Jump to content

EkSpO

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  13h 46m 53s

Community Reputation

8 Neutralny

2 Followers

About EkSpO

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 01/10/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  EkSpO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/id/EkSpO1337/

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Chodzi mi o to że przy takich zmianach na serwerze powinieneś informować ludzi w taki sposób aby więcej osób to widziało i reagowało. Jak na razie zauważyłem, że tylko 3-4 osoby chciały takiej zmiany a reszta wolała żeby zostało tak jak jest. Do ciebie Karol nic nie mam, ponieważ nadal uważam, że jesteś akurat tym który najbardziej ogarnia daną sprawę na forum. ( nie obrażając inny )
 2. Nikt nie napisał że się z tym nie zgadza bo widocznie nie każdy to widział.
 3. Ja mam takie pytanie na szybko. Co za ***** dał odblokowanie obydwóch saidów wtedy gdy jest minimum pięciu w ct. Tak się nie da grać, że 4 w ct sobie pójdzie na jeden said a gdy w tt jest trzech to wbijać sobie na czterech typów co runde. Mam nadzieje że ktoś to szybko zmieni bo wiele osób może potwierdzić że jest to głupi pomysł. @spagi
 4. Nuke jest fajną mapą i także ją lubię jednak jest całkiem wymagająca i gracze z słabymi komputerami musiały by grać na ok. 40-50 fps.
 5. Proponuję dodać kilka map typu inferno, train itp. ,ponieważ mirage i cache już się nudzą po tak długim czasie bez żadnych zmian.
 6. + aktywność - konto pod podanie Nie wiem co mam dużo o tobie mówić więc powiem tylko tyle, że jestem za okresem próbnym.
 7. 1. Twój nick: EkSpO 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): FFA 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 8. 1. Nick: EkSpO 2. Imię: Kamil 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9.5/10 5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK 6. Składka (tak/nie): Już dawałem 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782153 8. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil, mam 16 lat, na ogół interesuję się muzyką oraz e-sportem oraz sportem. Na serwerze gram już od ponad roku i znam wielu starych graczy. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem, ponieważ widzę że aktualnie często na serwerze nie ma admina lub nic nie robi. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:106574128 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4 godzin 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 17-21 Weekend 10-24 (soboty nawet dłużej) 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od końca 2014 roku. 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
 9. Stałeś na tt z awp wcelowany w mida o ok 1:20 i wiele osób to widziało. Po czym dodatkowo dostałeś bana za obraze admina ponieważ nie umiesz się uspokoić.
 10. Według mnie jest to osoba, która mogła by mieć admina, ponieważ trochę już gra na serwie i ludzie go znają.
 11. Witam, Jak dla mnie to konto jest założone po prostu pod podanie, po zatem jest już dość adminów na serwerze a ty w dodatku obiecujesz od 3-6 godzin dziennie na serwerze a masz średnio 2 godziny dziennie. Jak dla mnie podanie jest jak na razie do odrzucenia.
 12. 1. Twój nick: EkSpO 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba: FFA CS:GO 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie😞 https://forum.cs-classic.pl/topic/65369-ffa-szybka-rekrutacja/?tab=comments#comment-405248
 13. 1. Nick: EkSpO 2. Imię: Kamil 3. Wiek: 15 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10 5. Sprawny i działający mikrofon : TAK 6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782153 7. Parę słów o sobie : Jestem Kamil, mam 15 lat i już od kilku lat gram w cs:go. Na ogół interesuję się muzyką oraz trochę sportem jednak moją prawdziwą pasją jest e-sport. Na serwerze gram już ok. 6 miesięcy i znam już tam wielu stałych graczy oraz praktycznie wszystkich administratorów serwera. 8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Administratorem chciał bym zostać, ponieważ na serwerze gram dużo i mógł bym w ten sposób usprawnić grę na nim. 9. Steam_ID:STEAM_0:1:106574128 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ok. 2-4 godzin dziennie 11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17-20 Weekendy 10-24 12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W CS:GO gram już od października 2014 roku. 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE
 14. Nick: EkSpO GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782153
 15. Witam, Chciał bym ogólnie powiedzieć, że eQQ ma trochę racji, ponieważ Donozor bardzo mało czasu jest na serwerze jak na zastępce opiekuna oraz od razu zbanował go bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Poza tym dlaczego Donozor nadal go banował pomimo tego że eQQ zmienił swój nick. Według mnie ten "Zastępca Opiekuna" nic nie robi i jest po prostu słaby w tym co robi. Jak dla mnie eQQ powinien dostać unbana , a przez takich ludzi jak Donozor ludzie tylko odchodzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines