd2.  btw. to jego steam ID: "policjaGirl" STEAM_1:1:548783

Rozpiszę w tym poście i edytuje post :) 

1 mapa - de_dust2 - http://414339.node49.pukawka.pl/dem-de_dust2-1544462054-1544463689.zip

1:55 - wybiega wcelowany w głowę przeciwnika

2:27 wcelowany

3:08 - ??

8:55 - wiedział, że typ jest w niego wcelowany? 

9:45 akcja jak wbiega do tunelu. Co rundę jest praktycznie rush, a on wbiega na luzaka z kosą. Wybiega na B i "niepewnie" rusza celownikiem, nagle sprawdza wszystko, bo doskonale wie, że kryje się tam jeszcze jeden przeciwnik.

10:35 - biegnie idealnie we mnie wcelowany + bardzo szybko strzał w głowę 

10:47 - na 1/4 szybkości widać jak celownik jest nad głową i nagle idealny przeskok na głowę przeciwnika

11:36 - pośpieszył się z nakierowaniem na przeciwnika i nacelował przez boxa

12:53 lekki pre-fire

22:33 pre-fire (bardzo szybki strzał) w głowę 

23:58 - wiedział, że jest tunel i ten he pod nogi? Nikt nie powiedział, że skrócił.

24:37 - idealnie ustawia celownik aby przeciwnik po wybiegnięciu dostał headshota. Na 1/4 widać jak go stopniowo obniża.

25:45 - co to za strzał ? 

25:53 - aimlock? 

26:08 - aimlock?

26:16 aimlock ? 

26:27 - wybiega idealnie wcelowany w model

26:52 - przeskok celownika na głowe ? 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Gracz stara się kryć, lecz nieudolnie mu to wychodzi. Odpala się raz na jakiś czas, żeby zmniejszyć ryzyko wpadki. 08.12 pokazał już co potrafi, grał jak totalne "ście*wo" odpalone. Nie krył się z tym wtedy ani trochę, może dlatego, że na serwerze nie było admina, a że była to późna pora to i graczy było tylko kilku. Chciałem rozpisać mu również tamte demka, ale jest z nimi problem i się z tamtego dnia nie zapisały. 

Mam nadzieję, że ktoś dokładnie obejrzy te demka rozpisane przez gracza wyżej i moje. 

PS. wydaje mi się, że ma pod przyciskiem ustawionego aimlocka i w kryzysowych sytuacjach sobie "pomaga".

 

 

 

Edytowane przez iks.
dodanie rozpisu demka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Błyskotliwy napisał:

1:30 - stojąc na boxie na a, przesuwa celownik celowo w lewo by mieć kontrolę nad graczem, którego widzi, że idzie od mida. Obił go i cały czas stał na nożu patrząc w stronę schodów/connectora nie bojąc się w ogóle, że mógłby podbiec mając cichobiegi czy zrobić cokolwiek innego. Dodaje info dla gracza, cytuje: "- 90" skąd informacja jak bardzo go obił? (nie wiem, może na serwerze można sprawdzić w trakcie gry ile się zadało obrażen)XD.
2:40 - rzuca granat z bombsite'u A na rampę po czym daje info - rampa dwóch (sprawdziłem na prędkości 1/4 i nie widział żadnego z graczy, lecz info podał?)

Tu tylko chciałbym na szybko coś sprostować

Mając kupionego VIP pojawia się na czacie informacje ile się zadało dmg i komu. Stąd te informacje

 

@Błyskotliwy Tak

Edytowane przez RyKoS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RyKoS napisał:

Tu tylko chciałbym na szybko coś sprostować

Mając kupionego VIP pojawia się na czacie informacje ile się zadało dmg i komu. Stąd te informacje

Tak?? No to akurat w tym przypadku jest to uzasadnione😉

Edytowane przez Błyskotliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności