Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

CHEATER! - policjaGirl


Błyskotliwy
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Błyskotliwy

Nick podejrzanego*: policjaGirl

Dane podejrzanego [SID]*: Niestety nie mam, ale myślę, że nie będzie to problemem by zbanować gracza

Data (dzien, gg:mm) zajścia: Dzisiaj w nocy przed godziną 1 i rano koło godziny 12.

Twój dowód*:

https://www106.zippyshare.com/v/HTjqVFK3/file.html

https://www106.zippyshare.com/v/Kka5qmzc/file.html

(dwa demka, które zostały przeze mnie rozpisane)

Rodzaj cheata*: na pewno wallhack/aimlock

Nazwa mapki: de_mirage, de_mirage_winter

Czasy podejrzanych akcji*: tutaj wszystko rozpisałem

akcja na de_mirage (godzina około 00:30 - 10.12.2018)

1:25 - wbiega pod drewno na site - co robi? patrzy przez ścianę na 5 graczy terro (nie jest to normalna reakcja), powoli stara się "wychylić" na rampe, celownik przeskakuje na terrorystę na respie i próbuje jakoś dziwnie strzelać/zatuszować sytuację?
2:50 - wbiega na rampe, wychodzi robi normalnego killa na awp, kończą mu się naboje i bum - wie, że za ścianą jest przeciwnik (chociaż nie ma prawa tego wiedzieć), wyciąga ak47 i wychyla się z prefire'em i zabija.
4:15 - terrorysta wchodzi na rampę, a on już chce się na niego wychylić, lecz terrorysta cofa i on bez namysłu po prostu za nim biegnie. Już nie sprawdza pozycji? Reszta w miarę ok.
6:30 - terrorysta zabija gracza w CT, poczym on go zabija (naturalna kolej rzeczy), następnie chowa się przed drugim TT i zaraz na niego wychyla. Informacji na temat drugiego terrorysty nie było ani na czacie, ani podczas rozmów graczy.


Gracz na chwilę wyszedł, lecz wrócił.

12:30 - tu zaczął jakąś pajacerkę, ciężko cokolwiek rozpisać, movement gówniany jak jakiegoś silver elite, tak gra osoba która robi po 50 fragów na rundę? okej :D


Później praktycznie cały czas pokazuje to jakim jest botem i biega za jakąś dziewczyną szukając atencji xDDD.

21:30 - wbiega na rampe, strzela z prefire'em, po bodajże 3/4 zabójstwie celownik mu ponownie dziwnie przeskakuje.


akcja na de_mirage_winter (godzina około 12:00 - 10.12.2018)

1:30 - stojąc na boxie na a, przesuwa celownik celowo w lewo by mieć kontrolę nad graczem, którego widzi, że idzie od mida. Obił go i cały czas stał na nożu patrząc w stronę schodów/connectora nie bojąc się w ogóle, że mógłby podbiec mając cichobiegi czy zrobić cokolwiek innego. Dodaje info dla gracza, cytuje: "- 90" skąd informacja jak bardzo go obił? (nie wiem, może na serwerze można sprawdzić w trakcie gry ile się zadało obrażen)XD.
2:40 - rzuca granat z bombsite'u A na rampę po czym daje info - rampa dwóch (sprawdziłem na prędkości 1/4 i nie widział żadnego z graczy, lecz info podał?)
3:25 - biegnie gracz od rampy to postanowił sobie wejść na pałac (trochę się z nim poobijał) i nie ma w tym nic nadzywaczajnego - normalna akcja. ALE UWAGA. Gdy schował się na do pałacu widząc gracza, który jest na boxach (tetris) wyjmuje granat i go rzuca. Gracz momentalnie widząc to przez ścianę, odsuwa się i kieruje wzrok na wybuchający granat obok niego. Info od boga? Jak to możliwe? Po raz kolejny świetna intuicja go nie zawodzi?XD ok.
4:00 - stojąc na bsie na A daje info, że w tym przypadku (ja) wbiegam connector. Ponownie sprawdzam prędkość 1/4 i nie widać mnie, a jednak info jest podane. (Gram na 4:3 więc w tym przypadku może to być uzasadnione, ale nie jestem pewny)
5:10-5:20 (dwukrotnie popatrzył przez ścianę gdzie biegnę (ja), gdyż zacząłem ich obiegać. 5:20 perfidnie pokazuje jak patrzy przez ściane.
6:05 - biegnę od mida - on już wcelowany w moją głowę, która pojawi się akurat w tym momencie w connectorze (klasa cichobiegi więc słyszeć oczywiście nie może), nagle od 2 map się postanowił wcelować? dokładnie w tym momencie kiedy tam byłem? No pewnie :)
6:25 - rzuca molotov na tetris, następnie mówi - Vegeta ma 0 i po raz kolejny pytanie, skąd on o tym wie? I to chowanie się za schodami nie widząc gracza (znaczy widząc, ale używając wh) DRAMAT.
6:50/6:52 - sprwadza dwukrotnie gdzie idziemy w terro - oczywiście normalna reakcja patrzyć na ścianę tak po prostu :)
7:00 - kolejny raz sprawdza czy ktoś go już przypadikem nie obiega :)
7:10 - sprawdza i widzi kogoś przez ścianę, już się chowa i kampi i podaje info - connector. (mimo, że po raz kolejny nie widać ani nie słychać typa) - cudowna intuicja.
7:50 - mówi, cytuję: "jeden na midzie, drugi idzie od b" Skąd informacja, że idę od B? Kilkanaście sekund wcześniej biegnąc na B z paką przez aparty podał informację od Boga, że gramy only A jak co. (akurat miałem zamiar i zamiar położyć ją właśnie na B) niesamowite.
9:00 - oczywiście znów bez namysłu świetny timing, widząc przez ścianę, że już wbiega ktoś do connectora on po prostu się tam odwraca i od razu go zabija :)
10:00 - byłem święcie przekonany, że nie wychyliłem i gracz mnie nie widział, a informację podał (więc na czacie mnie poniosło - lecz byłem święcie przekonany, że coś tu jednak śmierdzi) niestety zostałem zbanowany za obrazę gracza więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce :)

przyznaję się i w tej jednej sytuacji akurat się pomyliłem! :)

jedziemy dalej

13:30 - grając po stronie terrorystów już nie jest sobie w stanie pozwolić na tyle co w CT, lecz widząc gracza (oczywiście przez ściany) szybki przeskok w pałacu, wiedząc że w CT awupa wcelowana, taktyczny smoke i oczywiście wychylenie z bsa (i oczywiście, jest to normalna sytuacja, która się zdarza podczas meczy - ale tutaj, gdzie podałem już dużo za dużo przykładów to po prostu już wiadomo, że on tego nie robi bo pomyślał i dobrze gra tylko dlatego, że jest gównem i grać nie potrafi)
14:15 - widząc gracza za connectorem, na chwilę zobaczywszy gracza przy jungli zaczął strzelać, ale tylko gdy zauważył, że gracz z connectora wchodzi na schody momentalnie się ukrył.
16:43 - info rampa rashuje (gracza nie widział, nie słyszał) widział oczywiście jedynie dzięki wspomagaczom :)

zobaczywszy dalej jak gra po prostu wyłączyłem grę, bo szkoda czasu by patrzeć na to jakim jest ścierwem.

Podsumowując 110% cheat, który myśli, że jest dobry. Czy tak gra osoba, która zajmuje 1 miejsce w rankingu i ma 20000 punktów? Która robi po 50 fragów albo i więcej na mapie jak tylko są gracze? No cóż, widać wszystko czarno na białym, jeżeli ktoś ma wątpliwości co do mojej oceny i tego co tutaj rozpisałem to proszę iść do lekarza :)

 

napisałem drugi temat, gdyż ten jest chyba bardziej przeznaczony do tego aniżeli poprzedni, aczkolwiek zamiar jest ten sam :)

Edited by Błyskotliwy
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja również dorzucę coś od siebie. Czekam, aż pojawi się demko z dd2.  btw. to jego steam ID: "policjaGirl" STEAM_1:1:548783

Rozpiszę w tym poście i edytuje post :) 

1 mapa - de_dust2 - http://414339.node49.pukawka.pl/dem-de_dust2-1544462054-1544463689.zip

1:55 - wybiega wcelowany w głowę przeciwnika

2:27 wcelowany

3:08 - ??

8:55 - wiedział, że typ jest w niego wcelowany? 

9:45 akcja jak wbiega do tunelu. Co rundę jest praktycznie rush, a on wbiega na luzaka z kosą. Wybiega na B i "niepewnie" rusza celownikiem, nagle sprawdza wszystko, bo doskonale wie, że kryje się tam jeszcze jeden przeciwnik.

10:35 - biegnie idealnie we mnie wcelowany + bardzo szybko strzał w głowę 

10:47 - na 1/4 szybkości widać jak celownik jest nad głową i nagle idealny przeskok na głowę przeciwnika

11:36 - pośpieszył się z nakierowaniem na przeciwnika i nacelował przez boxa

12:53 lekki pre-fire

22:33 pre-fire (bardzo szybki strzał) w głowę 

23:58 - wiedział, że jest tunel i ten he pod nogi? Nikt nie powiedział, że skrócił.

24:37 - idealnie ustawia celownik aby przeciwnik po wybiegnięciu dostał headshota. Na 1/4 widać jak go stopniowo obniża.

25:45 - co to za strzał ? 

25:53 - aimlock? 

26:08 - aimlock?

26:16 aimlock ? 

26:27 - wybiega idealnie wcelowany w model

26:52 - przeskok celownika na głowe ? 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Gracz stara się kryć, lecz nieudolnie mu to wychodzi. Odpala się raz na jakiś czas, żeby zmniejszyć ryzyko wpadki. 08.12 pokazał już co potrafi, grał jak totalne "ście*wo" odpalone. Nie krył się z tym wtedy ani trochę, może dlatego, że na serwerze nie było admina, a że była to późna pora to i graczy było tylko kilku. Chciałem rozpisać mu również tamte demka, ale jest z nimi problem i się z tamtego dnia nie zapisały. 

Mam nadzieję, że ktoś dokładnie obejrzy te demka rozpisane przez gracza wyżej i moje. 

PS. wydaje mi się, że ma pod przyciskiem ustawionego aimlocka i w kryzysowych sytuacjach sobie "pomaga".

 

 

 

Edited by iks.
dodanie rozpisu demka
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Błyskotliwy napisał:

1:30 - stojąc na boxie na a, przesuwa celownik celowo w lewo by mieć kontrolę nad graczem, którego widzi, że idzie od mida. Obił go i cały czas stał na nożu patrząc w stronę schodów/connectora nie bojąc się w ogóle, że mógłby podbiec mając cichobiegi czy zrobić cokolwiek innego. Dodaje info dla gracza, cytuje: "- 90" skąd informacja jak bardzo go obił? (nie wiem, może na serwerze można sprawdzić w trakcie gry ile się zadało obrażen)XD.
2:40 - rzuca granat z bombsite'u A na rampę po czym daje info - rampa dwóch (sprawdziłem na prędkości 1/4 i nie widział żadnego z graczy, lecz info podał?)

Tu tylko chciałbym na szybko coś sprostować

Mając kupionego VIP pojawia się na czacie informacje ile się zadało dmg i komu. Stąd te informacje

 

@Błyskotliwy Tak

Edited by RyKoS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, RyKoS napisał:

Tu tylko chciałbym na szybko coś sprostować

Mając kupionego VIP pojawia się na czacie informacje ile się zadało dmg i komu. Stąd te informacje

Tak?? No to akurat w tym przypadku jest to uzasadnione😉

Edited by Błyskotliwy
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines