Skocz do zawartości

XOXO BAN


ksokso

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xoxo?
Link do SSów: nie posiadam
Wycinek z konsoli(bez IP)*

You can submitted protest on forum <font color='#ffb426'>https://forum..
Disconnect: xoxo? - You have banned on server!!
Ban Reason: [SourceSleuth] Duplicate account
Ban End: 17-02-2019 13:05
Server: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★


Serwer:
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:1:4839508&amp;advType=steamid&amp;Submit

Nie grałem na waszych serwerach, może kilka razy się zdazyło ale tylko i  wyłącznie na swoim jedynym koncie. Chciałem zagrac na COD MOD bo wspomnienia sie zwróciły z 1.6 a tu nagle takie coś. Nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy, ani nigdy nie grałem na innych kontach poza moim na serwerach. 

Licze na szybki ub, pozdrawiam :)

@@@ EDIT : DODAŁEM ZDJECIE CO MI WYSKAKUJE W GRZE. 

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez ksokso
@@@ EDIT : DODAŁEM ZDJECIE CO MI WYSKAKUJE W GRZE. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje, kiedy ktoś na tym samym IP dostał już karę (bana), a ty wchodzisz na jakby drugim koncie z tym samym IP. Maszyna daje wtedy automatycznie bana. Jeżeli masz zmienne IP i to nie ty miałeś karę to napisz do @-_- na pw i tam z nim uzgodnij, że to nie ty, a da ci unbana.

@ksokso Jeżeli zaszła taka sytuacja to przykro mi, ale UB nie dostaniesz. Wydaję mi się to nierozsądne, aby ufać graczu, który pisze takie coś. Wtedy występuje to samo IP. Przyjdzie właściciel i on to zweryfikuje.

 

Edytowane przez SnuFFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przypominam sobie żebym kiedyś grał na inynch kontach steam na poszczególnych serwerach wiec nie ma opcji żebym to ja dostał a ban tak jak mówisz jest na ip. 

Dzięki za odzew, napisze pw :)

Edytowane przez ksokso
@EDIT Dlaczego w jego profilu pisze, że ostatnia wizyta jego była w Czerwcu 2018?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ksokso chodzi o to, że masz zmienne IP. To wina dostawcy, nie twoja. Musi potwierdzić właścicielowi zmienność IP 

@ksokso jakby co to używaj opcji "Edytuj" aby nie pisać nowych postów. Rodzeństwo mogło mieć wpływ na bana bo wszyscy używacie ten sam Adres IP Internetu (nie komputera, każdy komputer ma swój unikalny :) ). Zapytaj się dostawcy czy mają dynamiczne IP czyt. zmienne. Można zrobić to przez Internet lub po prostu zadzwonić.

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli mam w domu użytkowników (czyt. Rodzenstwo) dwóch innych komputerów, podpiętych do tego samego neta, to możliwe jest że to ich sprawka(czasem pogrywaja w cs)? Dodaje, że mają inne komputery a ja swojego używam tylko na swą wyłączność. A jeżeli chodzi o dostawce to nie mam pojęcia czy mam zmienne ip czy nie. Czekam na odzew jakiś i pomoc :) Z góry dzięki!

Edytowane przez ksokso
@@@ EDIT Zapomniałem dodać, że z góry bardzo przepraszam ale jeżeli chodzi o bany jestem w tym zielony bo dla mnie to rzadkość. Styczność miałem jedynę w cs 1.6 ale to chyba jak każdy :D @EDIT2 JUZ DOGADANE :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności