Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Nojo


nojo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Nojo
2. Imię:Kuba
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:W tym tygodniu zamawiam nowa karte dziekowa wiec bedzie dzialajacy w 100%
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/825520
8. Parę słów o sobie **: Jestem osoba ktora od dziecinstwa gra w cs i inne strzelanki jednak mimo to uprawiam sporty, cwicze. Ucze sie w technikum na kierunku informatyka, w przyszlosci chcialbym rozwijac sie w tym kierunku.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Poniewaz mam duzo czasu wolnego mimo nauki, a czasem jest tak ze nie ma admina na serwerze , a jest ktos podejzany.
10. Steam_ID: STEAM_0: 0: 439595577
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-5h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze od 15 do 22-23 a w weekendy w kazdej wolnej chwili (czasem caly dzien a czasem okolo 3-6h)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Gram w cs go od 2016 roku i obecne konto nie jest moim 1 kontem(łącznie jest to około 3500h).
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Byłem administratorem sieci w cs 1.6 i kilka razy adminami .
Edytowane przez nojo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności