Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ!

W tym temacie możecie podać swoje propozycje co do serwera oraz zgłosić nam błędy, które na nim występują.
Najaktywniejsze osoby, które ciągle będą nam pomagać i angażować się w życie serwera będą nagradzane!

Z niecierpliwością czekamy na wasze posty!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- błąd vipa, który czasami pozwala na pistoletówce dostac broń z zakładki dla vipa za darmo, wiecie o co chodzi

- imo fajnie byłoby usunąć komendę !rs, co praktykowaliśmy na starym FFA, ale jak kto woli

- strzykawki moim zdaniem to za duże ułatwienie, tym bardziej, że są dla globali, czyli ludzi ogranych na serwerach społeczności, więc czemu ma to dawać im dodatkową przewagę nad świeżakami :P

- taka propozycja, jak statystyki gameme mają byc zresetowane, to daje możliwość fajnych konkursów o VIPa, np kto pierwszy ustrzeli tysiąc fragów czy coś w tym stylu

- i taka moja osobista uwaga, uważam, że dodatkowe HP po zabójstwie dla vipa (10hp za kill, 15 za hs) to nieco za dużo, biorąc pod uwagę, że vipy dysponują darmowymi brońmi, granatami, kamizelką i pieniędzmi, co już stanowi ogromną przewagę, ale jeśli te wszystkie dodatki faktycznie zachęcają odpowiednią liczbę ludzi do kupowania ich to nieistotne moje zdanie, wiem że serwer musi sie utrzymywać :D     

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 23:25, LAYZOOO napisał:

- błąd vipa, który czasami pozwala na pistoletówce dostac broń z zakładki dla vipa za darmo, wiecie o co chodzi

Błąd jest w trakcie naprawiania

W dniu 28.06.2019 o 23:25, LAYZOOO napisał:

- imo fajnie byłoby usunąć komendę !rs, co praktykowaliśmy na starym FFA, ale jak kto woli

Komendę !rs posiadają jedynie osoby z VIPem, więc jest to w pewien sposób ,,eksluziw'' Dlatego nie myślimy by go aktualnie usunąć. 

W dniu 28.06.2019 o 23:25, LAYZOOO napisał:

- strzykawki moim zdaniem to za duże ułatwienie, tym bardziej, że są dla globali, czyli ludzi ogranych na serwerach społeczności, więc czemu ma to dawać im dodatkową przewagę nad świeżakami :P

Strzykawki zostały oddane VIPom i jednocześnie wtrącę tu podpunkt 5

W dniu 28.06.2019 o 23:25, LAYZOOO napisał:

- i taka moja osobista uwaga, uważam, że dodatkowe HP po zabójstwie dla vipa (10hp za kill, 15 za hs) to nieco za dużo, biorąc pod uwagę, że vipy dysponują darmowymi brońmi, granatami, kamizelką i pieniędzmi, co już stanowi ogromną przewagę, ale jeśli te wszystkie dodatki faktycznie zachęcają odpowiednią liczbę ludzi do kupowania ich to nieistotne moje zdanie, wiem że serwer musi sie utrzymywać

HP za killa zostało zmniejszone do 5 a HP za HS zostało zmniejszone do 10. Co daje nam rezultat że musiałbyś zabić 5 osób z HS by zregenerować sobie HP do HP które daje ci strzykawka.

W dniu 28.06.2019 o 23:25, LAYZOOO napisał:

- taka propozycja, jak statystyki gameme mają byc zresetowane, to daje możliwość fajnych konkursów o VIPa, np kto pierwszy ustrzeli tysiąc fragów czy coś w tym stylu

Aktualnie Full Reset zostaje zawieszony. Mamy plany co do niego i to całkiem spore, oraz chcemy powiadomić graczy o wiele wcześniej o takim resecie by nikt nie miał niespodzianki

Dziękujemy za pracę w rozwój serwera :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie molotova i wykorzystaniu go w 1 rundzie w następnej nie można go już kupić i pokazuje jak by był już kupiony a nie jest(nie co runde ofc) To samo tyczy sie granatu zapalajacego. Nie wiem jak wyglada to u zwyklych graczy ale u vipa ten blad wystepuje dosc czesto 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 19:14, imAjs. napisał:

Po zakupie molotova i wykorzystaniu go w 1 rundzie w następnej nie można go już kupić i pokazuje jak by był już kupiony a nie jest(nie co runde ofc) To samo tyczy sie granatu zapalajacego. Nie wiem jak wyglada to u zwyklych graczy ale u vipa ten blad wystepuje dosc czesto 

Dzięki za zgłoszenie. Problem był już nam znany i caly czas rozwiązywany. Aktualnie powinno być już dobrze. Dajcie znać gdy coś będzie nienaturalne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwer została wgrana poprawka, która powinna usunąć błąd i przywrócić i ilość grantów do normalnej liczby oraz możliwość normalnego kupowania molo

Dziękujęmy za pomoc 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie jest FFA. (FFA możesz nazwać prawie każdy serwer Free For All, ale wiem o co ci chodzi) serwer jest 3 maps i nie planujemy zmieniać tego. Jeżeli już będziemy zmieniać to jedną mapę co miesiąc dla urozmaicenia rozgrywki. A nie dodawać kolejna. 

Edytowane przez T3AMO
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po całej rundzie zostanie mi molotov/granat zapalający, to w kolejnej rundzie go nie mam, po prostu znika. Tak to wygląda jeżeli ktoś ma VIP, trzeba ten granat kupić jeszcze raz, mimo że się go nie wykorzystało. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To nie tyle błąd co celowe resetowanie granatów dla VIP. Gdybym nie usuwał Wam granatów, to dodając nowe, zaczęłyby wypadać na podłogę, a jako iż VIP dostaje i tak więcej kasy to raczej ta strata nie jest czymś bolesnym 😕 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@orzeł To ja już się pogubiłem 😕

W dniu 17.07.2019 o 18:00, spagi napisał:

@-_- jest git, dzięki :)

@Agent_Baton na serwerze został tylko eQu z opiekunów (ma nieobecność), a temat jest też po to by zgłaszać i opisywać dane problemy. Jeden z adminów napisał, że jest ok, drugi, że nie.

Nie ma innych opiekunów (T3AMO/MAPET w ogóle nie grali na serwerze)

 

Sprawdziłem na serwerze i już działa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw nie można było plantować na a bo było zablokowane a od ostatniej "poprawki" nie można w ogóle zaplantować na żadnym bs'ie jeśli nie ma 4 ct, może raz na jakiś czas ktoś z góry wszedł by na serwer i się zainteresował ;)

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamienić mape de_dust2 na de_cbble ,ponieważ dużo osób wychodzi z dusta ,a niektórzy by chcieli na serverze cobble se pograć :) 

 

Edytowane przez Legenda11
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Legenda11 napisał:

Proponuje zamienić mape de_dust2 na de_cbble ,ponieważ dużo osób wychodzi z dusta ,a niektórzy by chcieli na serverze cobble se pograć :) 

 

Ewentualnie overpass też spoko mapka i grywalna :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zmieniłem dd2 na cbble

2 godziny temu, Miverse napisał:

Ewentualnie overpass też spoko mapka i grywalna :)

Pojawi sę jeszcze jedna mapa, ale to do tygodnia/dwóch

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mapy nie będą dodawane bo ludzie nie grają 5 osób chce a potem serwer stoi pusty. Najwiecej ludzi jest na mirage i cache wiec te mapy zostają 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności