Skocz do zawartości

Problemy z systemem dzwiekowymi


CreW_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z wlaczeniem sie muzyki a tak ogolnie to otrzymanie dzwieku od systemu, spróbowalem różne rozwiązania na google ale nic to nie dalo. 

Brak dzwięku w grach i w roznych rodzajach multimedialnych takich jak: Wmp, Vlc, Winamp.  Natomiast na przeglądarce mam dzwiek i dziala mi bez problemu 

Podczas proby z wmp otrzymuje taki napis problemu "Wykonanie serwera nie powiodlo się",  a na innych playerach multimedialnych leci muzyka lecz niema dzwieku (z wszystkich stron są wlaczone glosnosci do maksa). Jakis pomysl na rozwiązanie?

48281238_368173763741555_8467954656050413568_n.jpg

Edytowane przez CreW_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie masz jakichś błędów: 

Prawym na "Mój komputer" > Właściwości > Menadżer urządzeń, tam ich jest kilka ( sterowników ).

Jeśli nie to spróbuj ponownie zainstalować sterowniki od dźwięku.

 

Tu masz filmik od 2 minuty gadają coś sensownego

W skrócie narzędzie do rozwiązywania problemów, ew. przeinstaluj sterowniki

 

Edytowane przez Dorian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik nic nieda

W dniu 15.12.2018 o 13:58, Dorian napisał:

Sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie masz jakichś błędów: 

Prawym na "Mój komputer" > Właściwości > Menadżer urządzeń, tam ich jest kilka ( sterowników ).

Jeśli nie to spróbuj ponownie zainstalować sterowniki od dźwięku.

 

 

 

Z tego Menedżer urządzen wlasnie cos tam pogrzebalem tydzien temu (1 procesa dalem zakoncz i nie pamietam jaka byla nazwa tego urzadzen) nwm czy po to nie dziala, ale teraz mam jeszcze taki problem że nie moge zainstolowac nie ktorych aplikacji (a wlasnie tych ważnych takie jak sterowniki od dzwieku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zrobić format i zainstalować windows'a ze sterownikami od nowa?

Ew. użyj narzędzia przywracania systemu do czasu sprzed wynikłego problemu, chyba że nie robiłeś kopii, a to błąd : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu przywracania systemu wyswietla to na dole. 

48366940_2410920105802755_2666798215457669120_n.jpg

 

Uruchomialem z urządzen kopiowania woluminów w tle ale za jakis czas znowu mi sie zatrzymuje.

Tutaj jest Ostrzeżenie z dziennika zdarzeń ktore jest wyraznie napisane:

Ostrzeżenie usługi kopiowania woluminów w tle: Usługa VSS napotkała na odmowę dostępu do katalogu głównego woluminu \\?\Volume{c207e0a6-0a7c-11e7-b29e-dca9713c365f}\. Odmówienie administratorom dostępu do katalogów głównych woluminów może spowodować wiele nieoczekiwanych błędów i uniemożliwi prawidłowe działanie usługi VSS. Sprawdź zabezpieczenia woluminu, a następnie  ponów operację. 

Operacja:
   Usuwanie kopii w tle z automatycznym zwalnianiem
   Ładowanie dostawcy

Kontekst:
   Kontekst wykonywania: System Provider
Kod XML zdarzenia:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">

Edytowane przez CreW_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności