Jump to content
Sign in to follow this  
Maus

[PRZYJĘTA][Skarga] Maus

Recommended Posts

Twój nick: Maus

Nick oskarżonego: Jacob

SID oskarżonego (komenda status): STEAM_1:0:757568439

Godzina i data przewinienia: 15.01.2019 około 15

Opis sytuacji: Admin Jacob, wchodził na txt, przeklął, bił spoza strefy

Dowody (demo, SS, świadkowie): Demko: 12.20.  https://www32.zippyshare.com/v/bXIHRjjZ/file.html

Uwagi (opcjonalne): "Dawania przykładu innym graczom [...]"

Edited by OptimusPrim
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skarga na pierwszy rzut oka wydaje się być jasna- złamałeś poniekąd regulamin. 

TXT- łamanie regulaminu, nie powinieneś tego robić. Gracze widząc, że to robisz myślą sobie "Ale admin ma fajnie, robi co chce i jest bezkarny" "O, skoro on tak robi ja też tak będę" i potem będą niejasne sytuacje. Nie potrzebuję takich adminów. Potrzebuje osób, które z należytym szacunkiem wykonują swoje obowiązki. Ty masz banować za TXT, wcześniej też upominać, a nie sam łamać regulamin.

 

Wulgaryzm- pisząc podanie jasno masz napisane w wymaganiach "Kultura na serwerze". Rozumiem, że każdemu może się wymsknąć i to Ci można podarować, mimo, że jako administrator pisałeś się na to, że masz dawać przykład graczom.

 

Bicie poza TT- Może się zapomnieć, rozumiem. Mi również czasem się zapomina i zabije. Mimo wszystko to jak widać nie jest jedno przewinienie tylko kolejne.

 

Dzisiaj dostałem na Ciebie skargę dodatkowo od "unn" w związku z tym banem: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/769.html

Jego zdaniem został on niesłusznie zbanowany na 1 dzień. Podobno napisał jedynie "Masz przeje/////ne". Rozumiem bana na 30 minut/ godzinę/ 3 godziny, ale na jeden dzień bo ADMINOWI napisał masz przeje////? Stary, ciekawe jak byś zareagował gdyby tak napisał gracz do gracza. Też nie dostałem dowodów, że jedynie to napisał "unn", jednak proszę Cie abyś odwołał się do tego co napisałem. W razie czego zawsze mogę sprawdzić logi. 

Dodam jeszcze, że traktujemy się równo. Nie ma czegoś takiego jak Admin jest kimś ważniejszym. To Gracz dla nas jest najważniejszy, nieważne jaki on nie jest. Mamy dbać o jego "dobro" na serwerze oraz przyjemność z gry. Staramy się być obiektywni wobec każdej sytuacji, a nie reagować pod wpływem emocji.

Czekam na Twoją odpowiedź @Ryderhere:). Odwołaj się proszę do tego co napisałem.

------------------------------

Edit:

@Ryderhere:)

Co do bana. Wyjaśnione.- jednak jeżeli to było pierwszy raz to źle postąpiłeś. Kara powinna być niższa, żeby Gracz jedynie zrozumiał, że źle zrobił, a każde kolejne takie sytuacje powinny być kończone wyższą karą.

 

Moja decyzja:

Zawieszenie do dnia 22 stycznia 2019 roku(tydzień). Tracisz wszystkie przywileje. Administracja będzie Ciebie mieć pod ciągłym nadzorem. Po okresie zawieszenia zapytam ich co o Tobie myślą. 

Nie były to Twoje pierwsze przewinienia, po rozmowie z @OptimusPrim stwierdziliśmy, że tak będzie najlepiej.

 

 

 

Edited by Machwes
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

TXT - Za te txt przepraszam za pierwszym razem wskoczyłem przez przypadek nie potrzebnie wskakiwałem kolejny raz. Pierwszy raz grałem na tej mapie nie wiedziałem że tam da się wskoczyć 

Wulgaryzm - Każdemu mogą puścić emocje zdąża się 

Bicie spoza strefy - to chyba było wtedy co JSP zabiłem, to czekałem aż mnie zabije, skaczac i czekając na śmierć i strzelałem, niechcący go zabiłem za o przeprosiłem 

 

A co do tego bana dla unna obraził mnie ze jestem pi*dą zapytałem czy coś jeszcze, dałem mu szansę na przeprosiny a on napisał że jestem jeba*ą pi*dą więc... 

Edited by Ryderhere:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines