Skocz do zawartości

m3f1 - Wniosek o UB


m3f1st0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: m3f1

Link do SSów: -_- napisał ze jak nie mam to nie musze

Wycinek z konsoli(bez IP)*: https://imgur.com/a/ogxedD7  (robione tel bo nie moglem SS)

Serwer:COD MOD

Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:457234931&advType=steamid&Submit

@Agnes @Blix

Dodatkowo chciał bym dodać że jak bym chciał grać na wh czy jeszcze tam czymś to nie kupował Vipa Premium i Super Premium gdyż stracił bym kasę a na aimie zabić można nawet z USP :)

Edytowane przez m3f1st0
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://414339.node52.pukawka.pl/dem-de_cache-1547306237-1547307802.zip

Druga runda 1:15 look at his timing i wcelowany w typa ktory wyskoczył

Trzecia runda skąd wiedział ze tam jest speak pod wentami  jak nikt z jego teamu go nie widział? Nastepnie typ w garazu mid gdy chcial rzucic granat ,ale powstrzymał sie i zmienił na awp gdy typ prawie wychylił.Wyskoczył z wentu i wcelował sie w toxic gdzie biegł tt a on był idealnie wcelowany i powrot i wcelowanie w went

Czwarta runda 2 sytuacje z początku rundy 2 niecelne strzały ale udawanie ze to przypadkowy skan opanowane perfekcyjnie potem wcelowanie sie w garaz

Piąta runda skan przez smoke ,Patrz ten skan prawej strony garazu XDDDD,Patrz jak wyczyscił toxic same pewne strzały wychylanie wcelowany ,zwróc uwage na ten skan przez sciane gdy medyk podniósł typa 

Szósta runda Tylko to wcelowanie w toxic podejrzane 

Siódemka Skany maina niby takie przypadkowe ale ten jeden celny jakby lekko do lewej przesunął

Ósemka 2 skany garaz mid celne,kolejne kille w garazu na midzie, wyjscie od toxica i wcelowanie w skarpete w typa na walku 

Dziewiątka  znowu skany maina 

NO i Generalnie co runde robił to samo udawał jakies skany maina czy garazu  po czym idealnie trafiał w typa 

Moim zdaniem runda 4/5 jest wystarczająca aby dac mu bana 

 

Dodam tez ze osoba ktora dostała bana za pomaganie po nocach w misjach w moich oczach jest zdolna do czitowania bo chyba ci nie szkoda kasy skoro wtedy tez nie mogles grac tydzien :P 

Pozdrawiam

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blix

Dodam tez ze osoba ktora dostała bana za pomaganie po nocach w misjach w moich oczach jest zdolna do czitowania bo chyba ci nie szkoda kasy skoro wtedy tez nie mogles grac tydzien :P 

-nie rozumiem o co ci chodzi tutaj wyjaśnij mi

Siódemka Skany maina niby takie przypadkowe ale ten jeden celny jakby lekko do lewej przesunął

- nie raz nie dwa nie 3 razy myszka ruszy człowiek i celownik przeskoczy

 

 wcelowanie w skarpete w typa na walku

- widziałem go więc postanowiłem wcelować się tam gdzie będzie szedł i no dostał 

 

Czwarta runda 2 sytuacje z początku rundy 2 niecelne strzały ale udawanie ze to przypadkowy skan opanowane perfekcyjnie potem wcelowanie sie w garaz

- udawanie że przypadkowe ? Wiesz ja wiem gdzie może ktoś być i czasami skanuje te miejsca 

 

ten skan przez sciane gdy medyk podniósł typa

- było typowi widać końcówkę lufy od awp więc wiedziałem że tam jest i zeskanowalem go ( jak dasz 1/4 i pause w dobrym momencie widać jak robię x2 scope i lufa jest po czym skanuje go)

 

Trzecia runda skąd wiedział ze tam jest speak pod wentami  jak nikt z jego teamu go nie widział?

 

- nie pamiętam dokładnie tej akcji ale prawdopodobnie usłyszałem go albo coś ( nie pamiętam już) (ogladam demko i właśnie widzę. Usłyszalem jak strzelał potem jak przeładowywal)

 

Czekam na wypowiedź kogoś postronnego.

 

 

 

Okej czekam

Edytowane przez m3f1st0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz obejrzę demko i napiszę co ja o tym sądzę.

Nigdy nie rozumiałem osób, które wiedzą, że używały wspomagaczy i potem liczą na to, że dostaną cudem UB. Jesteś graczem no prime, poziom pierwszy, zero rozgrywek na meczach turniejowych, tylko serwery społeczności. Strzelasz zdecydowanie za szybko, wychylasz w miejsca, gdzie nie powinieneś wychylać, ale wiesz, że ktoś tam stoi to tam wychylisz. Marna próba krycia się. Argumenty typu "po co miałbym kupować premke skoro czituje" są wg mnie niczym.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności