Jump to content

spagi

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  5h 58m 34s

spagi last won the day on September 19 2019

spagi had the most liked content!

Community Reputation

17 Początkujący

About spagi

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  spagi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/id/spagi91/

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. spagi

  UB boosted

  Dostałem kilka zgłoszeń od osób, żeby Cię sprawdzić bo twierdzili, że WH. Obserwowałem Cię jak zginąłeś, później przeszedłem na specta. W kilku akcjach mierzyłeś przez ściany i odprowadzałeś typów celownikiem. Dodatkowo jak przeszedłem na specta nagle zacząłeś wszystko sprawdzać, żeby być mniej podejrzanym. Dodatkowo konto prywatne i NO PRIME. Wzbudza to większe podejrzenie.
 2. @-_- nie widać nic w tagach //Gotowe
 3. @-_- Może by dodać na serwer taki plugin, żeby w tagu gracza był wyświetlany PRIME lub NO PRIME. Zawsze to ułatwi weryfikację podejrzanego gracza o wszelkie wspomagacze.
 4. @Splintus Ok, Ty znasz granaty, ja znam kilka i ktoś z pewnością jeszcze. Ale nie zapomnijmy, że to serwer FFA. Ludzie wbijają tu, żeby pograć na luzie, dla FUN'u itp. Po co ludzie mają się wku***ać i zaraz wychodzić tylko przez to, że po stronie terro sobie nie radzą z odbiciem site'u. To jest tylko moja opinia. @EkSpO od razu potwierdził, że to nie ma sensu i wyszedł z serwera. Ja rozumiem, że dla innych (lepszych graczy skillowo) nie ma to znaczenia ilu będzie broniło, ale dla nieco słabszych będzie to duże utrudnienie. Dla mnie wcześniejsza opcja czyli min 4 ct broni oba site'y jest lepsza.
 5. @-_- ja bym jednak był za przywróceniem min 4 ct broni dwóch bs'ów. Kłopot się robi kiedy jest 4 ct, a tylko 3 lub 2 tt więc jest ciężko mimo wszystko wbić na jeden bs.
 6. @-_- Proponuję również z puli map wyrzucić cs_italy i dodać de_overpass. Za każdym razem kiedy jest grana mapa cs_italy większość graczy prosi o zmianę. Podobna sytuacja jest z de_nuke, ale w mojej ocenie powinna jeszcze zostać. Większość graczy po jakimś czasie po prostu wychodzi z serwera.
 7. @-_- Dodajmy możliwość przejścia do specta po wpisaniu komendy !afk. Daję to możliwość adminowi przejścia do specta w celu sprawdzenia podejrzanego gracza oraz innym graczom przejścia do specta, żeby bez sensu nie afk'ować podczas rundy gdy na chwilę odejdą od komputera.
 8. Osobiście uważam, że restart godzin i fragów nie ma najmniejszego sensu. Ale sam system rang uważam, że warto nad tym się zastanowić i coś zmienić. Tutaj rangi powinny być w przybliżonym systemie tak jak podczas MM. I jestem za tym, żeby coś takiego wprowadzić. Bo siedzenie na serwerze i nabijanie fragów na serwerze nie odzwierciedla danej rangi. Zresztą tak jak Karol wspominał wyżej ranga to tylko dodatek.
 9. @eQu @orzeł dodajcie chociaż Inferno
 10. @eQu Ludzi to w ogóle nie ma serwerze...
 11. A może by tak dodać Vertigo do pul map?
 12. Wszystko byleby nie było dd2
 13. Do puli map wjechał de_dust2. Problem jest taki, że jest informacja o zablokowaniu bombsite'u B, a tak naprawdę zablokowany jest BS A.
 14. 1. Twój nick: Spagi2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): CS:GO FFA3. Ranga: Supreme4. Link do tematu (potwierdzenie):
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines